Kupil som si HP iPAQ 614c, bohuzial..

Diskuze o komunikátoru HP iPaq 614
Odpovědět
martin_3d
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 11, 2008 0:54

Kupil som si HP iPAQ 614c, bohuzial..

Příspěvek od martin_3d »

Zdravim vas vsetkych na fore, toto je moj prvy prispevok.

Po tom co mi bol ukradnuty uz starsi ale pre mna a moju pracu (online marketing a reklama t.z., vela emailov, skype, live messenger) na drobne nedostatky velmi spolahlivo fungujuci Asus p735 s WM5 som zvolil HP iPAQ 614c a vyzera to na velku chybu.

Neviem si dat rady so zakladnymi funkciami a to som pracoval, uz s viacerymi PDA a smartphones.

Prichadzajuca SMS sa ukaze, ze prisla , inbox je vsak prazdny a text ani odosielatel nikde ? !!!!

GPRS, 3G pripojenie na internet ? Mozem zabudnut, cez Slovensky T-Mobile vyzera na rozdiel od Asusu ako neuskutocnitelna vec..

A to som este urcite nenarazil na vsetko, mam pocit, ze toto bolo moj prve chybne, ale zasadne chybne nakupne rozhodnutie ...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

S tím inboxem je to zvláštní, ale myslím, že by to vyřešil hard reset. Nastavení datových přenosů změníš v Start/Settings/Connections - Connections. Tam si vytvoř nový datový profil podle nastavení tvého operátora (APN, název a případně další údaje) a hotovo. Jak provést hardreset najdeš na SmartWiki.cz.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

já jsem na tohle narazil při použití čínské ROM 6.1 a spuštěné češtině od Sunnysoftu
martin_3d
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 11, 2008 0:54

Příspěvek od martin_3d »

Hosi diky moc !, zatial su tieto spomenute problemy vyriesene resetom, ktory skutocne nebol spravne popisany v manuale..
Odpovědět

Zpět na „HP iPaq 614“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti