Ceska xT9

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
xkovi
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv led 31, 2008 14:31

Příspěvek od xkovi »

Diky, ale snad se tolik nestalo - stejny dotaz uz tu byl na predchozi strance tohoto threadu a nebylo na nej dosud odpovezeno - a vzhledem k tomu, ze jsou si T9 a XT9 dosti blizke, nemyslim si, ze je od veci, kdyz tu bude v diskuzi rovnou i vycerpavajici odpoved, a to at uz primo, anebo neprimo, jak si ted uvedl odkazem...vrele diky! A vzhledem k tomu, ze je to na idnes az od kvetna tohoto roku, tolik pozadu zas nejsem, ne? :grin:

A zeptam se asi jeste jednou, mozna blbe. Jak tahle t9 tedy funguje? Tedy myslim zejmena, jak se zapina - musim prehazovat stiskem * jako XT9? Ja jen jestli ma smysl to instalovat, kdyz uz tam mam z ipaq utils tu XT9, ktera mi docela vyhovuje... Pripadne odkud je vzat slovnik, kolik ma slov atd...diky :-D
powerlifter
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř dub 23, 2008 18:33
Zařízení: BlackBerry Bold 9000
Kontaktovat uživatele:

Ceska xT9

Příspěvek od powerlifter »

Je jěště zájem o SK xT9? Našel jsem slovník tak jestli ho mam předělat.
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Ceska xT9

Příspěvek od kissman »

xkovi píše:Tak je anebo neni v XT9 (viz ipaq utils) a touto T9 nejaky rozdíl? Diky ;-)
verze xT9 obsazena v iPaq utils je ta sama, ktera je zde... v infu k iPaq utils je uvedeny thx na powerliftera :wink:
japo
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv dub 24, 2008 14:38
Bydliště: BA

Sk xT9

Příspěvek od japo »

TO powerlifter...

jasne, furt nam ta SK velmi chyba..

uz dopredu DAKUJEME!!!!!!
SlavoU
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát bře 21, 2008 20:47
Zařízení: ASUS PadFone
Bydliště: Trenčín

Ceska xT9

Příspěvek od SlavoU »

To powerlifter
Budem ti moc vdacny za SK xt9, a myslim ze nebudem sam.
Dakujem
powerlifter
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř dub 23, 2008 18:33
Zařízení: BlackBerry Bold 9000
Kontaktovat uživatele:

Ceska xT9

Příspěvek od powerlifter »

Tak tad to mate je to uplne stejne jako ceska xT9. Pokud mate ceskou xT9 tak prepnete xT9 jazyk na anglictinu naistalujte *.cab a prepnete na spanelstinu. Kdyby neco neslo dejte vedet.
edit: Pridal jsem to i do uvodniho prispevku.
Přílohy
Powerlifter Slovakia xT9.cab
(236.45 KiB) Staženo 108 x
SlavoU
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát bře 21, 2008 20:47
Zařízení: ASUS PadFone
Bydliště: Trenčín

Ceska xT9

Příspěvek od SlavoU »

Moc diky za xT9 SK
homi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 05, 2007 9:52

Ceska xT9

Příspěvek od homi »

Ja se omlouvam a opet se jeste jednou blbe zeptam: je ta cestina s diakritikou nebo bez? Pokud s hacky, proc tedy nevytvorite cestinu a ne porad čestinu? Jak jsem proletel toto forum, i tady pise vetsina bez hacku. SMS taky pisu bez hacku (jestli sem podari jedna carkovana ze sta,tak je to omyl) a i v diskuzi si tvori ucastnici vlastni slova bez hacku.
xkovi
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv led 31, 2008 14:31

Ceska xT9

Příspěvek od xkovi »

Ja bych spis ocenil utilitu, co mi automaticky diakritiku oreze...opravdu me nebavi neustale rolovat a vybirat ono sluvko bez diakritiky...anebo aspon nejaky nastroj, ve kterem pujde editovat tento slovnik, pricemz bych si aspon par set nejpouzivanejsich vyrazu klidne zeditoval sam, hezky v kompu a ne to porad editoval primo na pda...
homi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 05, 2007 9:52

Ceska xT9

Příspěvek od homi »

No tys to asi nepochopil,stacily by dve cestiny s hacky a bez (oddelene). Vyberes tu bez hacku a nemusis nic rolovat, tedy taky, ale vyrazy s hacky se ti nebudou ukazovat.
Pri tom si myslim, ze by to nemusl byt zas takovy problem, pokud se to dela v pc, na to exituje par nastroju,co ti hacky z textu odstrani.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Ceska xT9

Příspěvek od Tomáš Kubec »

to xkovi: sms decestinator
xkovi
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv led 31, 2008 14:31

Ceska xT9

Příspěvek od xkovi »

Ad homi:
Co jsem jako nepochopil?! :-) Vubec jsem nereagoval na tvuj prispevek, jen jsem pridal do plena muj pohled na vec, tj. ze chci neco, co automaticky oreze diakritiku, jako to dela mnoho mobilu...protoze z PDA pisu i emaily a tam mi rozhodne diakritika nevadi a predstava, ze bych pravidelne kvuli tomu jeste prepinal slovnik XT9, to by se mi taky nechtelo...i kdyz varianta je to zajimava...
Jinak pokud mi nekdo reknete, ktery soubor a cim jej editovat, tak bych vam byl nesmirne vdecny, ulehcilo by mi to spoustu rolovani :-D
ad ospen:
diky, vyzkousim!
Uživatelský avatar
xjanosik
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř čer 04, 2008 13:09
Zařízení: Htc Diamond 2, Ipaq 614c,

Ceska xT9

Příspěvek od xjanosik »

Veeeeeeeeľka vďaka za xT9 SK :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
---UFO---
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 177
Registrován: ned bře 02, 2008 8:32
Zařízení: Motorola Milestone 2 + HP iPAQ 614c
Bydliště: Slovensko

Ceska xT9

Příspěvek od ---UFO--- »

Dakujem velmi pekne za slovensku xT9. Funguje bez problemov. Testovane na WM 6.1 build 20270.1.3.1 rev 1.2 Yevg001 s Manilla 2D.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti