15 záložek v TF3D

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Post Reply
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

15 záložek v TF3D

Post by spermosh »

potreboval bych poradit, uz se to nejspis zde nejak resilo (ale bohuzel jsem nic nenasel), omlouvam se za duplicitu - po nainstalovani rozsireni na 15 zalozek v TF3D z XDA (ani tam jsem reseni nenasel) se mi skoro vsude zobrazily IDS_<neco> texty misto nazvu zalozky/funkce/odkazu - je to manila souborem, tech je ale v zarizeni plno a ja nevim, ktere upravit, bohuzel, o puvodni soubory jsem prisel...existuje jine reseni nez HR?
Shooter
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 312
Joined: Wed Oct 22, 2008 21:08
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Nové Město na Moravě
Contact:

15 záložek v TF3D

Post by Shooter »

ani uninstala toho blackmagicu nepomaha?
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

15 záložek v TF3D

Post by spermosh »

bohuzel, navrat zpet jsem uz zkousel - odinstalaci toho cabu, restore settings v SSMaPa, navrat k puvodnimu nastaveni v TF3D Configu, asi se nejak prepsaly ty puvodni manila soubory a nic mi je tam zase nechce vratit...potreboval bych asi nejakou manualni cestu
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 454
Joined: Thu Aug 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Location: Praha 4

15 záložek v TF3D

Post by hafush »

Obnova ze zálohy nepomáhá? Mám dojem ,že ty máš EN verzi,vid?
Kdyby jsi nenašel jiný způsob,tak by chtělo ty manila soubory přepsat znovu těmi původními.
Já bych ti je mohl poslat, mám všechny původní manilla soubory uložené v PC pro tuto možnost.
Než jsem je přepsal těmy s opravenými českými soubory
Jenže já mám CZ verzi s ofiko ROM 1.14.479.3 .
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

15 záložek v TF3D

Post by spermosh »

ja mam EN verzi no...a ted navic jsem tam hodil ROM od Davideucka, ale uz to mas jedno, resil jsem to HR, stejne me prudilo neco jineho a rovnou jsem hodil novejsi verzi toho Davideucka
btw ja sel podle nejakeho navodu a tam jsem nejdriv mel zmenit jazyk TF3D na cesky?!
btw2 ja to sice resil HR, ale nejspis by to resilo i toto z XDA
User avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 336
Joined: Sun Sep 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Location: EU

15 záložek v TF3D

Post by Kwazzy »

mam puvodni manila soubory ... chces posli soukromou zpravu s emailem ... poslu. jinak co jsem se nekde docetl tak je potreba nahradit tech (myslim, ze 15) souboru manila novymi, opravenymi ... ty mam taky ...
PS: Mne bohate staci tech 11(resp.8) ... i to asi znizim, programy nepouzivam v TF3D, nastaveni taky ne, pocasi je efektni tak at tam hovi, hudbu taky ne (super prehravac od Microfi - Nitrogen-byl soucasti 4kove ROMky a zvykl jsem si), foto je potreba sem tam, kurzy me zajimaji, internet taky, no a zbytek zustava.
Post Reply

Return to “Software a multimédia”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests