Problémy s HTC Touch Cruise

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Problémy s HTC Touch Cruise

Příspěvek od Pacikx »

Zdravím, chtěl bych si koupit bazaroví HTC Touch Cruise, dost sem o něm četl, a potřeboval bych vědět jednu věc. Prý na něm nejdou pořádně videa, seká se navigace, hry, atp… prostě graficky složitější aplikace. Je to stále aktuální nebo je to už vyřešené (jinou – klidně neoficiální ROMkou, nějakým patchem, hackem nebo tak něčím…)? Různé diskuze a články jsem si sice procházel, ale většinou se tam lidé jen hádají, k tématu tam toho moc není…

Děkuji předem za odpověď.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Problémy s HTC Touch Cruise

Příspěvek od ziminix »

Prakticky možná došlo k nějakému mírnému nárůstu výkonu, ale žádné drastické zlepšení to není.
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Problémy s HTC Touch Cruise

Příspěvek od Pacikx »

Takze kvalitnejsi video se porad trha a to sami i Tom Tom?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Problémy s HTC Touch Cruise

Příspěvek od htcjirka »

Problem maji ti kdo nesmyslne cpou a mysli si,ze prehrajou nekonvertovane video.
S TT tez problem neni,Cruise jsem mel take,takze vim o cem mluvim.
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Problémy s HTC Touch Cruise

Příspěvek od Pacikx »

Ok diky zkusim ho... Nejdrive sem chtel HTC Touch HD ale cena je dost vysoka, tak sem se rozhodl ze koupim E-Ten x650 ale od toho mne nakonce odradila mala pamet RAMky, takze pujdu do Cruisera...
fanuc
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned lis 30, 2008 7:28
Zařízení: HTC HD2 win 6.5

Problémy s HTC Touch Cruise

Příspěvek od fanuc »

Ja ho mám už rok a to video neni žiadny problém.DVD skonvertované Spb mobil dvd 4Gb skomprimované na 250 Mb v pohode zvláda a kvalita je super.GPS používam iGO 8.3 a tiež v pohode.A ROM mám oficial 6.1
gugo
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř kvě 23, 2007 19:25

Problémy s HTC Touch Cruise

Příspěvek od gugo »

Zdravím všechny, na toto téma musím nějak reagovat, protože Cruise mám, takže i konvertované video z nativního rozlišení na 240x320 pix (v příslušném širokoúhlém poměru) s datovým tokem 192 kbbs je na Cruisovi TRHANÉ. A ti, kdož tvrdí že přehrávání je plynulé tak NEMLUVÍ PRAVDU! Už to je tisíckrát opakováno na všech fórech, grafický a multimediální výkon chipsetu Qualcomm je tragický.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Problémy s HTC Touch Cruise

Příspěvek od strojvudce »

Tak na to zase musím reagovat já. Konvertované video přehrávám velmi často pomocí CorePlayeru a je naprosto plynulý bez jediného trhnutí. Netvrdím, že je vše vpořádku, ale zkonvertované video se dá vhodným přehrávačem přehrávat NAPROSTO PLYNULE.
fanuc
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned lis 30, 2008 7:28
Zařízení: HTC HD2 win 6.5

Problémy s HTC Touch Cruise

Příspěvek od fanuc »

Ak sa video nemusí rozťahovať alebo stáčať, tak to ide bez trhania.Na coreplayer to ide úplne super.A ak ti to gugo trhá, tak máš niekde problém.Ja ten problém nemám.
gugo
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř kvě 23, 2007 19:25

Problémy s HTC Touch Cruise

Příspěvek od gugo »

Nevím co na to říct, ten problém je v PDA a jeho chipsetu bez grafických driverů, ani po hardresetu s čistým PDA v TCPMP ani v Core playeru nejede zkonvertované divx plynule a to nemluvím o přehrávání filmů v původním rozlišení. V tom případě máte vy dva opravdu štěstí, pokud Vám jede to video plynule. Asi máme každý jinou představu o plynulosti videa.
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Problémy s HTC Touch Cruise

Příspěvek od strojvudce »

Nedovedu si představit jinou plynulost než plynulou. Prostě to hraje a ani na okamžik se necukne, jako v televizi. Samozřejmě o přehrávání divx v plném rozlišení nemůže být řeč, o tom žádná. Pro konverzi používám PocketDivxEncoder v0.4.5 a v něm přednastavený profil pro PDA. Jinak mám podle někoho asi tu nejpomalejší kombinaci, origo WM6.1 s CZ lokalizací. :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti