Jaké používáté schémátko? Pochlubte se rád bych inovoval =)
Jaké používáté schémátko? Pochlubte se rád bych inovoval =)
Pochlubte se jaké máte schéma rád bych inovoval tak ukazte a pochlubte se =)
vzdyt se uz chlubime tady: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=1373 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


