Cube config tool - sms

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Post Reply
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 78
Joined: Mon Jan 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Location: Cheb

Cube config tool - sms

Post by pdatomas »

potreboval bych poradit, jestli nevite , jaký exe ve windows v ppc je urcen primo pro spusteni sms okna.

Chtel bych si pomoci Cube config tool premapovat kostku na jkine aplikace, v podstate jsem uz nektere zmeny provedl, ale potreboval bych si jeden link premapovat primo na novou sms. Nevite jaký exe soubor to dela?

pak by me jeste zajimalo, jestli nevite, kde sehnat ikonky pro zmenu ikonek v cube, meli by to byt .brn, ale jsou tam dve, tak nevim co kazda z nich dela.

Diky predem za rady
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Cube config tool - sms

Post by Jiří Hrma »

Zprávy se spouští souborem tmail.exe v adresáři /Windows. Jak ale donutit otevřít přímo okno pro psaní nové zprávy netuším, snad bude vědět někdo jiný.
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 78
Joined: Mon Jan 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Location: Cheb

Cube config tool - sms

Post by pdatomas »

Diky, Jirko, to jsem prave nasel take, ale pripada mi trochu neohrabane u WM (otevrit sms centrum- nabídka, nova sms a teprve potom psat), ze se neda skocit nejakou klavesou, nebo prikazem rovnou do nove zpravy.
Nemel by nekdo navod , jak to udelat.
Byl bych vdecny
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 277
Joined: Wed Jun 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Location: Domažlicko

Cube config tool - sms

Post by Nolf »

Ja mam zastupce vytvoreneho pro soft tlacitko a ten obsahuje: 70#"\Windows\tmail.exe" - service "SMS" -to "" -body "" je to napsane v txt souboru a prejmenovane na .lnk
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 78
Joined: Mon Jan 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Location: Cheb

Cube config tool - sms

Post by pdatomas »

to nof.

prosim porad jak ten tvuj link namapovat na stisk ikony v cube a ne namapovat na tlacitko.

jakej postup by si doporucil, myslim ze by to slo, pokud by se dal odkaz na ten tvuj lnk, bohuzel jeste nejsem tak zkuseny a nevim jak ten odkaz udelat. Prosim posli mi ho na stazeni, zkusil bych to dat jako odkaz pres cube config
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 277
Joined: Wed Jun 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Location: Domažlicko

Cube config tool - sms

Post by Nolf »

tak pokud se neprilozil soubor, posli mi email a ja ti to poslu. Opera mobile mi nejak zlobi
Attachments
Psát SMS.zip
psát SMS.lnk
(171 Bytes) Downloaded 92 times
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 78
Joined: Mon Jan 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Location: Cheb

Cube config tool - sms

Post by pdatomas »

to nolf:

Díííky, ten link jsem namapoval pres cube config na spusteni sms, a funguje to skvele.

Díky za pomoc. Doporucuju ostatnim.
Post Reply

Return to “HTC Touch series”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest