Jde nainstalovat nejaka utilitka (ovladace ???) pro tiskarnu do WM ? Chtel bych tisknout dokumenty na tiskarne, kterou mam pripojenou na WIFI routeru. Slo to i na Symbianu, kde to bylo jako soucast, tak predpokladam, ze na WM to taky nejak pujde.
Potreboval bych tisknout PDF dokumenty.


