Ipaq 614c - zacatecnicke dotazy

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

mno ja sem tim taky nemyslel odpojovat kabel :-D me se pripoji i bez toho.... to byly jen prodlevy v akcich na pc :)
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

Aha, takže to děláme od začátku stejně => chybka je neznámo kde :lol:

EDIT: Možná ještě vyzkoušet "bezpečně neodebírat usb zařízení"
homi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: pon úno 05, 2007 9:52

SMS jednotlive

Příspěvek od homi »

Da se nejak vypnout razeni sms do vlaken, aby kazda sms byla zvlast ma radku?
Fstring
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned srp 10, 2008 17:20

Příspěvek od Fstring »

elcrys píše:Taky jsem používal plugin do Total Commanderu, ale zjistil jsem, že je lepší používat program WM5torage 1.8. Zařízení se pak hlásí jako flash disk a není třeba mít ani ActiveSync nainstalován. Taky rychlost přenosu souborů je vyšší - okolo 500 kB/s při zápisu a 1 MB/s při čtení.
Stiahol som WM5torage, ale je to .cab - co mam s nim robit? Predpokladam, ze sa to ma nainstalovat do PC, nie do PDA?!? Alebo to ide predsa len do PDA a to sa potom po pripojeni cez USB hlasi ako mass storage? A ak je to tak, do PDA-cka sa to nainstaluje tak, ze ho tam niekde nakopirujem a spustim tapnutim na subor?
Sorry za naozaj lamerske otazky :).
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

Fstring
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned srp 10, 2008 17:20

Příspěvek od Fstring »

jj, vdaka :).

btw., neodkaze ma ujko zase na toto forum? :) Tak nic, idem skusit :).
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Fstring: agenta od Google si nevšímej on jen rád spamuje a tváří se jako důležitý. Nemám ten prográmek, ale pokud je to .cab tak ho zkopíruj do PDA tam na něj klikni nainstaluj, jelikož to má něco společného se systémem tak přímo do zařízení ne na SD (nemuselo by to fungovat korektně) no a pak nevím co to vytvoří v zařízení, tak případně nastavit ať se zobrazuje jako mass storage a mělo by to chodit. Pokud to nepojede dej vědět, klidně i přes SZ a já bych ho zkušebně nainstaloval.
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

2murder: jestli te bavi neustale odpovidat na stejne otazky a nic s tim nedelat, tvoje vec, kazdopadne ale pokud mas ke me nejake vyhrady tak na pm :)

2All: pri pouziti google.com - http://www.google.cz/search?hl=cs&lr=&s ... da&spell=1 - doba za kterou se dockate odpovedi = 10sec

pri cekani na odpoved na foru se muzete dockat radove i nekolik hodin :)
Fstring
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned srp 10, 2008 17:20

Příspěvek od Fstring »

vdaka murder,

iPaq by mi mal prist v Pondelok, tak sa "technicky" pripravujem :) (samozrejme moj prvy PDA :)).

kissman,

vdaka za odkaz, ale uznaj, aj tie linky, co nasiel google, odkazuju zas len na nejake fora, alebo inak - ak budeme vsetci pouzivat len googla, pre koho bude toto forum?
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

ale no tak... hned prvni odkaz odkazuje na rozsahly clanek jak instalovat aplikace do ppc ;)
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Příspěvek od murder »

Rád jsem ti pomohl, neboj kissman neuzná :)
Fstring
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned srp 10, 2008 17:20

Příspěvek od Fstring »

:):)
Karolhk
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned srp 31, 2008 8:30

Příspěvek od Karolhk »

Ahojte, nainstaloval som si ig 08 a po nastartovani programu mi stale odpaja gps prijimac.
Poradi mi niekto?

Dik
kissman
smartguru
smartguru
Příspěvky: 533
Registrován: pon čer 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kissman »

http://smartmania.cz/forum/search.php a zadej si "614c igo 08"
xkovi
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv led 31, 2008 14:31

Příspěvek od xkovi »

kissman píše:
xkovi píše:Kartou to asi nebude, je to 60x microSD znacky Patriot...
Ehm... proc by nomohl bejt? :lol: Patriot? 60x? Uz jen to ze standart 60x neexistuje mi prijde na te karte divne :wink: znacku taky neznam... jinac Deactivate funguje naprosto spolehlive :) mate nekde chybku hosani...
Nemam prehled o tom, jake standardy existuji ci nikoli, nicmene cerpam z popisu v czc (viz http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=49724). To, ze neznas znacku Patriot je dost divne, patri ke spicce :grin: Mam od nich napr. RAMky a maximalni spokojenost, kam se se*ou nejaky a-data extreme edition :-D . A co se tyce toho zapisu, neverim, ze i ta nejdebilnejsi karta by mela horsi zapis jak 1MB/s, cili i kdybych byl majitelem nejakyho kramu (ale Patriot je fakt dobrej, nekecam! :lol: ), dost pochybuju, ze by se to na tomto zarizeni projevilo, kdyz vsechny PDA maji chorobne pomaly zapis na SD karty... Ale je fakt divne, ze pri zapisu 35MB velkeho souboru se ani nepriblizim na hodnotu 400kB/s, ale maximalne tak 380kB/s, coz je dost rozdil oproti zde popisovaným 500kB/s....
Jeste me teda napadlo, pres co to merite - ja vychazim z hodnot, co pise Total Commander...ale treba takovy Windows to mohou ukazovat jinak...

Jinak co se tyce toho WM5, asi bude zalezet na ROM, kterou mas...na mojem zarizeni teda nefunguje nic, odpojit USB kabel, bezpecne odpojit zarizeni USB...proste jen SR
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

Myslím, že nebude záležet ani tak na kvalitě karty, jako spíš na vzájemné kompatibilitě s telefonem. Teoreticky by měla být stejná u všech značek karet, ale stačí se podívat na Kingstony 4 GB, které telefon ani nepřečte. Jinak rychlosti jsem měřil také v Total Commanderu.
xkovi
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv led 31, 2008 14:31

Příspěvek od xkovi »

Tak to si me moc nepotesil, v podstate se da rict, ze spis nas*al :lol: Ale stejne, nezda se mi, ze pri takto nizkych rychlostech zapisu se da vubec resit znacka karet...vec, ze kartu ani nenacte neni uplne to same...a jinak s kartou zarizeni rozhodne problem nema, nevsiml jsem si jedineho problemu se ctenim ci zapisem, podezrele prodlevy ci neschopnosti rozpoznat v zarizeni...zkratka je to jako bys mel u tridu vykonnejsi "ctecku" karet integrovanou v iPAQu... no nic no :evil:
Fstring
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned srp 10, 2008 17:20

Příspěvek od Fstring »

elcrys píše:Myslím, že nebude záležet ani tak na kvalitě karty, jako spíš na vzájemné kompatibilitě s telefonem. Teoreticky by měla být stejná u všech značek karet, ale stačí se podívat na Kingstony 4 GB, které telefon ani nepřečte. Jinak rychlosti jsem měřil také v Total Commanderu.
Ako to myslis, ze neprecita - mam 4GB Kingston SDHC a uz som z neho nainstaloval napr. Operu, dobre ho cita aj PC, pravda rychlost zapisu som este netestoval, ale s citanim v iPaqu zatial nevidim problem..
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

Příspěvek od elcrys »

Pravda, čtení asi zvládne, ale jsou s ní jiné závažné problémy:

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?p=54606#54606
Fstring
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned srp 10, 2008 17:20

Příspěvek od Fstring »

Celkom si ma vystrasil,

ale skusil som nakopirovat cca 250MB subor - islo to aj na kartu aj z nej, trvalo to dost dlho (karta v telefone, tel. pripojeny cez USB, samozrejme), cca 17 minut tych 250MB zapis, ale ziadne vytuhnutie ani zmiznutie, akurat WMP nechce prepnut na tu kartu, ked chcem, aby prehral to video. Ale to bude asi skor problem WMP, skusim nejaky iny player a uvidim..:)
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti