Problem se synchronizaci htc diamond

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Post Reply
jurda
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Wed Oct 08, 2008 10:33
Zařízení: Samsung Galaxy S
Contact:

Problem se synchronizaci htc diamond

Post by jurda »

Zdravim,
mam htc diamonda a z niceho nic mi prestala fungovat synchronizace s activesync!! Zkousel jsem vypnout firewall a ani to nepomohlo!!kdyz dam v activsync vyhledat zarizeni tak mi najde pres usb telefon pripojen ale stejne se k nemu pote nedokaze pripojit nevite nekdo co s tim??predem diky za rady
Lujgi17
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Sat Aug 23, 2008 16:46
Zařízení: HTC Touch Diamond

Post by Lujgi17 »

Ahoj jestli ti nejdou sinchronizovat treba kontakdy atd... tak to mi delalo taky. Jednou jsem pridal to TF3D do zalosky Lide fotku k jedne osobe a proste mi to tu Sinchronizaci uz nerozchodilo. Po smazani tohoto kontaku ze zalosky Lide slo vse ok.
jurda
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Wed Oct 08, 2008 10:33
Zařízení: Samsung Galaxy S
Contact:

Post by jurda »

me de o to ze activesync se vubec nespoji s telefonem!!chvili se pripojuje k telefonu a pak vyskoci okno "Program activesync se nemuze pripojit k zarizeni se systemem windows mobile. Chcete-li odstranit potize, klepnete na tlacitko OK" kdyz dam OK tak se zahaji kontrola pripojeni. vsechny testy sou v poradku ale stejne se pocitac s telefonem nespoji
Phantom
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Sat Aug 30, 2008 13:34

Stejny problem + Framework 3.5

Post by Phantom »

Mam uplne stejnej problem se synchronizaci s tim (USB ActiveSync), ze jsem se teda nepripojil jeste ani jednou.... a pekne me to s..e 8-). Nevim co delam spatne. Jinak se pak na to konto chci zeptat (nejspis hloupe) jak mam po synchronizaci s PC spustit instalacku Framework 3.5? Chci si totiz nainstalovat nejake aplikace a bez toho mi to proste nejde.... diky moc chlapi za radu 8-)
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 404
Joined: Sat Jun 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Location: Plzeň

Post by wizaard »

Ad synchronizace: Zkusil bych "spárování" ActiveSync odebrat a zrušit, zařízení pak znovu přidat a "spárovat" s AS a zkusit. Snad to zabere.

Ad Framework 3.5 bez AS: Na webu jsou dostupné CABy, Microsoft to ale distribuuje jen jako MSI (tedy nutnost instalace přes AS). Odkazy na CABy níže (cca 2,5 MB)...

http://www.megaupload.com/?d=2ZGV1DNJ
http://rapidshare.de/files/39254419/NET ... i.cab.html
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Posts: 616
Joined: Sun Aug 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Location: Košice

Post by matelkoxxl »

chlapi,skuste pozriet na Start-Settings-Connections-USB-to-PC a tam pri activesync odskrtnite Enable advanced network functionality... (sorry,ale ja mam ang. rom,takze neviem ako to je po CZ,alebo SK)
Phantom
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Sat Aug 30, 2008 13:34

Post by Phantom »

ad 5 - diky za odpoved, link je OK a NetFramework 3.5 jsem si nainstaloval, ale dalsi problem.... proste nechapu, ze i po tehle operaci mi nejde nainstalovat SW (napr.AdvancedConfig).... furt mi to pise neakou vy.....nou hlasku typu :evil:: operace se nezdarila.. a priznam se, ze uz nevim co udelat pro to, aby instalace probehla uspesne. Predem diky za pomoc.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 404
Joined: Sat Jun 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Location: Plzeň

Post by wizaard »

Phantom: Když už jsme tak u toho - co máš vlastně za telefon? :-) Každopádně může být problém s podpisem aplikace - některé telefony jsou upravené tak, že není možné instalovat nepodepsané aplikace. Na to by měly pomoci SDKcerts.cab. Nědke ten soubor najdi.
Phantom
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Sat Aug 30, 2008 13:34

Post by Phantom »

Mam Diamonda s ROM 1.37 CZ.... a prave tahle hlaska se mi uz objevila u nekolika aplikaci! Tak jsem se chtel prave informovat, zda-li ma nekdo podobnou zkusenost a jak ji resit vis... 8-)
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 404
Joined: Sat Jun 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Location: Plzeň

Post by wizaard »

Jednak bych rozhodně doporučil aktualizovat ROM na nejnovější 1.93 (HTC ji nabízí bez CZ, oficiální češtinu od Sunnysoftu pro Diamonda 1.93 ale stáhneš tady na fóru). Pak uvidíš, jestli problém přetrvá. Pokud ano, řeš to dál. Jak jsem ale řekl - SDKcerts.cab my mohlo pomoct (přiloženo).
Attachments
SdkCerts.cab
(4.6 KiB) Downloaded 114 times
Phantom
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Sat Aug 30, 2008 13:34

Post by Phantom »

Diky moc za Tvy odpovedi 8-). Jinak, uvazoval jsem o te 1.93 ale koukal jsem na ni u kamose a priznam se, ze jak neni animovana, tak se mi to moc nelibi (mozna to zni trapne) ale tak neak mi to takhle vyhovuje. Trosku jsem si pozmenil registry, jo a jinak jsem kapl na link na xda-developers a ty aplikace mi sly nainstalovat - nejspis dobry podpisy (jaks psal). A diky za ten soubor kamo ;-)
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests