HTC Diamond a Pripojeni na Wifi site Eduroam atd.. Piste

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Post Reply
Lujgi17
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Sat Aug 23, 2008 16:46
Zařízení: HTC Touch Diamond

HTC Diamond a Pripojeni na Wifi site Eduroam atd.. Piste

Post by Lujgi17 »

Ahoj Vsem,
Chtel bych se zeptat jestli nekdo nemam nejakou zkusenost s pripojenim Diamonda (ci jineho PC Pocket) na Wifi sit typu Eduroam. Tento tip pripojeni mame ve skole ale kdyz jsem se chtel pripojit na Notebooku tak to po me chtelo instalaci Certifikatu. Zajimalo by me jak se to resi na PC Pocket a jestli se vubec tedy lze na tento typ site pripojit. Popripade co je k tomu zapotrebi!!!

Predem Diky
Bolik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Mon Jul 30, 2007 18:11
Location: No někde v Praze mě najdete
Contact:

Post by Bolik »

Predpokladam, ze chodis na VSE, protoze zadna sit typu eduroam neexistuje. Na variu se mi podarilo pripojit, musis si nainstalovat a stahnout certifikat do mobilu a normalne ho spustis, sam se ti prida. Po pripojeni k siti uvidis takovy prihlasovaci okynko, kam zadas uzivatelske [email protected], heslo do EDUROAMU to si musis nastavit ve skolni siti. A pak uz jenom surfujes. Myslim ze navod je na eduroam.vse.cz
kissman
smartguru
smartguru
Posts: 533
Joined: Mon Jun 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Contact:

Post by kissman »

http://eduroam.vse.cz/index.php?option= ... &Itemid=45

VSE... hmmm, na skole neuci pouzivat hlavu?
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Post by IkE Blaster »

Jednou jsem to s nekym resil a v te dobe s tim byl velky problem. Certifikat se nainstaloval pote porad nic. Ale videl bych to na chybu nekterych ROMek.
kissman
smartguru
smartguru
Posts: 533
Joined: Mon Jun 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Contact:

Post by kissman »

Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

připojení do wifiny VŠE je na Pocket PC bez problémů :-) stačí jen přidat certifikát do zařízení a také je myslím potřeba, aby si sdělil technikům MAC adresu Wi-Fi v telefonu, aby ti ji přidali k tvému user name na VŠE (alespoň dříve to tak bylo).
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest