Programy kompatibilní s WVGA

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
User avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 336
Joined: Sun Sep 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Location: EU

Programy

Post by Kwazzy »

Tak to ale nastava situace jako v klasickych Widlach!WMP je i tady v podstate zbytecne misto zaberajici software.Kez by ho do OS ani radeji nedavali!
eis
nováček
nováček
Posts: 21
Joined: Tue Dec 02, 2008 13:49
Zařízení: Desire HD
Location: Praha

Programy

Post by eis »

To samé paltí i o Exploreru. Jinak Coreplayer je super a aktualizace jsou opravdu zdarma. Pokud je pravda tohle http://stahovat.okamzite.eu/news.php?readmore=335 tak nevim co víc chtít (a to jsem si jako naprostej laik na začátku taky stěžoval :-D . Jinak na tomhle vebu je dost slusná celá recenze.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 454
Joined: Thu Aug 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Location: Praha 4

Programy

Post by hafush »

Už se to tady řešilo ve vlákně o přehrávání. Klíčová část tohoto tebou odkazovaného článku spočívá ve kvalitě toho videa "800x480 bodů, bitrate 829Kbps". Jde o na toto rozlišení velmi nízký datový tok,takže sice jede plynule,ale výsledná kvalita nic moc. Plynule jede při rozlišení okolo 650x350 s bitrate okolo 1000Kbps,což je většina DivX na netu. Při datovám toku okolo 1500Kbps už trhá jako prase. Dále si myslím ,že je užitečné si přečíst vlákno o "VIDEO - Přehrávání - řešení ",kde JardaBar píše o zkušenostech a radí,jakou zvolit kvalitu.
User avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 336
Joined: Sun Sep 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Location: EU

Programy

Post by Kwazzy »

Cetl jsem to a jelikoz jsem nemel CorePlayer jsem se snazil rozbehat Microsoftem nasilu instalovany WMP. Vysledkem a komplikacemi jsem se tak znechutil k tomuto prehravaci, ze konec ... chtel jsem se ale na netu jeste ujistit, ze kdyz investuji do CorePlayera tak udelam dobre. Pred chvili jsem si ho koupil ... dopisi co a jak ...

... jo, presne tohle jsem myslel ze dosahnu s WMP :tlem: Super programek.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 454
Joined: Thu Aug 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Location: Praha 4

Programy

Post by hafush »

Jak již bylo řečeno jinde: CorePlayer je bohužel jediným použitelným softem na přehrávání. I když jejich pružnost při updatech je žalostná a slibují a slibují a měsíce běží.
Já se naivně modlím,aby optimalizaci přehrávání vyřešila verze,kterou také už dosti dlouho slibují,která by měla být zaměřená na Touch a Android serie. Snad nás překvapí.
marabu
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 73
Joined: Tue Sep 16, 2008 16:58
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Praha
Contact:

Programy

Post by marabu »

Tak to zkusím ještě tady.
Používáte někdo tento soft http://mbarvian.freehostia.com/2008/10/ ... -included/, případně něco podobného jako třeba S2U2? Podělte se o zkušenosti, věřím, že zrovna tento software by mohl řešit problémy s aktivací displaye při příchozím hovoru. Já osobně měl u Kaisera problémy se zasekáváním při používání aplikace S2U2.
Lujgi17
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Sat Aug 23, 2008 16:46
Zařízení: HTC Touch Diamond

Programy

Post by Lujgi17 »

Zdravim,
Stim softem na ktery jsi zde vlozil Link zadne zkusenosti nemam (ale hned to zkusim :wink: ). Nic mene asi uz 3 mesice pouzivam S2U2 a jsem naprosto spokojen. Vubec se mi neseka (mam Diamonda) a po urcitych nastaveni je to super vecicka ktera mi ulehcuje zivot. Od kopirovani akci z kalendare na uvodni obrazovku po upozorneni na zameskane hovory a sms az samozdrejme zamezeni nechteneho prijmu hovoru (coz me dost stvalo a dloho jsem hledal dobry soft). Proste Super.

Myslim ze 16.12 vysla nova verze s oznacenim 1.37 tak ji zkus a hlavne si stahni verzi odpovidajici typu tveho Displaye.
axeDawe
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Thu Dec 18, 2008 11:35
Zařízení: HTC One X with Beats Audio

Programy

Post by axeDawe »

Ahoj všichni,nevíte náhodou někdo jakým spůsobem spustit v CorePlayeru titulky k filmu?Nebo jak se mají titulky jmenovat aby je Coreplayer rozpoznal?Díky moc
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 454
Joined: Thu Aug 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Location: Praha 4

Programy

Post by hafush »

Bohužel titulky neumí. Umí je jen free verze TCPM,která ale na HD nemaká.
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 192
Joined: Wed Sep 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Contact:

Programy kompatibilní s WVGA

Post by Wolfenzi »

Počkat co to kecáte ? že na HDčku nejdou titulky ? Troxchu blbost ne ? To mě neštvěte...
a vůbec to je blbost, dyt sem to viděl an videu :)
User avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 336
Joined: Sun Sep 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Location: EU

Programy kompatibilní s WVGA

Post by Kwazzy »

Nehapu,ze se to tady jeste rozebira...titulky dam preci u konverze filmu do filmu a titulky jdou.
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 192
Joined: Wed Sep 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Contact:

Programy kompatibilní s WVGA

Post by Wolfenzi »

u jaký konverze ? Tam koukám na normální prison break... bez konverze. Neřikejte mi že tam nejdou dát .srt title . titulky jsem musel vpalovat do filmu na dumbphonu...
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

Programy kompatibilní s WVGA

Post by spermosh »

nejdou,externi soubor nejde - Kwazzy to myslel tak, ze pokud menis rozliseni/bitrate na PC (konverze), pridas tam i titulky, jakoby napevno v obraze, hardsubbed
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 192
Joined: Wed Sep 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Contact:

Programy kompatibilní s WVGA

Post by Wolfenzi »

Tak to jsem čekal od WM trochu víc...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Programy kompatibilní s WVGA

Post by IkE Blaster »

Koukam, ze tady vsichni cekaji neco vic. Si to zjistete predem, to je to takovy problem ?!?
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 192
Joined: Wed Sep 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Contact:

Programy kompatibilní s WVGA

Post by Wolfenzi »

No já když četl o tom že normální divx filmy se dají přehrát bez konverze, a viděl jsem nějaký videa kde byli titulky... + vim že i symbian umí titulky... tak mě opravdu nenapadlo že by mohli titulky nejít... to mi nemějte za zlé. Mimochodem jakej program používáte ke konverzi a přidání titulků ? (a prosím neodkazujte mě na funkci hledej, jsem teď v šoku z toho že budu muset všechno konvertovat jak kdybych měl iphone)
mimochodem... ten tcmp je freewarová verze coreplayeru ne ? Tak jaktože umí něco co coreplayer neumí proboha ?
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

Programy kompatibilní s WVGA

Post by spermosh »

ke konverzi pouzivam DVDfab 5 Platinum a slouzi dobre
btw TCMP neni freewerova verze CorePlayeru
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Programy kompatibilní s WVGA

Post by tslany »

Symbian umí titulky přez Smart Movie, kterej je i na WM, ale je to trochu odlišnej způsob titulků než na TCPMP Subtitlet Edition, který umí extérní *.SMI titulky, ale nejde spustit na novějších buildech WM
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 192
Joined: Wed Sep 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Contact:

Programy kompatibilní s WVGA

Post by Wolfenzi »

A ten defaultní MWP umí titulky ?
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Programy kompatibilní s WVGA

Post by tslany »

(pokud myslíš WMP - Windows Media Player) ne
Post Reply

Return to “Software a multimédia”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests