moc by mě zajímalo jestli jde nějakým způsobem nahrát do mého Touch 3G dotykové rozhraní TouchFLO 3D nebo je toto určeno jen pro VGA telefony? Jestli ano prosím i o nějakou adresu odkud by to šlo stáhnout...
Osobně si myslím, že se s tím nikdo nedělá. Jediné, co kdy bylo k dispozici, bylo právě TF2D, aby se dalo rozjet i jinde, ale díky minimálním rozdílům a menší náročnosti 2Dčka asi 3Dčko nikdo nevykuchnul.