Neví někdo zda se dá nějak nastavit aby české znaky (diakritika) nezkracovaly SMS na 70 znaků.....když je nastavená česká t9? Takhle člověk pomalu nic nenapíše....A v recenzích je navíc psané že nezkracuje.....://
Díky..
Zkracování zpráv s českou diakritikou...
-
Tomáš Kubec
- smartmaniak

- Posts: 1038
- Joined: Mon Jun 20, 2005 20:47
- Zařízení: Lenovo P780
- Location: Pardubice
Tak jsem narazil na "zajímavý" problém.....Nějakým zvláštním způsobem se unAccent integruje i do menu ActiveSyncu.....Když chci totiž připojit Omnii k PC pomocí bluetooth tak dám v activesyncu "nabídka - a připojit pomocí bluetooth"....A najendou se spustí unAccent a telefon se k počítači nepřipojí....Po uninstalu unAccantu vše v pohodě......Zvláštní bug...:/
-
Tomáš Kubec
- smartmaniak

- Posts: 1038
- Joined: Mon Jun 20, 2005 20:47
- Zařízení: Lenovo P780
- Location: Pardubice
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
