HTC touch Cruise - Připojení přes Wifi - problemy

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Post Reply
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 78
Joined: Mon Jan 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Location: Cheb

HTC touch Cruise - Připojení přes Wifi - problemy

Post by pdatomas »

Zdravím pánové, mám problém s připojení m na wifi, mám cruise uz pul roku, a nikdy nebyl problem s wifi, vzdy fungoval a jako silenej se pripojovbal vsude kam jsem prijel a kde byli site k dispozici, mam domaci sit , sit volnou v praci vzdy prihlaseni okamzite a ez problemu.Poslední mesic zjistuju, ze se prihlasim jen na jednu sit, ostatni jsou sice k dispozic ale nikdy se neprihlasi. Nechapu, na domaci siti mi pripojeni na notebook funguje ale na Cruise ne. Je mozne ze bych to omylem sparoval jen na jednu sit. jestli je to vubec mozne.
Zkusil jsem i jako novacek udelat softresety, i hardreset. Al porad bez vysledku.
Jak milese telefon uspi, okamzite se spojeni prerusi a pote znovu zacne navazovat, da se to nejak resit.
Prosím o pomoc
Post Reply

Return to “HTC Touch series”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest