HTC TOUCH ELF- Vodafone live! HELP
-
pankrejro
- častý přispěvatel

- Posts: 198
- Joined: Wed Feb 20, 2008 10:53
- Zařízení: iPhone 7
- Location: Chrudim
HTC TOUCH ELF- Vodafone live! HELP
Zdravim. Mám takovej problém nastavil jsem si ručně vodafone live v htc touch elf to se připojí ale třeba to nenajde žádnou stránku....nemá někdo stejný problém nebo nezná jeho řešení pls? chci využívat 6 měsíců internetu zdarma a tohle mi v tom brání...jinak vše mám snad správně na SE M600i šlo všechno v pohodě a v MDA ne
tak pls pište jeslti s tím máte zkušenosti. Díky
HTC TOUCH ELF- Vodafone live! HELP
V sekci Tweaky a návody je PDFko, jak datové profily správně nastavit. Pro ten Vodafone internet (také jej používám) stačí ale jen vytvořit nový datový profil GPRS a jako přístupový bod nastavit "internet" (paušál) nebo "ointernet" pokud máš předplacenku. Nic víc, pak to funguje. V Proxy settings u datových nastavení ještě je potřeba zaškrtnout "This network connects to the Internet".
-
pankrejro
- častý přispěvatel

- Posts: 198
- Joined: Wed Feb 20, 2008 10:53
- Zařízení: iPhone 7
- Location: Chrudim
HTC TOUCH ELF- Vodafone live! HELP
Ještě sem se chtěl zeptat (jinak to připojení mi už funguje jen jsem podle jířího hrmy udělal ten profil GPRS a nastavil internet a je to) Když se, takhle nastavil tak bude to zadarmo? já jen jestli to nemusí bejt nastavení přímo od vodafone a mám strach abych takhle když jsem nastavil jenom GPRS a název internet protože mám paušál pak neplatil...
HTC TOUCH ELF- Vodafone live! HELP
Pokud to máš aktivované u operátora (v samoobsluze si stačí vybrat ten vánoční balíček internetu na 6 měsíců zdarma), tak opravdu nic jiného není potřeba nastavovat.
-
pankrejro
- častý přispěvatel

- Posts: 198
- Joined: Wed Feb 20, 2008 10:53
- Zařízení: iPhone 7
- Location: Chrudim
HTC TOUCH ELF- Vodafone live! HELP
OK díky už to funguje. A je na tom inetrnetu od Vodafone opravdu vše zdarma? I stahování apod. ?
-
finnak
- přispěvatel

- Posts: 95
- Joined: Mon Oct 30, 2006 7:01
- Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
- Location: Praha
- Contact:
HTC TOUCH ELF- Vodafone live! HELP
takze pokud to dobre chapu, snazil jsem se tomu nastaveni prijit kloub asi 5 dni a bez vysledku.Stale jsem se snazil pripojit primo pres VodafoneLIVE! ale nic !!
Nasledne jsem vsechny datove profily smazal a nechal si programem v pocketPC(mam HTC TOUCH HD) vytvorit nove. Podle toho, co jsem cetl, se mohu pripojovat pres profil vodafoneWEB(sam si tento profil operator pojmenoval, jedna se o profil pres GPRS,EDGE a prime pripojeni na internet, nikde ani zminka o WAPu) a to bezplatne, pokud mam aktivovany vanocni balicek od Vodafone?? dalsi profily vytvorene jsou VodafoneLIVE a VodafoneMMS
v pripade spatne uvahy prosim o pomoc.
Nasledne jsem vsechny datove profily smazal a nechal si programem v pocketPC(mam HTC TOUCH HD) vytvorit nove. Podle toho, co jsem cetl, se mohu pripojovat pres profil vodafoneWEB(sam si tento profil operator pojmenoval, jedna se o profil pres GPRS,EDGE a prime pripojeni na internet, nikde ani zminka o WAPu) a to bezplatne, pokud mam aktivovany vanocni balicek od Vodafone?? dalsi profily vytvorene jsou VodafoneLIVE a VodafoneMMS
v pripade spatne uvahy prosim o pomoc.
-
wizaard
- stálý přispěvatel

- Posts: 404
- Joined: Sat Jun 28, 2008 20:25
- Zařízení: Nokia Lumia 930
- Location: Plzeň
HTC TOUCH ELF- Vodafone live! HELP
Vánoční dárek od Vodafone je neomezený internet v mobilu (je tam FUP 100MB) - jakékoliv přenosy jsou zdarma - jak WAP (Live! - funguje ale jen přes MSIE), tak i EDGE - není se čeho bát! Jinak Live! je dost nepoužitelné v případě WM, proto jedině klasický internet přes GPRS/EDGE.
P.S.: Nic proti, ale od toho je snad operátor a ne SmartMania! Už mlčím, no...
P.S.: Nic proti, ale od toho je snad operátor a ne SmartMania! Už mlčím, no...
-
finnak
- přispěvatel

- Posts: 95
- Joined: Mon Oct 30, 2006 7:01
- Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
- Location: Praha
- Contact:
HTC TOUCH ELF- Vodafone live! HELP
ne, diky moc, slo mi o to, ze vsude je reklama na VodafoneLIVE, takze jsem to chapal jako WAP.Proto jsem z toho byl vedle.
takze jakekoli pripojeni od Vodafonu pri aktivovanem balicku je na 6 mesicu zdarma, chapu to dobre??
takze jakekoli pripojeni od Vodafonu pri aktivovanem balicku je na 6 mesicu zdarma, chapu to dobre??
-
wizaard
- stálý přispěvatel

- Posts: 404
- Joined: Sat Jun 28, 2008 20:25
- Zařízení: Nokia Lumia 930
- Location: Plzeň
HTC TOUCH ELF- Vodafone live! HELP
Ano. A pokud v měsíci přetáhneš 100MB, budeš to mít zpomalený (myslím) na 1/4.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
