Skin pro wmplayer

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
User avatar
olda
VIP
VIP
Posts: 417
Joined: Wed Jan 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Location: Tábor
Contact:

Skin pro wmplayer

Post by olda »

Panove nainstaloval jsem si skin pro wmplayer ze servru Airfagev a nic se mi nezmenilo.jde to vubec skenovat?bzl to cab soubor a delal jsem instalaci jak do MPx200 tak i na kartu a nic.prosim o radu dekuji olda :smt017 :???:
atomion
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 124
Joined: Sun Oct 01, 2006 17:21
Zařízení: HTC Desire
Contact:

Post by atomion »

Spustíte WMPlayer a nastavíte zde:
Menu->Options...->Skins

Tam by měl být Váš skin k náhledu a i potvrzení ;-)


EDIT: Omlouvám se nevšiml jsem si, že máte Smartphone. Na PocketPC to takhle funguje a na Smartphonu by to mohlo být podobné.
User avatar
olda
VIP
VIP
Posts: 417
Joined: Wed Jan 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Location: Tábor
Contact:

Post by olda »

jo to jsem si myslel take ale nemam tam prave zadnou polozku na zmenu skinu.pravdepodobne problem softu.diky olda :???:
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest