HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bj »

VladimirSE píše: 1. nainstaloval som si ani neviem ako totalcomander vosiel do registrov ale ziadny adresar ani nic s nazvom HKEY tam nemam. co mam robit???
2. taktiez som nainstaloval Outlook, ale kontakty nejako prekopirovat nejdu. z nokie 6300 som si ich zalohoval to .txt suboru, ale vobec netusim, kam ho mam v tomto pristroji dat
3. da sa dat na vyzvananie vlastna melodia??? ako ano, ako??
4. chcel som si nainstalovat fring, ale taktiez mi naiako nejde naistalovat. VYRIESENE
5. nastavoval som si ucet na prijem emailov, ale vyhodilo mi to, ze sa nemoze pripojit. mam orange world - vedel by niekto poradit, ako mam nastavit pripojenie?
ad 1) Hkey_local_machine = HKLM
ad 2) je nutné mít outlook v PC a nastavit synchronizaci kontaktů při připojení zařízení /Nokia, HTC/
ad 3) lze, nejlépe zkonvertovat do formátu wma a poté ji nahrát do zařízení do složky Windows
ad 4) podle mě nejlépe instalovat CABy a to třeba pomocí CabInstall /v download sekci smartmanie je k dispozici ke stažení/
ad 5) nejlépe v HTC pomocí automatické aplikace od HTC je v Setting - Phone - Network - Set Network /nevím přesně použité české ekvivalenty, já mám Eng ROM/

NEPROPADEJ PANICE :-D
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

Příspěvek od VladimirSE »

Pri synchronizacii kontaktov s Outlookom my vypisuje tuto hlasku:
Obrázek

Neviem preco, ale tento pristroj mam styri dni, a vcera mi z nicoho nic zblbol a ked som ho isiel pouzivat, tak som zistil, ze obrazovka je cierno modra a vobec nesiel vypnut - iba po vybrati baterky. Co s tym???
Viete mi poradit, ako sa da vypnut zobrazovanie kontaktov na SIM??? Dost mi to lezie na nervy.
Potreboval by som odinstalovat jeden program, ale za nic na svete neviem prist na to ako.
Dakujem
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od bj »

Pro synchronizaci se stolním PC je nutné mít buď Active Sync /XP/ a nebo centrum synchronizace /Vista/. Poté při otevření zařízení nastavit co synchronizovet s PC, v tvém případě kontakty. Outlook by jsi měl mít nastavený tak, aby se ti dal při přihlášení otevřít, ta hláška značí problém s programem v PC, bylo by asi nejlepší zkontrolovat verzi a kdyžtak upgrade. Odinstalovat programy musíš přes Start - Nastavení - System - Odebrat programy. Sim kontakty vypneš pomocí přiloženého souboru /instalace a softreset/. Jo a co se týká toho problému, může to být následek nějakého zásahu do registrů, nebo špatnou instalací programu - pokud by se ti opakovalo tak asi jen Hardreset. Hlavně než budeš měnit registry a něco instalovat nezapomeň na zálohu !!!
NikiSimFix.zip
(2.56 KiB) Staženo 71 x
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od VladimirSE »

Ako zrusim vsetky nastavenia od Orangu?? Presiel som na O2 a predtym som pouzival Orange a uz mi tie nastavenia lezu na nervy.
Tomula
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 114
Registrován: pát led 11, 2008 21:18
Zařízení: SE Xperia Active, Samsung Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Tomula »

Start/Settings/Připojení/Připojení/Upřesnit/Vybrat sítě/"v roletce si vybereš požadovaný profil, který chceš smazat"/Upravit…/Obecné/Odstranit nastavení. A pokud bys hledal nastavení pro O2 SK, tak mrkni sem. :wink:
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od VladimirSE »

waaaaw. diky, tak toto presne som este hladal.
ale mam takyto problem,vzdy ked kliknem na to nove, tak mi pristroj zamrzne a musim ho restartovat. preco????? co s tym??
Gina
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 15, 2008 11:51

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Gina »

Hezký den, setkal jste se prosím někdo s tím, že se přístroj sám vypne? Černý displej, nereagující tlačítka, klávesnice se při vysunutí podstvítí, přístroj se dá zapnout soft resetem. Mám přístroj 16 dní a včera to udělal. Předpokládám, že v tomto stavu nebude funční budík ani jiné upozornění? Je to normální nebo bude někde chyba?
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od VladimirSE »

Ja mam pristroj pat dni, a tiez mi to po druhom dni spravil. A vcera sa mi napriklad stalo, ze v noci sa mi sam restartoval. Pomooooooc.
Gina
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 15, 2008 11:51

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Gina »

VladimirSE - mi tohle právě dělala SE P1i, samovolně se vypínala a restartovala za účelem zvýšení výkonu - byl to důvod k reklamaci, tak mě to u této mašinky vyděsilo - no snad to bylo ojedinělé, doufám teda. Jinak jsem s přístrojem spokojená, po instalaci několika aplikací chodí jak má.
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od VladimirSE »

A po instalacii tych apolikacii sa ti to uz nestavalo??? Teda mam to pochopit tak, ze ak si nainstalujem tie aplikacie, tak sa nebude restartovat?? Alebo je to fakt na reklamaciu??? :cry: :cry: :cry:
Gina
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 15, 2008 11:51

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Gina »

nene, možná jsem to špatně napsala, restartovalo se to prostě v době nečinnosti. Já tím myslela, že když jsem tam dala nějaké ty aplikace, co mi zpříjemní ovládání toho přístroje a navigaci, tak jsem s ním spokojená. Ještě mám v plánu tam nějaké věci přidat, vše pro jistotu nahrávám a instaluju na kartu. Snad se ozve někdo, kdo s tím již má zkušenosti.
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od VladimirSE »

Aha. Jasne. Tak dufam, ze bj sa k tomu vyjadri, ten mi vzdy vedel poradit. Inak este k tej cierno bielej obrazovke a nemoznosti ovladania inak ako restartom. Som to spozoroval, ze sa to udeje vzdy, bude ked pristroj nabijam alebo ked uz melie z posledneho /teda dochadza mu stava/.
a mozes napisat, ake zaujimave aplikacie si si tam dala?? a inak aku navigaciu pouzivas?? ja som si tam nahodil iGo 8 a ked som dal vyhladat satelity, tak mi to vyhladavalo asi desat minut a nakoniec aj tak nic nenaslo.
Gina
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 15, 2008 11:51

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Gina »

Dala jsem tam TomToma 6, satelity mi to napřed taky nenašlo, tak jsem rychlou GPS, aby si to vyhledalo a pak hned jsem otevřela TT a dala konfigurovat GPS, při zapnutém GPRS, našlo to asi do půl minutky a pak jsem GPRS vypnula a už to chodí, při opětovném zapnutí už GPS naskočí téměř okamžitě. Hlavně při tom prvním hledání nesmíš být v místnosti, nejlépe jít někam ven, na otevřené prostranství. Pak jsem tam dala NoData, abych v zahraničí mohla zakázat přístup k netu, pak mě rozčilovalo vypínání displeje při hovoru, tak to už je taky ošetřené, podporu pro zakázání zobrazování kontaktů na SIM, ale to musím po restartu obnovit (Advanced Config), pak Torch Button - aby LED dioda svítila jako baterka, WM Storage - aby se mi karta objevovala jako externí disk (zatím nemám odzkoušeno), pak prográmek, kterým se dostanu do registrů a češtinu na něho, počasí - Meteoservis, ještě tam chci dát IGO 8, Commander a jiný budík, protože při těchle upozorněních, co tam jsou, se mi přestala zobrazovat bublina s nabídkou. Jo a ještě teda jsem si rozinstalovala Google maps, jsou tam přednastavené.
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od VladimirSE »

No ja som si tiez chcel nastavit, aby sa mi displej pri hovore nevypinal, ale to nastavenie co som nasiel, tak u mna nejako nefunguje.
Neviem ako u teba, ale mna este rozculuje to, ze ked mam pristroj v puzdre a v kapse a niekto mi vola, tak pri vyberani bud hovor prijmem alebo vypnem vyzvananie. Aplikacia, co na to je, tak sa mi moc nepozdava.
Este jedna otazka, ako si vlozim ikonku programu, ktory som iba kopiroval na kartu do Programov??
Gina
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 15, 2008 11:51

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Gina »

projdi si to tady, jsou tam moc zajímavé info http://shadowork.net/index.php?sekce=se ... inkat_id=2
Gina
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř říj 15, 2008 11:51

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od Gina »

Pokud ten program nainstaluješ a zařízení pak restartuješ, tak ta ikona by tam měla skočit sama. Mi tam nenaskočil Meteoservis, ale tam mi ji syn nastavil manuálně. K tomu přijímání hovorů -. já ten telefon nosím v kabelce nebo v kapse, bez pouzdra, takže tohle jsem zatím neměla potřebu řešit. Dokonce jsem z displeje sdělala i tu folii, dala jsem ji blbě a dostal se pod ni prach, nebo co a začala se mi v rožku odchlipovat asi po týdnu.
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od VladimirSE »

Ibaze ja som tam iGo 8 nenainstalovaval, ale iba prekopiroval a v tomto pripade tam ta ikonka sama nenaskoci. Preto by som potreboval vediet, ako ju tam dostanem manualne. Tu foliu som dal tiez hned ako som ho kupil dal dole a dal si tam tu, co bola v baleni, zatial ho nemam ani tyzden a zatial to je v pohodicke.
kesidiii
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon lis 03, 2008 20:37
Zařízení: HTC Touch Pro, SE W800i

HTC Touch Pro (Raphael) - paměťová karta

Příspěvek od kesidiii »

Ahoj lidi, mam takovy problem. Nejdou mi na pametovou kartu nahravat video soubory. Pokud to zkousim pres Windows Media Player, tak mi to pise hlasku "wmp nemuze prevest format videa na format pozadovany zarizenim". Ale .wmv to prece prehrat musi ne? :-( :-( Jak lze na pametovku dat treba avi soubor nebo v jakemkoli jinem formatu a pres co? Poradite mi nekdo? :-(
bj
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: pát říj 03, 2008 21:58
Zařízení: HTC Touch Pro, iPAQ rx3715
Bydliště: Praha/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od bj »

Něco pro VladimirSE 8-)

O2 SK - o2.sk.final.v1.0.cab (Netestované)

- nastavuje GPRS, MMS a WAP pripojenie
- konfiguruje MMS klienta
- automatické vypnutie GPRS do 60 sec. nečinnosti
- zrušenie automatického pripájania na GPRS
Přílohy
o2.sk.final.v1.0.zip
(11.67 KiB) Staženo 87 x
VladimirSE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 21, 2008 22:30
Zařízení: HTC Desire 8GB

HTC Touch Pro (Raphael) - pokračování diskuze

Příspěvek od VladimirSE »

Super. Tak som nainstaloval, urobil trosku malych uprav, lebo niektore nastavenia neboli celkom korektne a uz to fachci. jupiiiii.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host