Nemate nekdo zkusenosti s Today Life???

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
Lujgi17
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Sat Aug 23, 2008 16:46
Zařízení: HTC Touch Diamond

Nemate nekdo zkusenosti s Today Life???

Post by Lujgi17 »

Ahoj Lidi,
Chtel jsem se zeptat, jeslti nekdo nema zkusenosti s pouzivanim Today Life. Chtel bych si jej instalovat na sveho Diamonda. Ale nejprve bych chtel vedet jeslti nekdo stimto schematkem ma nejake spatne zkusenosti. Jo a taky jak jej mam bezpecne naistalovat sem celkem zacatecnik.
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest