HP iPAQ 614 Business Navigator - 2. pokračování diskuze

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
boss
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Thu May 15, 2008 8:06

jack 3,5mm

Post by boss »

Co rikate na reseni problemu se sluchatky a soucasnym nabijenim takto?

http://cgi.ebay.com/3-in-1-USB-11-pin-t ... dZViewItem
boss
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Thu May 15, 2008 8:06

Post by boss »

Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 388
Joined: Sun May 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Location: Košice

Post by Diamant »

Ako nápad to nie je zlé, akurát je to pre HTC, tak je jasné, že na iPAQ to nefunguje! Bohužiaľ.
boss
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Thu May 15, 2008 8:06

Post by boss »

Jasne. Je to jen otazka pohledat takovy typ s odpovidajicim mini USB pro Ipaq. A to by v tom byl cert................ !!
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 388
Joined: Sun May 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Location: Košice

Post by Diamant »

Ja budem momentálne rád aj keď sa objaví pre iPAQ bežná redukcia na 3,5 mm jack.
_blackBone
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Sun May 11, 2008 15:18

lokalizace

Post by _blackBone »

ahoj, mam 614c koupeny v HP jeste bez lokalizace.

vi nekdo o zpusobu, jakym bych se k ni dostal? Myslel jsem, ze si ji casem stahnu ze Sunnysoftu, ale jak vidim, mozne to neni. :-(

Diky za rady.
xthomas
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 56
Joined: Tue Mar 11, 2008 16:37
Location: Zlín

Post by xthomas »

už se tady o tom několikrát psalo, jistě by stačilo trošku hledat.. :wink:

každopádně lokalizaci ti poskytnou v sunnysoftu proti kopii faktury. nebo by aspoň měli :wink: zkus tam napsat
lordmystic
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Fri Sep 21, 2007 9:08
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Strakonice, ČR
Contact:

Post by lordmystic »

Snažil jsem se prokousat všemi třemi částmi, ale je to hustý :(. Proto se nezlobte pokud to již někde bylo vyřešeno a jen jsem to přehlédl.

Vlastním HTC TC a vadí mi nepohodlnost a složitost ovládání, hlavně při hledání kontaktů a vytáčení čísel - chci na today jen začít psát jméno a aby ho to rovnou hledalo v kontaktech - to mi šlo na smartphone, na TC je to vše kostrbatější.

Také občas píšu SMS s sw klávesnice mi maximálně nevyhovuje! QWERTZ nevyužiju, proto je pro mě ideální numeriská klávesnice přesně jako na mobilech. ALE - už je vyřešen problém s xT9? Umí 614c už psát s českou T9-kou jako klasický smartphone? Klidně i s tou debilní diakritikou, ale hlavně aby znal česká slova. Nebo ještě lépe, mám kompletní český slovník v TXT s i bez slov s českou diakritikou, ale rád bych použil pouze tato slova a nerad bych to přidával ještě ke stávajícímu např. anglickému jazyku...

Předem moc díky za tyto info, stále se hodně rozhoduji také mezi Asus P750, u kterého vypadá klávesnice skoro líp, ale zase je to vopruz jen s 64MB RAM :(.
trhin
nováček
nováček
Posts: 4
Joined: Wed Apr 16, 2008 8:38

Wifi u 614c

Post by trhin »

Nemůžu tu na foru nic k mému problému najít....když se chci připojit přes wifi píše mi to že wifi není k dispozici a přitom stojím u wifi routeru....dřív mi to chodilo ale ted v poslední době nic...nainstaloval jsem si Wifi Companion ten mi ji najde ukáže sílu signálu, ale nemůže se tam připojit...Poradí prosím někdo...Díky
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 68
Joined: Tue Apr 15, 2008 7:57

Post by smidliboy »

@trhin: Co autorizace site? :wink: Nekde jsem cetl, tusim, ze na ofic. HP Business foru, ze nekteri uzivatele maji problem s pripojenim do site, pokud ta nejede na kanalu 11. Me osobne jede wifi na 1. kanalu i s WPA2 a iPaq se mi bez problemu pripoji...
smidliboy
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 68
Joined: Tue Apr 15, 2008 7:57

Re: lokalizace

Post by smidliboy »

_blackBone wrote:ahoj, mam 614c koupeny v HP jeste bez lokalizace.

vi nekdo o zpusobu, jakym bych se k ni dostal? Myslel jsem, ze si ji casem stahnu ze Sunnysoftu, ale jak vidim, mozne to neni. :-(

Diky za rady.
No, vyres si to s prodejcem, kde jsi svuj pristroj koupil. U me osobne to bylo takhle: Faktura do Sunnysoftu > At kontakutuju HP - kontaktoval jsem HP > at kontaktuju prodejce - prodejce mi napsal, ze o tom jedna se svym dodavatelem a pro urychleni si mam poslat s fakturou zadost do Sunnysoftu :lol: Ale asi do tydne u me zvonilo PPL a lokalizaci mi dorucili (od prodejce).
User avatar
Strunečka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 162
Joined: Thu Mar 15, 2007 8:15
Zařízení: Nokia E51, Ericsson T39m
Location: Přerov

CZ lokalizace

Post by Strunečka »

Přátelé, má smysl si instalovat CZ lokalizaci? Prý to dosti brzdí systém, tedy co jsem četl s tím zkušenosti, že plno lidí si ji po nainstalování odebralo zpět na Angličtinu. Rozhodí se nastavení systému po tomto nainstalování lokalizace? Děkuji.
_blackBone
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Sun May 11, 2008 15:18

Re: lokalizace

Post by _blackBone »

smidliboy wrote: No, vyres si to s prodejcem, kde jsi svuj pristroj koupil. U me osobne to bylo takhle: Faktura do Sunnysoftu > At kontakutuju HP - kontaktoval jsem HP > at kontaktuju prodejce - prodejce mi napsal, ze o tom jedna se svym dodavatelem a pro urychleni si mam poslat s fakturou zadost do Sunnysoftu :lol: Ale asi do tydne u me zvonilo PPL a lokalizaci mi dorucili (od prodejce).
A ta lokalizace ma svoje seriove cislo nebo se to registruje pres seriove cislo toho pristroje?
User avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 67
Joined: Wed Mar 19, 2008 21:43
Location: Vlašimsko

Post by Pavtul »

Zdar - jedou vam na HP MMSky? Net pres GPRS mi jede ok - mam Vodafone. Ale pri prichozi sms mi to hodi hlasku ve smyslu, ze prisla nova MMS a ze ji pristroj nemuze stahnout :-( Dik za radu
clubkoo
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Wed Mar 12, 2008 21:57

dotaz

Post by clubkoo »

Ahoj lidi tak jsem se přidal k vám šťastným uživatelům HP Ipaqu 614c :-D
a měl bych takový jednoduchý dotaz hledal jsem to ve vláknech ale už mě to nebaví neustále hledat tak se raději zeptám nevíte jak dostat smsky a kontakty z mobilního telefonu aniž bych si musel vše opisovat ..
děkuji za odpovědi :-)
ondrasoch
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 61
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:31
Zařízení: HP iPAQ 614c

Post by ondrasoch »

Ahoj vsichni, mel bych dotaz. Nainstaloval jsem si SmartMaps Navigator 2.8.8 autoatlas CR, mesta a cyklotrasy. Spustim Smart Maps, ale nejsou videt zadny mapy, nejde nastavit GPS a ani ho to nenajde...Nevite pls cim by to mohlo byt??
landov
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 141
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:25
Zařízení: HTC Cruise I

Post by landov »

Pavtul wrote:Zdar - jedou vam na HP MMSky? Net pres GPRS mi jede ok - mam Vodafone. Ale pri prichozi sms mi to hodi hlasku ve smyslu, ze prisla nova MMS a ze ji pristroj nemuze stahnout :-( Dik za radu
To iste mi robil Cruise (T-Mobile SK), v nastaveni pripojenia mms serveru bolo treba zmenit cislo portu a potom to uz faxcilo...u teba to bude na 99% to iste...
User avatar
erik.aragorn
nováček
nováček
Posts: 43
Joined: Sun Dec 30, 2007 12:28
Zařízení: HTC Desire X, HTC 7 Mozart, Samsung Galaxy Pocket
Location: Planeta Zem....
Contact:

Post by erik.aragorn »

Heh ja si tieto prazdniny kupim tiez svoje HP iPAQ 614 :-)
velmi po nom tuzim, laska na prvy pohlad :D
Petras.18
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 88
Joined: Sun Apr 13, 2008 11:18
Location: Pardubice

Post by Petras.18 »

Jen pro informaci: na stránkách HP se objevil Bluetooth Keyboard Driver Update. Zde je link: http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te ... hh-60503-1
User avatar
DonJuanKarlos
nováček
nováček
Posts: 38
Joined: Mon Feb 11, 2008 20:22
Zařízení: HP 614c
Contact:

Post by DonJuanKarlos »

Ještě k foťáku: Nemyslím si, že by byl foťák největší slabinou 614, jen sním musíte mít trpělivost, ten můj si fotí jak chce, ale někdy z něj vylezou docela pěkné fotky :-D
Locked

Return to “Hewlett-Packard”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests