Zobrazení kontaktu zmeškaných hovorů

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Post Reply
ADVE
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Tue Aug 12, 2008 20:08

Zobrazení kontaktu zmeškaných hovorů

Post by ADVE »

Zdravim,
při zaslané SMS od vodafonu o zmeškaných volání (když je foun vypnutý anebo jsem mimo signál) se mi zobrazí pouze tel. číslo i když ho mám uložené v kontaktech a tím pádem vlastně nevím kdo mi volal. Dá se t o nějak změnit? Dík.
Koblih
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 63
Joined: Tue Jul 17, 2007 22:46
Zařízení: N97 mini

Post by Koblih »

Rekl bych ze ta informacni smska prijde jakoby z toho cisla ktere se ti pokouselo dovolat...
foggy
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 81
Joined: Tue Jul 22, 2008 16:32
Zařízení: htc herald, htc TyTn I, htc wizard
Contact:

Post by foggy »

ne tu sms ti napise vodafone(takze I cislo).. takze to zmenit nejde
Koblih
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 63
Joined: Tue Jul 17, 2007 22:46
Zařízení: N97 mini

Post by Koblih »

Tak to reknu jinak. Mam taky Vodafone a ta zprava prijde od Vodafonu,ale z cisla ktere se ti pokouselo dovolat,tzn telefon ti ukaze ze ti pise smsku ten kdo ti predtim volal. Pokud mi vola Jan Novak a ja nejsem na prijmu tak mi pak prijde SMSka z cisla od Jana Novaka a k tomu text vitejte zpatky v siti ... ... podpis Vodafone

Mimochodem, http://www.softwarearea.info/smsdrfix-v200-beta-2.htm vyresi tvuj problem. Pridava k cislu v smsce i jmeno z telefonniho seznamu,primarne urceno pro dorucenky,ale svou funkci plni i tady
ADVE
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Tue Aug 12, 2008 20:08

Post by ADVE »

No tak sem to naistaloval, utilitka pěkná, ale můj problém to neřeší. I když mám číslo v kontaktech tak se zobrazí pouze tel. číslo od kterého mám zmeškaný hovor(ale ne jméno) takže jediný co mě zbývá je to číslo naťukat manualně a tím se mi objeví i daný kontakt z adresáře. Je teda nějaká "slušnější" možnost abych zjistil jestli mi volal někdo koho znám anebo cizí?
Dík.
ADVE
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Tue Aug 12, 2008 20:08

Post by ADVE »

Ještě pro upřesnění: přijde mi SMS od +420608989868 Mate zmeškané volání od: číslo (kdo se nedovolal), datum a čas; Tak se ozvete:-) Hezky den Vod. Takhle přesně to vypadá.
ADVE
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Tue Aug 12, 2008 20:08

Post by ADVE »

Tak to fakt není nějaká šance?
Post Reply

Return to “HTC S710/S730”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests