Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od Jiří Hrma »

Po dlouhé odmlce byla vydána nová verze CorePlayeru, jednoho z nejlepších multimediálních přehrávačů pro Windows Mobile. Od verze s označením 1.3 se čekalo velké množství změn a vylepšení, nicméně při pohledu na changelog jsem trochu zklamán. Především jsem očekával vylepšenou podporu pro přehrávání videa na zařízeních s WVGA displejem (respektive Qualcomm chipsetem, například Touch HD), ale o tom není v seznamu novinek žádná změna. A bohužel teď Touch HD nemám k dispozici, a proto netuším, zda se v tomto směru u verze 1.3 změnilo něco k lepšímu (pokud s tím bude mít nějaký čtenář zkušenost, prosím o doplnění :-) ).

Nový build nese přesné označení 6213 (20081208) a přináší s sebou tyto vylepšení:
- opravený YouTube playback
- úprava pro detekci ogg Speex a Theora kodeků
- opravena analýza pro AVI soubory
- oprava UDP streamu
- oprava ID3 tagů 2.4 (velikost písma a jeho zarovnávání)
- opraveny problémy při přehrávání některých FLV souborů
- nové možnosti nastavení pro streamování videa z YouTube (od 50kbps po 2Mpbs)
- podpora HTTP autentizace a HTTP proxy připojení
- vylepšená správa pro cachování přehrávaných souborů
- lepší podpora pro zobrazení obrázků alb
- nové funkce v playlistu hudby (porovnávání souborů)
- změny v jádru programu (zrychlení načítání...)


Obrázek Obrázek

Další informace naleznete na oficiálních stránkách výrobce, kde si novou verzi můžete zakoupit za 30USD, majitelé starší verze mají upgrade zdarma. CorePlayer je dostupný jak pro Pocket PC, tak i smartphone platformu.
Za tip na bleskovku děkuji našemu externistovi Tomulovi.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od IkE Blaster »

Nevim, co ocekavate, z tohoto cipsetu zkratka vice nevymacknete

Jinak nevite nekdo, jestli je pravda, ze Touch Diamond, Pro a HD jedou opet na ATi Imageon? (ale novejsim)
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od hafush »

Dovolím si říci, že toto sice je nová verze,která odstraňuje problémy předcházejících verzí a přináší vylepšení, ALE VERZI KTEROU JIRKA OČEKÁVAL TZN. OPTIMALIZOVANOU PRO HTC TOUCH SÉRII PODLE MĚ MAJÍ VE VÝVOJI,ALE HOTOVÁ JEŠTĚ NENÍ. Usuzuji z toho,že na svých stránkách mají verze rozdělené na:
1.Smart,
2.PPC
.
.
X. Apple iPhone, Touch and Google Android u které mají napsáno - COMING SOON!
Uživatelský avatar
Filippo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř led 24, 2007 14:12
Zařízení: Nokia 920
Kontaktovat uživatele:

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od Filippo »

konec roku je tady a podpora titulků nikde, na začátku roku to slibovali (ještě se vzpomínám, jak všichni nadávali, že budou muset čekat tak dlouh)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od htcjirka »

Velka skoda,ze v HTC nezustal u Intelu(dnes marvell).Qualcomm byl asi za velmi vyhodnou cenu do velke budoucnosti
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od IkE Blaster »

uiqjirka: Vzdycky to byl Marvell, pouze Intel od nich dokoupil jednu serii, tak se jmenovala po Intelu ;)

Jinak Core tym uz stoji za malo... CorePlayer jde ke dnu, chtelo by to konkurenci. Vzdyt uz i vytuneny uzivately TCPMP je na tom temer lepe. Tam bylo slibenych uz tolik veci.
Tomula
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: pát led 11, 2008 21:18
Zařízení: SE Xperia Active, Samsung Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od Tomula »

Měl bych jedno upozornění pro všechny. Včera když jsem si chtěl aktualizovat svůj CorePlayer, tak jsem se jako obvykle přihlásil na svůj účet na mobihand.com a začal stahovat novou verzi CorePlayeru 1.3. Jenže jsem v tu chvíli měl aktivních několik dalších stahování a proto jsem kvůli pomalé rychlosti stahování přerušil s domněním, že si aktualizaci stáhnu později. Jenže při dalším pokusu o stažení na mě vyskočila hláška, že jsem si aktualizaci již stáhl a že ji prostě podruhé stáhnout nemohu. Obrátil jsem se s tím tedy na podporu mobihand.com, která mi naštěstí během několika hodin odpověděla a zpřístupnila mi další stažení.
Takže pro všechny: Máte možnost si stáhnout aktualizaci pouze jednou a pro další stažení je nutné se obrátit na podporu mobihand.com ([email protected])!

Jinak tato nová verze opravdu jen převážně opravuje chyby předchozí verze a novinek je pomálu a nejsou nijak významné. Ani podpora titulků, které CoreCodec sliboval už někdy na jaře se nekoná. Navíc mám teď v CorePlayeru potíže s češtinou, protože se mi v některých nabídkách zobrazují nesmysly. Takže jsem všechno přepnul do angličtiny, kde je vše v pořádku. Dále jsem zkoušel, jestli je opraven bug s modrým problikáváním obrazovky televize při připojení přes TV Out a i když tato chyba byla na jejich fóru nahlášena, tak žádná oprava neproběhla. CoreCodec slibuje větší změny až od verze 2.0, tak snad nebudeme muset čekat tak dlouho, jako na verzi 1.3.
Spinner
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pát zář 12, 2008 23:02
Zařízení: HTC EVO 3D - SAMSUNG GALAXY NOTE
Bydliště: Rychvald

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od Spinner »

Jakým způsobem se proklikám, až k možnosti upgrade na verzi 1.3? Nejsem angličtinář a proto jsou pro mmě ty stránky španělská vesnice. Díky za pomoc.
Tomula
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: pát led 11, 2008 21:18
Zařízení: SE Xperia Active, Samsung Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od Tomula »

K tvému účtu se přihlásíš tady. Jinak z hlavní stánky mobihand.com se tam dostaneš přes záložku Support/My Account. Vyplníš přihlašovací údaje (tvůj email a heslo, které jsi dostal při koupi CorePlayeru) a po přihlášení se ti zobrazí seznam koupených programů, kde budeš mít po pravé straně u položky s CorePlayerem odkaz ke stažení nové verze.
Spinner
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: pát zář 12, 2008 23:02
Zařízení: HTC EVO 3D - SAMSUNG GALAXY NOTE
Bydliště: Rychvald

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od Spinner »

Děkuji za pomoc! Hned jsem si stáhl update!
bohus
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát zář 05, 2008 10:19

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od bohus »

chci se jen zeptat, je to mimo coreplayer, který mi nějak nejde, hodi mi to chybu a to je vše... Ale zajímalo by mně, jak dostanu ty barevne ikonky ve staus baru do svého raphaela a kde je seženu. Zkoušel jsem to z xda a rozhodilo mi to system a neumím zase tak špicovně anglicky. Kdyby někdo něco věděl tak pls pisněte třeba na mail nebo se ozvěte přes icq 235941723 nebo [email protected] díky
m_k
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv pro 18, 2008 13:18
Zařízení: Daxian X999+

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od m_k »

S Core player jsem zacinal, ale kvuli nemoznosti prehravat titulky jsem presel na TCMP. Jenze nove kontainery TCMP moc nejdou - pokud prekravam MKV (video divx, audio ogg), tak se to v TCMP desne trha, zatimco Core zvlada v pohode. Nemate nekdo zkusenosti i s nejakou dlasi alternativou k Core/TCMP?
jonathanio
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 03, 2008 2:33
Zařízení: iPhone 4S
Kontaktovat uživatele:

Nová verze přehrávače CorePlayer 1.3 je na světě

Příspěvek od jonathanio »

Prehravac zlobi na mojem HTC HD pri prehravani mp3. V kazde skladbe se alespon jednou na zlomek vteriny zasekne a pak pokracuje. Neni to zase zadny horor, ale hodne to rusi pri poslechu. Nesetkal se s tim uz nekdo?
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů