HTC Touch Cruise - spomalenie pri dotyku na displej

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Post Reply
oLDo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 87
Joined: Wed Jun 27, 2007 0:29
Location: Prievidza
Contact:

HTC Touch Cruise - spomalenie pri dotyku na displej

Post by oLDo »

Ahojte.
Pri hrani hry ked sa dotykam displeja, popripadem ked na displeji drzim prst, tak sa hra chova spomalene ba az sekano. Da sa tento problem nejak riesit?
User avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 293
Joined: Tue Apr 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Location: Praha

Post by groovox »

Na kolik procent Ti běŽi task manažer? Máš vypnuté na pozadí všechny další aplikace?
Monk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 170
Joined: Sat Aug 18, 2007 19:12
Zařízení: ZTE Blade
Location: Slovensko

Post by Monk »

Tento problem sa neda riesit.
HTC o tom vie ale nic z tym nehodla urobit.
Tento problem maju aj : Tynt, Tynt 2, Touch Dual, Touch Cruise a co ja viem kolko este inych modelov.
Alebo si zvyknes ze si hry nezahras alebo si kupis iny phone...
Ja som si kvoli tomuto problemu kupil Universala ten to nerobi.
foggy
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 81
Joined: Tue Jul 22, 2008 16:32
Zařízení: htc herald, htc TyTn I, htc wizard
Contact:

Post by foggy »

ja mam heralda a je to v poho.. na tytn II to ale nedela.. nvm
oLDo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 87
Joined: Wed Jun 27, 2007 0:29
Location: Prievidza
Contact:

Post by oLDo »

hm blbe ...diky za odpovede ..a neviete len tak mimochodom ci to robi aj HTC Touch Pro lebo sa mi lubi a zvazujem nad nim ze si spravim na vianoce radost :)
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1013
Joined: Tue Mar 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Location: Brno

Post by Kamil Pulicar »

Řešení je!
Kup si PDA a ne modní doplněk.
Na nových HTC je krásně vidět jak to dopadne, když někdo upřednostní vzhled nad funkčností.
Zkus nejnovější rom z XDA.
oLDo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 87
Joined: Wed Jun 27, 2007 0:29
Location: Prievidza
Contact:

Post by oLDo »

nuz az tak som si nezakladal na vzhlade ale na technickych vlastnostiach. som s nim spokojny. Je to moje prve PPC a je to fajn. Mozno az na par takychto detailov ako tu spominam ale to dokazem bez problemov prekusnut. a co sa tyka novsej rom. na take nieco si zatial netrufam.
Post Reply

Return to “HTC Touch series”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest