Uni - rady do zacatku

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
Uživatelský avatar
holy22
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned led 27, 2008 12:22
Bydliště: Holubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od holy22 »

Taky bych rek vetsina romek video call nepodporuje to je jedna z nevyhod pri naflesovani nove rom pokud to zrovna nepodporuje vetsina wm6 a 6.1 to vubec nezna.A ja osobne video call ani nepotrebuju pouzivat protoze znam jen malo lidi co to maj a stema si volat moc nemusim :grin: .
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RDT »

Aha :), tak jestli je to tak, tak to přežiju. WM 6 se kvůli tomu nevzdám. Hlavně, že fungují datové přenosy. Videofonovat nutně nemusím, jenom mě zajímalo, proč to ty příchozí vidohovory ignoruje :-).
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeoPlex »

jake radio pouzivate u Wm 6.1? kdyztak prosim o link na radio.. jinak jedu na ranju a spokojenost.. na te think... v41 je sice pekne real vga v zakladu, ale pulka aplikaci na te romce mi nefungovala... pocket plus fungovalo divne... opera se vubec nepoustela atd :-/
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 187
Registrován: pát kvě 05, 2006 21:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JuriG »

NeoPlex: ftp.xda-developers.com jmeno a heslo: xda
Uživatelský avatar
holy22
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned led 27, 2008 12:22
Bydliště: Holubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od holy22 »

NeoPlex: ja sem spokojeny neni tam zadny zbytecny soft a vsechny app co pouzivam mi jedou bez problemu.A vysvetleni proc ti nejede opera je to ze v tehne romce neni v zakladu spravce midletu musis si ji tam natahnout sam.A jinak radio pouzivam 1.15 a sem spokojenej a najdes ho tady na smart manii jen musis umet hledat.Jinak je tady http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=298090
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeoPlex »

midlet manager nema vliv na Operu... nehlede na to zkus si na te tve romce nainstalovat pocket plus a prepnout do vga a uvidis ;) jinak hledat umim to se bat nemusis (mam tu ucet zalozenej dyl nez ty, takze se tu pomerne vyznam) akorat me nenapadlo, ze tady na to bude odkaz. Chtel jsem nejaky odkaz na xda odkud ho stahnout, protoze tam sem ho tam nenasel a o tom ze uz jede na xda FTP sem taky nevedel.. ja mel za to, ze je zruseny uz

\\Necituj poslední příspěvek. lukasm
Uživatelský avatar
holy22
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned led 27, 2008 12:22
Bydliště: Holubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od holy22 »

Tak sem to skusil(SPB Pocket plus 4) a pri instalaci si vyber VGA a ne QVGA pak to jede ok aspon me.Jinak jeste sem skousel Operu 9,5 beta a taky mi nejede jen se to porad spousti a nic a nejde to ani vypnout v Task Manageru.Vyskousim jeste jinou.A nechci narazet ale kdys si tu tak dlouho tak by si mohl vedet ze se necituji prispevky primo nad tim tvym. :wink:
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeoPlex »

vim vim, ale pisu na hodne forech, kde se to pouziva hodne a obcas mi to utece i na forech kde se to pouzivat nema...
ale ty ho instalujes z PC ze? ja ho mam jako CAB a to bude asi ten problem, protoze tam pri instalaci nic na vyber krom umisteni nemas

edit. tak sem to zkousel i z pc a zadnej vyber VGA nebo QVGA sem nedostal.. v jakem kroku presne se ti tohle nabizi?
Uživatelský avatar
holy22
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned led 27, 2008 12:22
Bydliště: Holubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od holy22 »

ja ted nemam pristup k pc tak ti to napisu as se tam dostanu ale 100% to tam je kdys si stahnes SPB Pocket plus 4 primo ze stranek SPB a das si to instalovat v pc tak to tam urco je ja to dystak pak vyfotim a dam to sem aby si mi veril.

Edit:Skousel si to radio?
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeoPlex »

ja ti verim :) jen rikam, ze pouzivam ceskou verzi a pri isntalaci z pc mi to akorat nabizi ruzne moduly co chci instalovat, ale ne pro jakej displej
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti