Problémy s HTC Touch Cruise

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Post Reply
pavel.hurta
nováček
nováček
Posts: 39
Joined: Sat Jan 26, 2008 18:51
Zařízení: iPhone 4

Problémy s HTC Touch Cruise

Post by pavel.hurta »

Po zapnutí a vypnutí Cruise zmizí z displeje ikona zástupce TomTom. Když se podívám do start-nastavení-dnes-položky, tak TomTom je zatrhnutý. Po zavření nastavení se již ikona zástupce objeví na displeji. Nevíte čím to je nebo dělá vám to také? Další věc: večer, když jdu spát vypnu telefonní modul a zvolím tichý profil. Ráno po zapnutí telefonního modulu a přepnutí do normálního profilu hlasitost vyzvánění stažena na nulu a kliknutí po dotyku na displej je také vypnuto, i když obě zmíněné položky byly ještě večer nastaveny na hlasitě. Setkal se s tím již někdo? Koupenou mám originální CZ verzi Cruise, jinak bez problémů.
Post Reply

Return to “HTC Touch series”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest