Nevite nekdo v cem by mohl byt problem, pripadne ktera aplikace tohle zpusobila?
Telefonní klávesnice - nejde zvuk
- Rady
- častý přispěvatel

- Posts: 198
- Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
- Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
- Location: Bánov
- Contact:
Telefonní klávesnice - nejde zvuk
Uz se mi tohle stalo po druhe, ze po nejake dobe mi u telefonni klavesnice pri stisku tlacitka/cisla nejde zvuk. Zkousel jsem nastaveni kratke i dlouhe tony a zadna zmena. Po hardreset zvuk jiz jde.
Nevite nekdo v cem by mohl byt problem, pripadne ktera aplikace tohle zpusobila?
Nevite nekdo v cem by mohl byt problem, pripadne ktera aplikace tohle zpusobila?
- Rady
- častý přispěvatel

- Posts: 198
- Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
- Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
- Location: Bánov
- Contact:
Telefonní klávesnice - nejde zvuk
Vyreseno v nastaveni HD tweak nastavenim kratke tony (default) u tel. klavesnice.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest