Stále restart u Diamonda

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Post Reply
esquire
nováček
nováček
Posts: 15
Joined: Sat Aug 23, 2008 13:16
Zařízení: HTC Touch Diamond

Stále restart u Diamonda

Post by esquire »

Zdravím.
Mám Diamonda měsíc, už byl v servisu kvůli vadnému pixelu na displeji. Ted pro změnu když se spustí, tak nabíhá TF3D a pak hned zhasne displej. Při zmáčknutí zapínacího tlačítka se telefon celý restartuje a problém se opakuje. Udělal jsem i hard reset, ale ani ten nepomohl.
Nevíte co by s ním mohlo být a jestli ho mám odnést znovu do servisu?

Díky za rady.
Bolik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Mon Jul 30, 2007 18:11
Location: No někde v Praze mě najdete
Contact:

Post by Bolik »

Tohle vypada dost spatne, zkusil jsi vytahnout z nej baterku pres noc? Pak zkus HR a pokud to nepujde, tak ti asi nic jineho nezbyde (muze to byt napriklad vadnym cipem pameti)
esquire
nováček
nováček
Posts: 15
Joined: Sat Aug 23, 2008 13:16
Zařízení: HTC Touch Diamond

Post by esquire »

S baterkou jsem to nezkoušel, protože problém se objevil až dnes. Přitom ráno jsem telefon normálně používal a surfoval...
Bolik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Mon Jul 30, 2007 18:11
Location: No někde v Praze mě najdete
Contact:

Post by Bolik »

Takhle to bohuzel u pocitacu chodi.... jednou to jde a najednou se to vysere.... zkus vytahnout baterii, pak hard reset a uvidis co to udela, taky bys mohl zkusit vytahnout simku... co to udela
jamaica
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Sat Jul 26, 2008 4:32
Contact:

Post by jamaica »

Co si instaloval před tím než to začalo takhle blbnout?
kissman
smartguru
smartguru
Posts: 533
Joined: Mon Jun 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Contact:

Post by kissman »

2Bolik: vytahnout baterii ti dnes uz bude naprosto k nicemu. :grin:

Pokud nepomohl hard reset, posun se o uroven dal tj. na dalsi vec co to muze vyresit tzn. reflash fw. Nepredpokladam ale ze by se ti chtelo odemykat stroj a mozna prijit o zaruku, tak utikej do servisu... mas holt stesti na spatny kus ;)

2jamaica: co instaloval nez to zacalo blbnout je take uplne fuk, pokud HR problem nevyresil :wink:
Bolik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Mon Jul 30, 2007 18:11
Location: No někde v Praze mě najdete
Contact:

Post by Bolik »

Presto je to takova posledni sance ;) vetsinou to pomohlo :D
kissman
smartguru
smartguru
Posts: 533
Joined: Mon Jun 11, 2007 22:41
Zařízení: Lenovo P70
Contact:

Post by kissman »

jelikoz baterie nedrzi o nic vic dat nez muze HR smaznout, tak je to ztrata casu :) toto fungovalo za dob Win 2k3 atp... dnes uz opravdu ne 8-)
Bolik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Mon Jul 30, 2007 18:11
Location: No někde v Praze mě najdete
Contact:

Post by Bolik »

Ono obcas se ty obvody vzpamatuji, kdyz je nechas chvili bez proudu ;) to je jako s compem kdyz je problem zkusim vypojit napajeni, vyndat baterku biosu a zkusim ho chvili nechat :p jednou jsem zastrcil obracene pamet, neco na desce shorelo tak jsem vypojil compa z napajeni, nechal ho chvili a comp fungoval bezproblemove jeste 2.5 roku :D nez sem ho odkouril definitivne :D
User avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Tue May 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Location: Highlands

Post by Kulík »

Kámoš má podobný problém, nejprve se D tvářil jako úplně mrtvý, na pár hodin vyhodil baterku, potom to nastartovalo až k zadání PIN kódu, jakmile se ho dotknul, následoval restart, takže ani HR nejde provést. Zkusím nahrát novou oficiální ROM, tedy pokud se mi ho podaří připojit k PC.
esquire
nováček
nováček
Posts: 15
Joined: Sat Aug 23, 2008 13:16
Zařízení: HTC Touch Diamond

Post by esquire »

Díky všem za rady. Hard reset jsem zkoušel 4x a telefon se chytnul jenom v EN a bez simky. S češtinou nebo se simkou ne. Ani jiná simka se nechytla. Takže co navrhujete?
Bolik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Mon Jul 30, 2007 18:11
Location: No někde v Praze mě najdete
Contact:

Post by Bolik »

Jesli se nechytne zadna sim tak jedine servis.. bude tam nejakej spatnej kontakt asik (eventuelne neco odeslo no)
jamaica
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Sat Jul 26, 2008 4:32
Contact:

Post by jamaica »

Vsadil bych na chybu v češtině.Obzvlášť jestli je tam čeština od SunnySoftu.Moc se ve WM nevyznám, ale pokud se chytne a jede v EN bez simky tak bych ze stránky HTC sosnul novou ROM a přepálil ho. Tim se nemuže nic pokazit. Ale to bych udělal já protože nemam servis u nosu.Pokud bych to měl kousek do servisu tak bych to odnes tam.Dobrej každej zápis v záručáku 8-)
User avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Tue May 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Location: Highlands

Post by Kulík »

No, v češtině to asi nebude, když mu to kolabuje v EN s jakoukoliv SIMkou. Nicméně, nastartoval bych to bez SIM do EN a zkusil tam šoupnout novou oficiální ROMku 1.93, tím nic nezkazíš. Pokud to bude fungovat - Hurá :grin: , pokud ne - šupky do servisu :cry: .
esquire
nováček
nováček
Posts: 15
Joined: Sat Aug 23, 2008 13:16
Zařízení: HTC Touch Diamond

Post by esquire »

Zdravím. Tak Diamond se vrátil ze servisu a byla provedena výměna základní desky, tak snad už teď půjde bez problémů.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest