WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od zapalkam »

Ozval se mi člen na ofiko HP foru pro Ipaqy - doporučil vyzkoušet Tweaks2K2 - znáte to někdo ??
Mamut
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 01, 2008 19:22
Zařízení: HP iPAQ 614c, WM6.5
Bydliště: Hradec Králové

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Mamut »

Koukal sem na to a pripada mi to jako prumerna utilita pro upravu registru ve smysle zmeny detailu na today,cashe,network atd. nepripada mi ze by tam bylo neco dulezityho co treba SKtools neumi - ale doporucuju kouknout na stranky vyrobce,pisou tam uplne kazdou vec co to umi editovat
zapalkam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte dub 22, 2008 9:40
Zařízení: SE Xperia X2; Samsung G Note 2, Blackberry Classic
Bydliště: Olomouc

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od zapalkam »

Taky nejsme úplně přesvědčen, že to dělá to, co zrovna potřebuji - a to změna pagepool...
Mikizloun
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned črc 13, 2008 20:33
Zařízení: HP 614c

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Mikizloun »

Nejsem zběhlý angličtinář a tak bych přivítal, kdyby někdo dal dohromady postup na změnu (odstranění 2s) s odkazem na stažení a instalaci 0.89 a změnu pagepool. Používám a jsem spokojen (až na uvedené) s WM6.0.
Delaron
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon srp 18, 2008 17:19

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Delaron »

pocujte 6,1 je uz pase mna by skor zaujmalo ci na hp 614 niekto vyvynie 6,5 ma o tom niekto informacie ?? sem s nimi
Mamut
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 01, 2008 19:22
Zařízení: HP iPAQ 614c, WM6.5
Bydliště: Hradec Králové

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Mamut »

Mam prosbu, predevsim na uzivatele miroslav.turek: po tydnu pouzivani wm 6.1 spokojenost opadla a chtel bych tam hodit zpet 6.0. Co ale znamena nove radio o kterem pises? Tim je myslen driver pro wireless komunikace nebo vazne nevim?
Jak zmenit pagepool vim (pokud potrebujete tak ten programek muzu upnout,je free) ale nevim ktrerou ROM pouzit. Miroslav psal tu od hippa-byl bys prosim tak hodny a hodil sem na ni link,koukal sem na to a mam v tom trochu chaos. Navic nevim co s tim radiem nebot nevim co to vlastne je :???:
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od kissman »

original rom na prvni strane tohoto threadu... ohledne radia, je to v podstate zjednodusene tak jak si myslis :wink: vlastne je to ta cast rom, ktera obsluhuje komunikaci zarizeni. Radio update na posledni dostupnou verzi pak v jinem topicu na tomto foru.
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od miroslav.turek »

Od hippa je návod, jak použít soubor z oficiální ROM dostupné přímo na stránkách HP. Pokud použiješ ROM vedenou v tomto fóru, tak výsledek by měl být stejný. Pokud ale HP časem zveřejní novější ROM, je vhodné použít ten postup od Hippa...
Jinak platí vše co napsal kissman...
Delaron
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon srp 18, 2008 17:19

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Delaron »

NAZDAR KISSMAN ZAUJMA MA WINDOWS PHONE 6.5

ZAUJMA MA TVOJ NAZOR CI BUDE 6,5 AJ NA HP 614C TI POZNAS ZAKULISIE VIAC AKO MY TAK CO BUDE ALEBO NIE ?
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od kissman »

oficialniho updatu od HP na Win 6,5 se celkem urcite nedockame... otazkou je, jakemu nadsenci se pak pristroj 600kove rady dostane do rukou :wink:
Delaron
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon srp 18, 2008 17:19

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Delaron »

ty si nadsenec :-) skus vyvinut ty ale skus vyvynut tlaky na spravnych miestach :-)
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od kissman »

ja budu prechazet k HTC na Diamonda (i kdyz mi bude HP support docela chybet), iPaqa dostane pritelka :wink: nemyslim ze by mela potrebu mit nutne Win 6,5...
Mamut
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 01, 2008 19:22
Zařízení: HP iPAQ 614c, WM6.5
Bydliště: Hradec Králové

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Mamut »

Premyslel sem: co vam vlastne prinesly win 6.1 na iPAQu? Me teda nic duleziteho, mel sem problemy s wifi certifikatem CESNETu, to taky nepomohlo, stale system blbne s indikaci vybiti baterie, 2sekundova odezva taky-to resi pagepool a ne win6.1 ....akorat mi ted prestal fungovat BT, fakt nevidim moc pozitivniho. Co nejdriv tam hodim 6.0 s 12MB pagepool a novyr radiem
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od miroslav.turek »

To samé jsem udělal před pár týdny. Je pravda, že ani ty oficiální 6.0 nejsou bez chyb, ale množství různých chyb mi připadá stejné, jako u 6.1, jen v jiných oblastech. Na druhou stranu cokoli co zlobí můžu bez problémů reklamovat a nemusím nejdřív změnit ROM a čekat, až se to zase projeví. Jinak problémy s baterkou nejsou ovlivněny verzí ROM, takže počítej s tím, že se jich nezbavíš, dokud nekoupíš novou baterku, ale po čase, až se baterka trochu zhorší, začne se to zase objevovat. Já jsem původní baterku vyreklamoval, ta blbla opravdu hodně a v podstatě jsem nemohl klesnout pod 50%, abch neměl problémy, nová baterka několok měsíců jela úplně bez problémů, alu už jsem zaznamenal i nějaké vypnutí při současném telefonování (nebo EDGE komunikaci) a zapnuté navigaci, když byl stav baterie kolem 30-40% procent, navíc teda byla i řádná zima, takže čekám na léto, jestli se to zlepší, nebo se pokusím o druhou reklamaci.
Mamut
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: ned čer 01, 2008 19:22
Zařízení: HP iPAQ 614c, WM6.5
Bydliště: Hradec Králové

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od Mamut »

Ahoj, nevim jestli jste si toho nevsimli nebo vam to nevadi ale pri nahrati aktualniho updatu ROMky od HP se vam hodnota pagepool nastavi zpet na 4MB coz celkem nas*re :???: premejslel sem jak tam nacpat zpatky 12MB a pritom mit nahranou tu aktualizaci. Nasel jsem utilitu ktera by mela jen s pouzitim ActivSync zmenit pagepool a to pouze se SR. Bohuzel mi to nefunguje :-( nevite prosim jak na to?
linka na forum s tou aplikaci:

Kód: Vybrat vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=323538
Uživatelský avatar
xjanosik
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř čer 04, 2008 13:09
Zařízení: Htc Diamond 2, Ipaq 614c,

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od xjanosik »

Chcem sa spýtať, keď ste ostali na 6 čo hlasitosť reproduktora. V 6.1 je to o dosť hlasnejšie a konečne je požne použiť hlasitý odposluch. Asi to nie je v 6 ošetrené? :-(
Existuje program na zvukovú signalizáciu nízkej úrovne batérie? :?:
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od miroslav.turek »

Tak došlo na druhou reklamaci kvůli vypínání. V HP mi tentokrát vyměnili celý telefon a je po problémech (i když mi zůstala stejná baterka se kterou se to dříve vypínalo). Když už jsem přišel o všechna nastavení, tak jsem zkusil podruhé nainstalovat 6.1 od Yevga v1.4. rel 1.2.standard (bez touch flo), se sníženou pagepool na 12MB (jinak má 16MB kvůli touch flo). Tato verze mi totiž posledně vůbec nefungovala a přitom ji všichni chválí. Plánoval jsem, že ji dám druhou šanci a pokud to nebude bez problémů, přejdu zase na origo 6.0 se zvětšenou pagepool taky na 12MB. Kupodivu 6.1 se tentokrát chová stabilněji než originální 6.0, takže uvidíme...
Uživatelský avatar
xjanosik
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř čer 04, 2008 13:09
Zařízení: Htc Diamond 2, Ipaq 614c,

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od xjanosik »

to miroslav.turek

Máš na mysli WM6.1 OS 5.2.19214 (Build 19588.1.1.4) Ver 1.2 túto verziu?
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od miroslav.turek »

Mám na mysli poslední ROM od Yevga: WM6.1 20270 rev 1.2 FIX Standart, on ji původně říkal verze 1.4, ale koukal jsem, že už ji tak neříká...
Uživatelský avatar
xjanosik
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř čer 04, 2008 13:09
Zařízení: Htc Diamond 2, Ipaq 614c,

WM 6.1 Professional pro iPAQ 614c jsou tu!

Příspěvek od xjanosik »

Nestáva sa Vám pri prechode na 6.1, že sa Vám zapne Ipaq presne o 0:00? A to len tak. :cry:
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host