Bluetooth

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Majklmb
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 23, 2008 18:05

Bluetooth

Příspěvek od Majklmb »

Mám HTC S710 chvilku přes usb kabel to je v cajku připojení. Ale už týden se snažím ten smrtphone připojit k pc přes BT jde to vůbec ? Už si fakt nevim rady. Může mi někdo poradit ? díky
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

nevím, jak to je u Smartphone, ale u PPC je to pospáno zde http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... le&ide=508 jinak by to mělo býti podobné, akorát jinak přeskládaný
Majklmb
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned bře 23, 2008 18:05

Příspěvek od Majklmb »

Tak já už fakt nevim mám AS v4.5 a tam mě zaráží položka nabídka-připojení-synchr. všechny pc.... mám zaplé. A pod tím je pouze možnost USB. :???: z PC HTCčko vidím naopak také jen mi nejdou se synchronizovat. Najdou se mezi sebou na pc zadám heslo to samé na smartu a nic. Připojujete někdo htc přes BT k pc ? případně jak, díky
hakybaky
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 11, 2007 22:02

Příspěvek od hakybaky »

Mne to ide v pohode, len si musis nastavit incoming com port, ten potom povolis v activesyncu, a normalne das active sync pripojit cez bluetootj, sprarujes z PC, na konci ti musi vyskocit services a tam zaskrtnes activesync a uz ficis :)
romčo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 443
Registrován: ned bře 23, 2008 12:49
Zařízení: Lenovo A7010, Lumia 920, iPad Air 2, Lenovo Tab3 B
Bydliště: Trnava, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Odosielanie cez bluetooth-ako?

Příspěvek od romčo »

Mám problém, ktorý neviem vyriešiť. Chcel som dnes poslať obrázok cez bluetooth, ale vôbec neviem ako na to...Pri smartphone to bolo jednoduché, ale pri PDA neviem, ako na to. Mám HTC P3300 Artemis. Keď si dám ponuku, čo chcem robiť so súbprom, tak sú tam možnosti: Odeslat, Prenest, Odeslat do sveho prostoru, Odeslat pres MMS. Ziadna ponuka bluetooth. Ked dam odoslat-ponukne mi zoznam emailovych uctov. Ked dam prenest, tak sa hlada nejake zariadenie k prenosu, ale to trva dlho a aj tak sa nic nenajde. Mohol by mi niekto poradit, ako sa vlastne posielaju subory cez bluetooth. Prijima ich dokazem, ale poslat-to teda fakt neviem.

EDIT: Chalani prosím o radu. Mám Artemis, ale vôbec neviem ako mám poslať napr. obrázok cez bluetooth...

\\Používej tlačítko EDIT!!! lukasm
mattoniinottam
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát zář 26, 2008 12:19

Pomoc

Příspěvek od mattoniinottam »

Zdravím.
Mám takýto problém.Môžete mi s tým niekto pomôcť.Mám MDA Compact III on T-mobile.
Používam romku MDA_compact_III_WM6_TMCZ_3.15.113.2 ale skusal som aj O2_UK_3.4.206.2_4.1.13.50_03.06.90_Ship
Mám problém s netom a aktualizacie napr s Spb online.Čo sa týka synchronizácie s Active sync alebo cez bluetooth
je 100%. Prenášanie súborov 100% ale internet nejde.Neviem či treba niečo nastaviť v PDA ako sieť alebo ja neviem ale skúšal som
hádam všetky možnosti. Neviem či to môže byť aj romkou. Poradte mi prosím - podrobne. Už som stratil nervy a asi ho šmarím o stenu.
Vopred všetkým ďakujem.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Příspěvek od Jakub Karásek »

Zlomil sem si svoje stary btooth, pres ktery sem si krasne synchronizoval a s tim novym se mi nedari synchronizace. Kabelem naprosto v pohode, ale i kdyz se mi v BlueSoilu objevi, ze je mobil pres Btooth pripojen, active sync se ani nehne (ani se neukaze ve sluzbach v telefonu) ackoliv mam port otevren jak v activesync, tak v bluesoil, tak v telefonu
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů