Ipaq 614 a geocaching

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Post Reply
xthomas
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 56
Joined: Tue Mar 11, 2008 16:37
Location: Zlín

Ipaq 614 a geocaching

Post by xthomas »

Zdravím, tenhle dotaz tady byl v různých threadech již několikrát položený ale zatím myslím nebyl zodpovězený..

Je mezi uživateli Ipaqu nějaký příznivce geocachingu? Mohl by někdo pár větami popsat jak se mu s přístrojem hledají kešky, jaká je výdrž při běhání po lese apod? Nebo klidně i obecnější zkušenosti z turistické navigace s tímto přístrojem?

Děkuji :wink:
User avatar
DonJuanKarlos
nováček
nováček
Posts: 38
Joined: Mon Feb 11, 2008 20:22
Zařízení: HP 614c
Contact:

Post by DonJuanKarlos »

Já jsem se bezpečně dostal s Hp 614c na Komárku (jeden z vrchů krušných hor) jel jsem na kole přes 11 km gps vydržela asi 4 hod. a ze 100% baterie bylo 60%. Používal jsem GPS tuner.
homi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 207
Joined: Mon Feb 05, 2007 9:52

Post by homi »

To mas nejaky drzak na kolo? Jak staticka navigace, mi se nehybala vzdalenost pri chuzi,musel restartovat (ale mozna je to softem, nektere to umi vypnout,ja pouzival GPSDash.)?
User avatar
DonJuanKarlos
nováček
nováček
Posts: 38
Joined: Mon Feb 11, 2008 20:22
Zařízení: HP 614c
Contact:

Post by DonJuanKarlos »

ne mám to normálně v kapse, používám Ozi explorer a GPS Tuner, ukazují dobře rychlost a nadmořskou výšku. Je to statická navigace, ale pohybuje se.
muflonek
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Sat Aug 16, 2008 20:01
Contact:

Post by muflonek »

Ahoj, mám dotaz, jak nastavit Ipaq 614 na geocaching? Používám BeeLine GPS a hlásí mi to většinou nějaké naprosto šílené hodnoty vzdálenosti od keší:O(
xthomas
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 56
Joined: Tue Mar 11, 2008 16:37
Location: Zlín

Post by xthomas »

používám taky BeeLine a pokud si pamatuju, žádné spec. nastavení jsem tam neprováděl.. A kešky občas lovím a bez výrazných problémů..
muflonek
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Sat Aug 16, 2008 20:01
Contact:

říkám blondýna...

Post by muflonek »

Tak už se daří.o) jsem tam nejspíš měla zadané špatný formát souřadnic, takže to ukazovalo prapodivné vzdálenosti.o))) Teď už to jde.o) poslední cache jsem našla s přesností na 4,5 metru.o)

Teď mi ale nějak nemůže Geoscout a Vitonavigator II najít GPS- mám zaškrtnutou automatickou správu GPS...
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 99
Joined: Sat Apr 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Location: BA, SVK

Post by wakkee »

tiez pouzivam kombinaciu HP 614c + BeeLine a viac menej bez problemov. Obcas treba trosku pridat do kroku inak navi strati smer alebo v lese sa to sem tam toci ale kedze sa nejedna o velmi profi GPS, je mu odpustene a co som hladal, to som aj nasiel :)
Post Reply

Return to “Hewlett-Packard”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests