HTC Diamond/Raphael: Nová záložka Kalendář pro TouchFlo3D

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Post Reply
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Posts: 527
Joined: Tue Oct 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Location: Liberec/Praha

HTC Diamond/Raphael: Nová záložka Kalendář pro TouchFlo3D

Post by Lukáš Mano »

Na Xda-developers se objevil návod, jak přidat novou záložku Kalendář do TouchFlo3D pluginu. Utilita je zdarma a určena je pouze pro komunikátory HTC Touch Pro a HTC Diamond.
Aktuální verzi a jazykový balíček si můžete stáhnout na Xda-developers. Pro stažení je vyžadována registrace.

Image
Nová záložka v TouchFLO 3D

Aktualizováno: Přiložen instalační CAB soubor TF3D_Calendar_All_lang.cab, mějte ale na paměti, že plugin je stále ve vývoji.
Attachments
TF3D_Calendar_All_lang.zip
TF3D_Calendar_All_lang.zip
(15.3 KiB) Downloaded 231 times
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Post by YAMATO »

Pěkný, ale pro nováčka s WM nepoužitelný...nebo jsem blbej, protože ten návod vůbec nechápu :lol:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Jak nainstalovat záložku Kalendář do TouchFLO 3D

Post by Jiří Hrma »

Tady je návod pro všechny, kteří budou mít s instalací problémy

Instrukce pro nainstalování záložky Kalendář
1. Zálohujte si všechny soubory *_manila z adresáře \Windows. Tento krok je možné přeskočit, nicméně záloha se vždycky hodí :-)
2. Zkopírujte všechny soubory z archívu (ze složky \Windows) do složky \Windows v Diamondu/Raphaelovi
3. Otevřete soubor s názvem 26948339_manila (naleznete jej v adresáři /Windows ve vašem PPC) a přidejte do něj tuto syntaxi (editujte například v PSPadu):

Code: Select all

<Page Order="10" Name="calendar.page" PackageName="HTC" Title="Calendar">
        <ComponentReference Name="page"          Mode9Path="HTC\calendar.mode9" Component="GizmoRoot" SmartComponent="true"  />
        <ComponentReference Name="icon_normal"   Mode9Path="HTC\calendar.mode9" Component="Calendar_Off" />
        <ComponentReference Name="icon_selected" Mode9Path="HTC\calendar.mode9" Component="Calendar_On" />
        <ComponentReference Name="icon_preview"  Mode9Path="HTC\calendar.mode9" Component="Calendar_Preview" />
      </Page>
V prvním řádku Title="Calendar" si můžete změnit název záložky (například na český název Kalendář)
4. Restartujte TouchFLO 3D prostředí
5. Hotovo, enjoy ;-)

Tip
Do souboru 26948339_manila přidejte těch několik řádků za tento blok (stačí vyhledat):

Code: Select all

<Page Order="9" Name="programs.page" PackageName="HTC" Title="[[IDS_PROGRAMS]]">
        <ComponentReference Name="page" 			   Mode9Path="HTC\programlauncher.mode9" Component="GizmoRoot" SmartComponent="true"  />
        <ComponentReference Name="icon_normal"   Mode9Path="HTC\icons.mode9" Component="Programs_Off" />
        <ComponentReference Name="icon_selected" Mode9Path="HTC\icons.mode9" Component="Programs_On" />
        <ComponentReference Name="icon_preview"  Mode9Path="HTC\icons.mode9" Component="Programs_Preview" />
      </Page>
buksa.jan
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 53
Joined: Tue Nov 06, 2007 16:57

Post by buksa.jan »

muzu mit jen dotaz? kdyz sem nesel ten soubor co se v nem ma neco prepsat ale ma nazev 26948339_manila_disabledtabs a jsou v nem po otevreni v tom PSpadu jen vypnute zalozky? asi sem nekde udelal krpu..:(
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Post by YAMATO »

Když tak koukám na ten návod tak začínám mít z WM skoro až strach. Vedle toho je UIQ dětská hračka...
ramirez
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Fri Sep 12, 2008 8:00

Post by ramirez »

Kdo se na to necejtite na strane 19 a 20 te diskuze tam udelal tnyynt cab pro instalaci. Ale ja osobne jeste chvilku vyckam az bude dodelana moznost volby nastaveni prvniho dne v tydnu na pondeli ;-). Ta nedele me trosku kdyz jedu autem a neuvedomim si to depta
Nallim
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 163
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:57
Zařízení: Nexus 5X

Post by Nallim »

Tady je ten příspěvek s cabem.

Docela i užitečné :-)
User avatar
michalkosmak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Mon Jul 21, 2008 12:41
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Hradec Králové
Contact:

Post by michalkosmak »

Vyzkoušel jsem způsob s Cab. souborem a nešlo mi spustit Tf3d. Po odinstalování opět funguje.
Nallim
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 163
Joined: Thu Aug 30, 2007 12:57
Zařízení: Nexus 5X

Post by Nallim »

Tak to nevím kde může být problém, u mě bez problému, nainstaloval, softreset a hotovo ;-)
User avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1029
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Post by p.a.Ť.o »

kdesi jsem četl, že je lepší aktivovat všechny záložky na T3D (pokud je máš vyplé) a před instalací deaktivovat T3D z obrazovky Dnes. tak jsem to udělal, deaktivoval, nainstaloval, restartoval a je to tam. perfektní plugin!
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Post by YAMATO »

ramirez wrote:Kdo se na to necejtite na strane 19 a 20 te diskuze tam udelal tnyynt cab pro instalaci. Ale ja osobne jeste chvilku vyckam az bude dodelana moznost volby nastaveni prvniho dne v tydnu na pondeli ;-). Ta nedele me trosku kdyz jedu autem a neuvedomim si to depta
Safra, toho jsem si nevšiml...to je jak u x let starých Samsungů :lol:
Post Reply

Return to “Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests