Dík
Držák do auta
Držák do auta
Už několik dní přemýšlím jaký koupit držák na HD do auta. Nevím jestli koupit aktivní od sunnysoftu (Brodit) za 1250 Kč, to se mi zdá docela drahý a navíc ještě k tomu musí být proClip za dalších 375 Kč. A nebo nějaký na husím krku a k tomu extra nabíječku což by přišlo podstatně levněji ale zase to moc dobře nevypadá. Napište kdo co používá v autě ať mám trochu přehled a inspiraci.
Dík
Dík
Držák do auta
no ja tam mam jen husi krk strcenej
-
Aspire
- častý přispěvatel

- Posts: 183
- Joined: Mon Feb 23, 2009 6:52
- Zařízení: HTC Touch Diamond 2
- Location: Praha
Držák do auta
Kdyz necham v aute obycejny husi krk, nemam obavu, ze to bude lakat zlodejicky. Vychytavka za litr je ovsem lakadlo a opravdu by se mi ho nechtelo kazdy den sundavat. To je vlastne hlavni duvod, proc levnejsi husi krk.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
