Držák do auta

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
User avatar
PITT
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 98
Joined: Tue Jun 03, 2008 16:15
Zařízení: NEXUS 4

Držák do auta

Post by PITT »

Už několik dní přemýšlím jaký koupit držák na HD do auta. Nevím jestli koupit aktivní od sunnysoftu (Brodit) za 1250 Kč, to se mi zdá docela drahý a navíc ještě k tomu musí být proClip za dalších 375 Kč. A nebo nějaký na husím krku a k tomu extra nabíječku což by přišlo podstatně levněji ale zase to moc dobře nevypadá. Napište kdo co používá v autě ať mám trochu přehled a inspiraci.
Dík :P
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 105
Joined: Sat Mar 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Držák do auta

Post by Slim84 »

no ja tam mam jen husi krk strcenej
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 183
Joined: Mon Feb 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Location: Praha

Držák do auta

Post by Aspire »

Kdyz necham v aute obycejny husi krk, nemam obavu, ze to bude lakat zlodejicky. Vychytavka za litr je ovsem lakadlo a opravdu by se mi ho nechtelo kazdy den sundavat. To je vlastne hlavni duvod, proc levnejsi husi krk.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests