HTC Touch nebo Cruise

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Post Reply
krtecek
nováček
nováček
Posts: 9
Joined: Tue Jul 15, 2008 18:40

HTC Touch nebo Cruise

Post by krtecek »

Zdravim
Potreboval bych poradit:
Chystam se koupit jeden z techto modelu,nejsem zadny manazer tak to nebudu mit jako pracovni mobil,spis jako zabavu.Vsude jsem ze Touch je hrozne pomaly,nevim co je to pomaly,vlastnim ted N70-tku a ta je pomala,bohuzel nemuzu srovnat.Ze nema GPS mi taky moc nevadi.Dale jsem cetl ze TouchFLO je mnohem lepsi u Cruisera(na tom mi docela zalezi) ale z toho vseho je Touch o 5000 levnejsi,tak se vas prosim ptam o vase nazory jestli se vyplati priplatit nebo ne.
Dik a cest
mp
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 144
Joined: Thu Nov 08, 2007 8:41
Zařízení: BlackBerry Bold 9700
Location: Statenice

Post by mp »

Jako bývalý majitel HTC Touch ti z těchto 2 zařízení určitě doporučím Cruisera. Je lepší snad ve všem, navíc má GPS. Podle mě spíš otázka stojí, jestli si nekoupit rovnou HTC Touch Diamond. Ten je zase o kousek dál, je to fešák a má TouchFLO 3D, který se mně osobně moc líbí. Ale cenově samozřejmě zase o trochu výš, bohužel.
User avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Tue May 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Location: Highlands

Post by Kulík »

Mám oba a musím říct, že každý má něco do sebe. Touch je jednoznačná stylovka, design je fakt skvělý, skvěle padne do ruky, každý detail je dotažený. S jeho rychlostí to není rozhodně tak zlé aTF1 je dobře použitelné, jasnou nevýhodou je ale menší kapacita paměti.
Cruise je více na práci, je rychlejší, má větší paměť, má GPS, má lepší a citlivější display, ale už není tak hezký (subjektivní názor :wink: ), je větší a těžší. TF2 je dotažené mnohem dále do systému a nabízí více funkcí než TF1 a v kombinaci s kolečkem Cruise je to skvělý způsob ovládání. Cruise je bezpochyby jeden z nejlepších komunikátorů na trhu a rozdíl 5000,- od Touche za to určitě stojí.
Je na tobě čemu dáš přednost, stylovce s menší funkčností, nebo výbornému pracovnímu nástroji :-)
No a rozdíl cca 1000,- mezi Cruisem a Diamondem nahrává i úvaze o Diamondu :lol: . Pokud chceš něco na hraní, tak Diamond je to pravé, pozor pouze na to, že nemá slot na pam. karty, někomu to může vadit :wink: .
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Post by IkE Blaster »

Jenom podotknu, ze Cruiser je specialni kabel/zarizeni/software na flashovani a upravovani vsemoznych telefonu, to, o cem ty mluvis, se jmenuje Touch Cruise :D

A bych nebyl uplne OT, tak ti taky doporucim Touch Diamond, jestli na nej nemas, tak TC.
banan16
nováček
nováček
Posts: 31
Joined: Fri Nov 16, 2007 14:39
Zařízení: BB 8520 Curve

Post by banan16 »

no jestli chces telefon pro zabavu a pozadujes dobre ovladani, tak ti doporucim iPhone... :-)
User avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Tue May 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Location: Highlands

Post by Kulík »

Banan16: njn, ale ten k ničemu jinému není :wink:
Hanusch
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Mon Aug 11, 2008 20:24
Zařízení: MDA Vario , Samsung OMNIA

Cruise

Post by Hanusch »

Cruise,protože až bys po koupi přišel WM na chuť mrzelo by tě žes přišel o dost vychytávek...no a musím opakovat předchozí-přidej 1000,- a máš Diamonda...to je podle mne ta pravá volba.Osobně se chystám k jeho koupi ovšem počkám za kolik bude u T-Mobile ve verzi Pro neboť mám Vario a vím co je to za luxus mít hardwerovou klávesnici.Ovšem cena u mě taky rozhoduje,protože když neni tak neni.
grovana
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Wed Sep 17, 2008 11:39

Post by grovana »

Ahojte,mna by zaujímalo či HTC Touch Cruise nemá problém pri telefonovaní,či sa dá dobre dovolať resp. príjmať hovory,či to nie je nejak oneskorené ako u niektorých iných zariadení,ďakujem.
User avatar
berczo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 301
Joined: Wed Apr 25, 2007 8:48
Zařízení: Nějaký pracovní nucený nástroj, než bude Passport
Location: Bystřice

Post by berczo »

Ano, s TC se rozhodně dá volat "normálně" :-D Žádné problémy jsem nezpozoroval...
Post Reply

Return to “HTC Touch series”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest