Scumm hry

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
ares333
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Sun Apr 20, 2008 19:30

Scumm hry

Post by ares333 »

Zdravím kolegy. Na starém pda jsem byl zvyklej hrát adventury ve Scumm rozhraní. Funguje i na naše HD? A je to hratelné?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Scumm hry

Post by Jiří Hrma »

Také zdravím, přímo jsem to nezkoušel, ale mrkni do těchto diskuzí na ofiko fóru výrobce SCUMM emulátoru - zde a zde. Přes WVGA fix (je ke stažení na SmartWiki.cz v aktuální verzi 3) by to mělo fungovat, ale u Touche HD si nejsem vzhledem k absenci kurzorových kláves jistý ovládání, ale třeba to půjde přes tlačítka na displeji.
ares333
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Sun Apr 20, 2008 19:30

Scumm hry

Post by ares333 »

Díky moc, prubnu to a pak jsem hodim jak na to v cz pro další zájemce.
ares333
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Sun Apr 20, 2008 19:30

Scumm hry

Post by ares333 »

Tak jsem to zkoušel. Stačí nainstalovat fix ze stránek nademnou umístěných od kolegy. Blbý je, že dole a vpravo zůstavá 2 cm široký pruhy, což je dost škoda. kdyb přišel někdo jak to vyřešit, tak se určitě ozvěte.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests