HTC Touch Dual

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Touch Dual

Příspěvek od Radek Hübl »

Myslim ze kazdy pristroj by tu mel vlastni topic...

Zacit bysme mohli zacit diskuzi o klavesnici...videl jsem uz dve verza klavesnice...jedna je klasicky a druha je qwerty...

Obrázek

Obrázek

Kterou pak byste brali vy? :)
Johnoo
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned pro 02, 2007 13:24
Zařízení: HTC Touch Pro II, LG GT 540 Optimus

HTC Touch Dual

Příspěvek od Johnoo »

noo najprv co som kupil hornu verziu tak som strasne moc chcel dolnu koli klavesnici ale zistujem ze pomaly ale isto sa da na nu zvyknut (hornu) a ma aj svoje vyhody napr enter alebo alt ale straaaaaaasne moc na oboch modeloch mi chyba ok tj horne ok resp krizik lebo stale mat vytiahnute pero ma nebavy ...
Uživatelský avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: pát lis 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Praha 8

HTC Touch Dual

Příspěvek od honefr »

Já mám HTC Touch Dual s tou normální a po roce psaní bych bral tu qwerty. :smt049
Škoda že nejdou vyměnit :cry: :tlem: :tlem:
Johnoo píše:noo najprv co som kupil hornu verziu tak som strasne moc chcel dolnu koli klavesnici ale zistujem ze pomaly ale isto sa da na nu zvyknut (hornu) a ma aj svoje vyhody napr enter alebo alt ale straaaaaaasne moc na oboch modeloch mi chyba ok tj horne ok resp krizik lebo stale mat vytiahnute pero ma nebavy ...
Toto je můj první WM přístroj a tak jsem nevěděl co vybrat a před rokem se mi líbil, teď můžu jen potvrdit že absence OK je opravdu depresivní. :cry:
Nyní uvažuji nad xperii která má zmíněné OK i dvojci softwerových kláves což si myslím že může být příjemné. :wink:
A hlavně se mi moc líbí ta qwerty klávesnice :!:
Víc asi se nemusím rozepisovat protože X1 zná asi každý. :smt023
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů