WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
sam
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned črc 27, 2008 22:20

CZ ROM pro 614c

Příspěvek od sam »

Proč nás tak napínáte? Nemůžu celý den sedět u PC a mačkat F5 :o)
Je v této Rom i česká xT9?
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

btw. proc mi to prijde jako foto z emulatoru? :) 2 radkovy datum, live search na today, neprihlaseny live na today...
Z80
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 24, 2008 1:16
Zařízení: HTC Hero, HP iPaq 614c, iPhone 3Gs 16GB
Bydliště: [CPU]

Re: CZ

Příspěvek od Z80 »

sam píše:Ou ta CZ rom je na 614tce? je dobrá? A link? : o) nebo je to jen abych slintal ? : o)
ano 614c logicky ;) , zadnej emulator , neni dobra je zabugovana jeto prvni verze takze ji jen tak nevydam mozna az odstranim nejhlavnejsi chyby co pudou, ale je stabilni , je zalozena na verzi 1.2 od yevg001 ale vycistena od tech tweaku co tam ma (proto to dvouradkove datum,windows live nepouzivam) + cestina z htc kaiser co sem tu uz vzpominal, ceska xt9 zatim ne (nemam) Takze romka bude az bude
Přílohy
emulator :DD (ke snimani screenu pouzivam soti pocket controller)
emulator :DD (ke snimani screenu pouzivam soti pocket controller)
pc_capture6.png (32.58 KiB) Zobrazeno 4902 x
homi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 05, 2007 9:52

WisBar Advance

Příspěvek od homi »

Pouzivate nekdo WisBar? Ted jsem jej zkusil nainstalovat,ale objevil se mi dole znamy pruh,da se to nejak rozsirit?
sam
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned črc 27, 2008 22:20

CZ ROM pro 614c

Příspěvek od sam »

Supr, taky mne to napadlo a dokonce sem si obě ROM stáhl, ale hned na to sem skončil bo sem nenašel nástroj na rozbalení ROM. Jsem v této problematice nováček, ale dá se říct že je to hodně příbuzné mému oboru, tak bych i rád něco zkusil dát dohromady. Pokud máš nějaké nástroje na rozbalení a opětovnou kompilaci ROM do souboru např. DIO, tak mi prosím něco pošli i třeba s malým popisem. Budu ti zavázán.
PS: co se týče xT9, v orig ROM 6.1 CZ na Kaisra není česká xT9? nemám ho tak nemohu zkusit. Díky :o)
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

Odskúšal som ROMku 19965, a hurá korektne funguje BT handsfree t.j. po vypnutí sa "vrátia" zvuky naspať do PDA (toto mi vadilo asi najviac), funguje aj prenos súborov cez BT (treba ale zaškrtnúť "Receive all incoming beams"). Tú bielu čiaru na úvodnej obrazovke som odstránil zmenou témy na "WM6.1", takže s tými nie je tiež žiaden problém. Takže z môjho pohľadu doteraz najlepšia ROMka!
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

jen pro ty, co nevyuzivaji exch, live atp... :)
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

Kissman: Je to kľudne možné - Exchange ani Live neriešim, ja som spokojný, že konečne telefón zvoní aj po vypnutí BT HF. Pretože robiť niekoľkokrát denne reštarty a čakať 2 minúty, kým PDA znova ožije, to už bolo moc...
xkovi
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv led 31, 2008 14:31

Příspěvek od xkovi »

Mozna hloupy dotaz, ale flashovat lze jen pres klasicke microSD karty, anebo existuje nejaka overena znacka SDHC, pres kterou to jde taky? Nechce se mi moc kupovat klasickou microSD, kdyz SDHC uz sly tak s cenou dolu...
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

myslim ze ta jedna stokoruna nevadi, a mas to na porad :) v servisu po tobe budou chtit vic a jeste k tomu pokazde :lol:
xkovi
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv led 31, 2008 14:31

Příspěvek od xkovi »

Kdyz me te 1GB microsd bude hrozne lito, jak mi bude porad lezet doma :-D Ale mas pravdu, ze asi pro to flashovani je to rozumne, zvlast kdyz kadzy tyden vychazi 2 aktualizace romky :tlem:
homi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 05, 2007 9:52

Příspěvek od homi »

To sem taky "resil",nakonec obetoval 113.- a mam navic 2 redukce (mini a standard),tak nekdy vyuziju ve smartu ci fotaku.
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

Pokiaľ viem, tak SDHC na flashovanie nezafunguje - musí to byť klasická obyčajná micro SD karta.
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

ono jde predevsim o to, ze podpora SDHC je vlastnost OS a jelikoz boot loader resp. sd loader (ktery neumi spolupracovat s SDHC) je pred vlastnim OS tak kartu vlastne ani neuvidi :) ;)
Uživatelský avatar
jajapv
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon črc 28, 2008 12:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajapv »

Zdravím,tak jsem si řekl,že už je na čase vyzkoušet WM6.1 na sve 614c.
Sáhl jsem tedy rovnou po zde uvedenem poslednim firmware:
OS 5.2.19965 (build 19965.1.2.3) v. 1.3
Jelikoz mám doma jeste jednu 614c pro souseda,který je na dovolené zkusil jsem tuto verzi dat do obou,abych mohl vyzkouset jestli se vse bude chovat stejne na obou zarizenich.

Za prve mne prekvapila rychlost WM6.1,rozdíl je znatelný.Ale ted jiz k tomu co jsem zatim postrehl a jiste mne donutí jít zatím k nějaké starší verzi.Zkoušeno na obou 614kách a bez instalace jakehokoli jineho software.

1.pro mne dost pouzivane windows live nefunguje,jelikoz nemam Outlook pouzival jsem jej k synchronizaci kontaktu.
2.po prvnim,druhem i tretim zapnuti 614ka nenajde vubec hardware pro pouzivani wi-fi,proste ve spravci je pouze zapnuti a vypnuti telefonu a bluetooth,wi-fi tam vubec neni.toto se vyskytuje nepravidelne
3.dnes rano mne dostal i budik,ten mi poprve co mam 614ku nezazvonil.nastesti jsem se pojistil mym starým SE610.

Takze bohuzel zatim budu muset jit k nejake starsi verzi WM6.1.
Uživatelský avatar
jajapv
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon črc 28, 2008 12:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajapv »

kissman píše:jen pro ty, co nevyuzivaji exch, live atp... :)
Mám prosbu,v které verzi 6.1 funguje korektne Windows Live,pouzivam jej na synchronizaci kontaktu.Pokud ve vice verzich prosim o radu jakou.
hxg614
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 70
Registrován: sob bře 15, 2008 16:26

Příspěvek od hxg614 »

jajapv píše: 2.po prvnim,druhem i tretim zapnuti 614ka nenajde vubec hardware pro pouzivani wi-fi,proste ve spravci je pouze zapnuti a vypnuti telefonu a bluetooth,wi-fi tam vubec neni.toto se vyskytuje nepravidelne
3.dnes rano mne dostal i budik,ten mi poprve co mam 614ku nezazvonil.nastesti jsem se pojistil mym starým SE610.
Problém so zapnutím wifi nemám žiaden, ale pamätám si, že v niektorej predošlej verzii WM6.1 to nefungovalo, keď som vrátil zálohu. Proste ako keby tam vôbec žiaden wifi modul nebol. Musel som spraviť hardreset a nanovo programy nainštalovať, potom už nebol problém.
Problém so štandardným budíkom sa bohužiaľ netýka len tejto verzie, niekedy nezazvoní ani na starej WM5. Treba použiť iný "budíkovací" soft a je to vyriešené ;-)
bckp
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob črc 26, 2008 13:01

WM6.1 - 1.3

Příspěvek od bckp »

Romka je fayn, ale pro mě má zásdní problém a to sice, že mi mizí WiFi, které používám skoro pořád, takže resetovat telefon abych zjistil, jestli mi wifi naběhlo nebo ne... děkuju neci :) zatím jedu na 19558 a jsem spokojen ;) ještě jsem viděl nějakou 19915, tak se na ni zkusim kuknout :)
Uživatelský avatar
jajapv
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon črc 28, 2008 12:16
Kontaktovat uživatele:

Re: WM6.1 - 1.3

Příspěvek od jajapv »

Přesně to si myslím,také mi mizí Wi-fi nebo se při startu nenjade vubec.

//Necituj poslední příspěvek, tslany
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti