HP iPAQ 214

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

Příspěvek od Lukáš Mano »

Jak říká Kapu do 500g to stále jde :wink:
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1013
Registrován: úte bře 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kamil Pulicar »

Nosil jsem v kapse HP Jornada 720 = 510g čisté váhy. A nikdy jsem neměl problém. :-)
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 313
Registrován: úte srp 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Bydliště: Rousínov

Příspěvek od nofxsak »

tezka zarizeni maji jednu neprehlednutelnou vyhodu - da se s nimi posilovat :grin:

myslim ze pro lidi co to maji na praci je tohle idealni volba, navic free wifi hotspotu stale pribyva a s tim i pocet uzivatelu internetoveho volani
blast3r
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte bře 11, 2008 22:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blast3r »

Takze uz ho mam doma, ked su nejake otazky, kludne sa pytajte ; - )

Prve dojmy z displaja su fakt uzasne... ta velkost.....
Hellraiser
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 12, 2008 14:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hellraiser »

Ahoj
Prosim te muzu te poprosit jak je na tom zvydrzi ... a take se chci zeptat zda-li neni mozna dokoupit neco jako zasuvny GSM modul .... chtel bych ted AllInOne pristroj .... koukam se na iPAQ 614c kterej je dobrej ... ale tento s vetsim displejem .. vadi me jen to ze nema GSM :( dekuji
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Neviem, čo proti tomu máte. Ja mám dodnes iPAQ hx4700 a nedám na neho dopustiť. Ten iPAQ 214 je vlastne taký prezlečený iPAQ hx4700 do modernejšej podoby.

Ten 4" displej je krásny. Ale celkovo je to dosť veľké na to, aby som to používal ako mobil. Takže nevidím dôvod, prečo by tam mali dávať GSM modul. Keď mať PDA aj ako mobil, tak jedine s displejom do 3". Preto mám teraz iPAQ 614c, ale smútim za tým krásnym veľkým displejom, čo mal iPAQ hx4700.
Hellraiser
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 12, 2008 14:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hellraiser »

ale tak jsme to zase nemyslel ... jen nekdo to muze mit s nahlavni soupravou ze jo ... dneska uz nic neobvykleho ... tak proto ... sakris musim si ozkouset tu 614c nazivo :) ale myslim ze to bude asi nejrozumnejsi reseni ... ale to uz jsem OT :)
blast3r
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte bře 11, 2008 22:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blast3r »

Takze baterka je 2200 mA a vydrzi fakt vela - u mna cca 2 dni velmi ale velmi intenzivenho pouzivania...

Pre porovnanie:

20 minutove video Simpsonovcov v orig. rozliseni prehravane cez player TCMP a stredna uroven jasu a na maxime zvuk mi strhne z baterky presne 7 percent....

Odskusane, nakolko cestujem kazdy den v buse do skoly a pozeram pri tom simsnov....
Gwaihir
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte dub 22, 2008 12:13
Zařízení: LG G2, Nexus 7
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gwaihir »

Zdravim, ja jsem uplna lamka, co se tyce PDA (mel jsem driv Palm IIIc, ale prestala fungovat komunikace s PC, tak sem si poridil iPAQ214).

Mam ho samozrejme na organizaci casu (hlavni duvod), cteni elektronickych knih a v neposledni rade hrani her (zejmena adventur, rpg a strategickych).

Narazil jsem na tyto problemy pri hrani her:
1) Nejsem schopen rozchodit emulator freesci :( Povedlo se to uz nekomu?
2) Pri pouzivani emulatoru scummvm mi system nenajde nyni freeware hru lure of the temptress :(, casto se mi emulator uzavre a pomuze jen restart. Kdyz bezi RunVGA, tak emulator tez nefunguje (take se zavre pri pokusu spustit nejakou hru).
3) Nejede mi doom pro pocket pc (pri nacitani wad souboru se aplikace ukonci :( ).

Dale bych chtel poprosit o tipy na uzitecne aplikace, abych si rozsiril obzory, co vse jde s PDA delat.

Zejmena me zajimaji alternativni zpusoby synchronizace (nechci pouzivat outlook). Zatim to mam nactene jen teoreticky - sunbird/lighning a misto MS active sync nejaky jiny synchronizer, ale jeste sem to nezkousel :(. Jsou i jine (mysleno freeware) moznosti?

Dekuji za odpovedi a tipy.

P.S. Vydrz baterky pri zapnutem wifi je docela mala :( , ale ze iPAQ umi wpa2 je rozhodne jeden z duvodu, proc jsem vybral iPAQ 214.
xthomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte bře 11, 2008 16:37
Bydliště: Zlín

Příspěvek od xthomas »

to gwaihir: ad alternativní způsoby synchronizace..

Pro synchro s Thunderbirdem a Lightningem lze použít BirdieSync, bohužel není to freeware, stojí cca 20 euro. A o žádné free alternativě nevím.
Gwaihir
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte dub 22, 2008 12:13
Zařízení: LG G2, Nexus 7
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gwaihir »

No ja nasel toto.
xthomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: úte bře 11, 2008 16:37
Bydliště: Zlín

Příspěvek od xthomas »

Vypadá to zajímavě.. Docela by mě zajímalo jestli s tím někdo tady má zkušenosti a jaké (podle jejich fóra to vypadá, že má ta beta zatím spoustu much :wink: ) . Mě přišlo jako zbytečně kompromisní řešení už ten BirdieSync, nakonec jsem přesedlal na MS Outlook a mám klid..
Gwaihir
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 92
Registrován: úte dub 22, 2008 12:13
Zařízení: LG G2, Nexus 7
Bydliště: Brno

Příspěvek od Gwaihir »

Jeste jsem nasel dalsi synchronizacni program.

A mam dalsi herni problem - nejede mi demo warlods II spolu s RunVGA (ale asi je to normalni).
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Ja ešte stručne k 614c.
blast3r - pozri na moju stránku http://www.railweb.sk/Foto/ipaq614.html a tam je aj výdrž 614c pri prehrávaní videa. Je pravda, že 614c má akumulátor s kapacitou 1590 mAh, ale je k dostaniu aj akumulátor (originál HP) s dvojnásobnou kapacitou, tak neverím, že by neuspokojil aj tie najvyššie nároky.

Samozrejme 214-ka ponúka podstatne väčší displej, tak asi bude rozhodovať hlavne tá veľkosť. Na organizáciu času bohate stačí aj 320x240, ale na čítanie kníh alebo na internet je 640x480 výhodnejšie. Ja som práve z tohoto mal obavy. Ale napokon som si našiel spôsob ako čítať knihy aj na 320x240. Pomohol Foxit Reader, ktorý umožňuje nastaviť si zoom v podstate pop jednom percente, takže sa nastaví veľkosť čo najmenšia, pri ktorej ide písmo ešte pohodlne čítať, displej sa pretočí na šírku a stalusom ide výrezom zo stránky posúvať okamžite. Tak to pri čítaní nevadí. Detto Opera u internetu. Ak sú stránky skenované do JPG, tak sa to dá zase prezerať za pomoci Resco Photo Viewer, ktorý taktiež umožňuje zoom po percentách a ide výrezom posúvať.

Týmto nechcem nikoho nahovárať na to alebo ono, len uvádzam možnosti, ako sa vysporiadať s menším displejom.
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti