Flash nové ROM 2.03

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Post Reply
tom-cz
nováček
nováček
Posts: 26
Joined: Fri Jan 16, 2009 20:09
Zařízení: HTC Touch Diamond
Location: Jihlava

Flash nové ROM 2.03

Post by tom-cz »

Sestavil jsem malý návod jak řešit potíže při flash na novou ROM 2.03. (Sám jsem jich měl dost tak to snad někomu pomůže)

Na ce4you najdete návod steb-by-step, spíše pro začátečníky. Nová verze 2.03 se chová jaksi podivně, protože někomu funguje flash napoprvé, někomu napodruhé a někomu vůbec (můj případ). Pokud se vám stane, že flash skončí hláškou "file image corrupted", s telefonem nic nedělejte, okno zavřete a flash spusťte znovu. Pokud skončíte na té stejné hlášce, tak pravděpodobně máte s touto verzí ROM smůlu. Já jsem takto dopadl s verzí 401 i 405. Řešení se nabízí ve flashi ROM pro asijský region 707, tento flash se mi zadařil na první pokus. Tato ROM obsahuje i češtinu pro TF3D.

Nicméně pořád ještě doufám ve vydání oficiální CSY ROM :-D

Odkazy:
Seznam ROM s odkazy ke stažení (xda) (regiony 4xx)
ROM WWE_2.03.707.2 (Asie, region 707)
Rostakd
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 129
Joined: Tue Feb 05, 2008 10:49
Zařízení: Apple iPhone 5S
Location: Tábor

Flash nové ROM 2.03

Post by Rostakd »

Me se povedla udelat na podruhe :) kdyz mi ta hlaska naskocila tak sem myslel ze mam po diamondu ...
romansklenar
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:11
Zařízení: HTC Touch Diamond

Flash nové ROM 2.03

Post by romansklenar »

tom-cz wrote:Řešení se nabízí ve flashi ROM pro asijský region 707, tento flash se mi zadařil na první pokus. Tato ROM obsahuje i češtinu pro TF3D.
Co si mám představit pod tím, že obsahuje češtinu? Žádná onstalace od SunnySoftu? Jen se někde v nastavení zapne? Jde o počeštění celého systému nebo jen TF3D?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Flash nové ROM 2.03

Post by Jiří Hrma »

romansklenar: Jde jen o počeštěné TouchFLO 3D, což bylo i u starších ROMech. Systém zůstane i nadále v angličtině, jde pouze o ten Today plugin.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests