Zobrazení upomínek z kalendáře, upozornění na události

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Post Reply
betelgeus
nováček
nováček
Posts: 21
Joined: Sat Feb 07, 2009 20:56
Zařízení: Samsung Galaxy S4

Zobrazení upomínek z kalendáře, upozornění na události

Post by betelgeus »

Poraďte mi prosím, kde se dají v HTC psát upomínky. Jak jsou hodiny tak tam je možnost upomínek, ale jenom tři záznamy a to je žalostně málo.
Jde to nějak nastavit i v kalendáři? V kalendáři nemůžu zadat jenom jeden čas, jako upomínku, vždy to vyžaduje nějaký časový rozsah. Když tam napíšu nějakou poznámku, tak v nastavený čas se mi na displeji objeví zvoneček, ale telefon nevydá žádný tón. Pokud se chci dozvědět co je to za upomínku tak musím ještě stisknout horní lištu, potom zvoneček na displeji. To samé se děje i v „programu“ upomínky. Navíc upomínky nejsou propojeny s kalendářem.
Toto řešení upomínek v HTC mi připadá takové nepraktické, nevíte o nějakém programu, který by řešil upomínky nějak logičtějí.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Upomínky

Post by Jiří Hrma »

Pravděpodobně máš na mysli TouchFLO 3D plugin, který na základní záložce zobrazuje v prvním náhledu tři upomínky, ale pokud si to prstem posuneš dolů, tak se jich tam vejde 5. Nejlepší je na správu a zobrazování položek z kalendáře aplikace PocketBreeze. Pokud by si pak PocketBreeze chtěl používat, tak by si musel oželet celé TouchFLO 3D prostředí nebo si přes utilitu TouchFLO detacher nastavit přepínání mezi klasickou obrazovkou Dnes z Windows Mobile a TouchFLO 3D pluginem.

Ohledně toho, že ti systém neupozorňuje na nové události - nemáš v nastavení zvuků vypnuté oznamování právě pro notifikace?
User avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 257
Joined: Thu Dec 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Location: Zlín

Zobrazení upomínek z kalendáře, upozornění na události

Post by Bruca »

a co používat Tasks (úkoly)? dá se tam nastavit čas, kdy se připomene a ještě může být info na Today :-)
Post Reply

Return to “Software a multimédia”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest