Duttyho ROMky

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
dyndym
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Sat Sep 22, 2007 6:37
Zařízení: HTC Touch HD Dutty's 6.5
Location: Náchod

Duttyho ROMky

Post by dyndym »

První dojmy z používání Dutty's HD V2.7 XTREME RC: jiný vzhled TF3 - má docela šmrnc. Paměť okolo 50%. Nabídka start nová. HTC album svižné a korektně zoomuje. Bohužel u foťáku po zaostření ten blur (bílá obrazovka), vyhovovalo mě původní - jak byl vidět snímek po celou dobu focení. Čeština od Sunnysoftu chodí zatím úplně perfekt. Rychlost systému i s češtinou minimálně na úrovni Dutty's HD V2.6 možná lepší. V aplikaci telefon nemám stále na displeji tlačítko pro vyvolání hovoru (bylo to tak i u Dutty's HD V2.6) vymačkám číslo volaného a pro uskutečnění hovoru se musí zmáčknout senzorový telefonek pod displejem - možná to není bug, ale vlastnost. Jinak v pohodě a spokojenost. Doufám, že budu mít na chvilku od flashování pokoj :-)

edit: Farao607 snažím se to vysvětlit tady http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 2&start=15
navíc pro nahrátí Dutty's HD V2.7 XTREME RC zatím myslím není funkční HSPL proto nezbývá než použít USPL
a diskutujeme o tom o pár příspěvků víš.
Farao607
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Thu Mar 12, 2009 16:44
Zařízení: Galaxy S, HTC Desire, HTC Evo3D, Acer Iconia A500
Location: Kladno

Duttyho ROMky

Post by Farao607 »

Nedari se mi kdyz jsem v te TRIcolore spustit ten USPL 2.5. Dole v bile casti mi sviti USB a nahore SPL-1.14.0000, ve windows mam v WMDC vyple pripojeni pres usb a kdyz spustim to blac_uspl.exe tak mi to vypise ze zarizeni nedava zadnou odpoved. Nevi nekdo co jsem udelal spatne?
dyndym
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Sat Sep 22, 2007 6:37
Zařízení: HTC Touch HD Dutty's 6.5
Location: Náchod

Duttyho ROMky

Post by dyndym »

Podle toho co píšeš vypadá všechno dobře a mělo by to chodit. Teď mě napadá, nemůže být problém ve WMDC já jel ve WinXP ActivSyncu. Někde na xda jsem zahlédl něco o problémech ve Vistách. Myslím, že tohle:
How to run USPL on Vista if having problems. Vista drivers attached.
http://www.modaco.com/content/window...ltimate-guide/
http://forum.xda-developers.com/attachm ... 1239553746
Farao607
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Thu Mar 12, 2009 16:44
Zařízení: Galaxy S, HTC Desire, HTC Evo3D, Acer Iconia A500
Location: Kladno

Duttyho ROMky

Post by Farao607 »

Jsem prave taky nasel neco ze bych mel pouzit "old usb driver" pro visty. Kazdopadne diky moc. Dam info
Farao607
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Thu Mar 12, 2009 16:44
Zařízení: Galaxy S, HTC Desire, HTC Evo3D, Acer Iconia A500
Location: Kladno

Duttyho ROMky

Post by Farao607 »

Takze bylo tu skutecne tim, uz mi to funguje paradne. Postup je na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=291723

Diky!
dyndym
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Sat Sep 22, 2007 6:37
Zařízení: HTC Touch HD Dutty's 6.5
Location: Náchod

Duttyho ROMky

Post by dyndym »

Za málo :-) Ať seš s novou ROM spokojen.
Lemmy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 299
Joined: Mon Nov 24, 2008 8:59
Zařízení: HTC HD
Location: Plzen

Duttyho ROMky

Post by Lemmy »

http://rapidshare.com/files/221081941/R ... 4_SPL_.zip

Password: HD V2.8 XTREME RC by Dutty
Farao607
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Thu Mar 12, 2009 16:44
Zařízení: Galaxy S, HTC Desire, HTC Evo3D, Acer Iconia A500
Location: Kladno

Duttyho ROMky

Post by Farao607 »

v 2.8??? To uz si nekdo dela srandu ne?? To je jak na bezicim pasu :tlem: :tlem: :tlem:
Farao607
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Thu Mar 12, 2009 16:44
Zařízení: Galaxy S, HTC Desire, HTC Evo3D, Acer Iconia A500
Location: Kladno

Duttyho ROMky

Post by Farao607 »

Mozno stahovat taky na http://www.megaupload.com/?d=WZMM78W4 - pro me rychlejsi volba
smidlu
nováček
nováček
Posts: 25
Joined: Mon Aug 27, 2007 12:39
Location: Praha

Duttyho ROMky

Post by smidlu »

Ahoj, poraďte mi, prosím, někdo, jestli se dá korektně "počeštit" Touch HD s ROM 2.7 Dutty? Jde mi o češtinu jak do telefonu, tak i do Touch Flo. Díky moc. Smidlu
dyndym
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Sat Sep 22, 2007 6:37
Zařízení: HTC Touch HD Dutty's 6.5
Location: Náchod

Duttyho ROMky

Post by dyndym »

Na předchozí straně píšu, že čeština chodí perfektně - nenašel jsem chybu.

Lemmy: to je vážně mazec s tou v2.8 jdu kouknout na Change Log, ale pokud tam nebude nic zásadního (jako že asi ne), tak do toho nejdu. Jsem s v2.7 už druhý den :roll: spokojen.
Farao607
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Thu Mar 12, 2009 16:44
Zařízení: Galaxy S, HTC Desire, HTC Evo3D, Acer Iconia A500
Location: Kladno

Duttyho ROMky

Post by Farao607 »

Takze nova ROM 2.8 s cestinou od sunnysoft (za to jeste jednou podekovani uzivateli "dyndym") chodi "zatim" naprosto paradne a prelozeno je fakt vse. Super
czlukas
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Wed Mar 04, 2009 15:39
Zařízení: HTC Desire

Duttyho ROMky

Post by czlukas »

Měl bych jeden dotaz ohledně té češtiny pro tu romku 2.8. Použili jste tu původní se kterou se HD prodávalo v označení CZ nebo nějakou jinou? Případně jakou jinou?
dyndym
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Sat Sep 22, 2007 6:37
Zařízení: HTC Touch HD Dutty's 6.5
Location: Náchod

Duttyho ROMky

Post by dyndym »

Ano je to HTC_HD_5in1_1_14_479_EEU_V01.cab Jo a jen pro pořádek a abychom někoho neuvedli v omyl používám to s Dutty' s HD v2.7
Farao607
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Thu Mar 12, 2009 16:44
Zařízení: Galaxy S, HTC Desire, HTC Evo3D, Acer Iconia A500
Location: Kladno

Duttyho ROMky

Post by Farao607 »

Ja to pouzivam jak uz jsem psal s Dutty´s HD v2.8
czlukas
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Wed Mar 04, 2009 15:39
Zařízení: HTC Desire

Duttyho ROMky

Post by czlukas »

Super, díky moc, a ještě se chci zeptat jestli se instalujou oba dva ty caby, nebo jenom ten jak si napsal ten HTC_HD_5in1_1_14_479_EEU_V01.cab?
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 187
Joined: Thu Jan 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Contact:

Duttyho ROMky

Post by jonathanio »

Jsem jediny komu ta 2.8 rozjebala cely pristroj? Samovolne restarty, rozhazene barvy, nefunkcni dotykac, problemy se synchronizaci ...
Jak flashnu rom z karty? Vim, ze se to tady resilo, ale ted jako na potvoru to nemuzu najit.
czlukas
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Wed Mar 04, 2009 15:39
Zařízení: HTC Desire

Duttyho ROMky

Post by czlukas »

Tak jsem se pokoušel o nahrání té nové romky 2,8, ale skonšil jsem na pokusech nahrát ofiko romku 1,56. Nepodařilo se mi nahrát do telefonu ten soubour uspl 2,5, takže se vracim zpět k verzi rom 2,6. Používám Visty a po mnoha pokusech to vzdávám a počkám na nějaký řešení, neboť nejsem zrovna zkušenej uživatel WM.
Farao607
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 57
Joined: Thu Mar 12, 2009 16:44
Zařízení: Galaxy S, HTC Desire, HTC Evo3D, Acer Iconia A500
Location: Kladno

Duttyho ROMky

Post by Farao607 »

to jonathanio: Vsadim se ze si nepouzil postup pres uspl. Udelej pres nej a budes v pohode - do ted jsme ten postup resili a kluci tady nasazeli nekolik postupu

to czlukas: Naprosto stejny problem jsem mel ja, jde o to ze musis ve vistach pouzit starsi ovladac pro usb. Psali jsme to o par prispevku vyse - procti si to, neni to tak tezke udelat. To zvladnes!
czlukas
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Wed Mar 04, 2009 15:39
Zařízení: HTC Desire

Duttyho ROMky

Post by czlukas »

Já ti věřim že to nebude zas až tak velikej problém, ale zcela nerozumim tomu postupu co je na XDA(slabší angličtina) a ten druhej odkaz nějak nefunguje. Kdybys popsal nějak ten postup jak si dostal ten uspl do telefonu tak by to bylo fajn. Ale i tak díky.
Post Reply

Return to “ROM, HardSPL unlock, tweaky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests