HTC Touch Pro - Pohybový senzor a baterie

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Odpovědět
LonDat
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát črc 25, 2008 19:35
Zařízení: HTC Titan
Bydliště: Pláně u Plas

HTC Touch Pro - Pohybový senzor a baterie

Příspěvek od LonDat »

Zajímalo by mě, zda jde pohybový senzor vypnout...přece to musí žrát docela dost proudu...nebo se pletu?
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Neviem, mne príde ako rozumnejšie tie funkcie nechať zapnuté a investovať cca 650 Kč do záložnej batérie. Napríklad nerozumiem, prečo všetci chcú vypínať automatickú reguláciu jasu. Ja som to dnes skúsil a cez deň som na displeji nič nevidel a naopak večer to žiarilo až príliš. Ďakujem, ale neprosím. Kto potrebuje dlhú výdrž, tak nech si kúpi iPAQ 614c, ten má 1590 mAh batériu, má iba QVGA displej a nemá svetelný senzor. Ale ja som rád, že už mám HTC.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od hafush »

A myslíte,že lze v budoucnu vyrobit utilitku,která trošku upraví citlivost senzoru automatické regulace jasu,kerý by tedy řídil svítivost displeje,ale nenastavoval téměř stále 100% ?
Lausien
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 190
Registrován: ned pro 23, 2007 17:03
Zařízení: HTC Touch Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lausien »

Tipuju, že na XDA Developers určitě nějaký patch vymyslí. Stejně jako by neuškodil patch na foták, i když ten fotí celkem dobře, když se to umí, což zatim neumim :-D
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Mne teda nepríde, že by to podsvecovalo displej temer na maximum. Maximum tam je len vonku na slnku. Ale priznávam, že nejaká utilita by neuškodila. Pritom by stačilo aby ten posuvník pre manuálne nastavenie jasu upravovala intenzitu podsvietenia aj pri automatike. Posun doľava by nastavil celkovo slabšie podsvietenie a posun doprava naopak silnejšie. Každý by si nastavil, čo mu vyhovuje. Ja však už mám objednanú záložnú batériu, tak ma to až tak trápiť nebude.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Tak ja osobne to mam nastavene podle casu, k veceru 20%, na noc 0% (v realu to je takovych 10% a nastavit lze manualne nejmene cca 5%). Nevim, me to vyhovuje, 60% je akorat jak dovnitr, tak ven, kdyb sviti hodne slunce, tak stejne nic nevidim, pokdu to je trochu, tak manualne zvednu :)
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

regulace rucne

Příspěvek od Nolf »

pouzijte softik MVBklight - rucne regulace na plose pomoci posuvniku. Super vec.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů