htc touch-soft reset

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Post Reply
Marko161
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Sun Jan 13, 2008 18:17
Contact:

htc touch-soft reset

Post by Marko161 »

čau.Nevím jestli to patří do této sekce ale mám probém. Do PPC sem si dal jakejsi zas* program PPC se zapne na obrazovku TODAY a dál nic.tak nevím co mám udělat?A soft reset taky nevím jak se dělá. Dík
Tomula
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 114
Joined: Fri Jan 11, 2008 21:18
Zařízení: SE Xperia Active, Samsung Galaxy Tab 10.1
Location: Praha

Post by Tomula »

Někde nejspíš na spodní hraně Touche budeš mít malou dírku do které se akorát vejde hrot tvého stylusu. Pak už stačí jen zmáčknout :wink: Jinak by bylo dobré, kdyby sis příště nejdříve přečetl manuál, než se začneš ptát :wink:
Marko161
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Sun Jan 13, 2008 18:17
Contact:

Post by Marko161 »

No já sem si ho četl ale nenašel sem to.A teď jsem zjistil že potřebuju hard reset jestli to říkam dobře abych tam měl věci jak byli při zakoupení telefonu
Tomula
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 114
Joined: Fri Jan 11, 2008 21:18
Zařízení: SE Xperia Active, Samsung Galaxy Tab 10.1
Location: Praha

Post by Tomula »

Stiskneš tlačítko pro "vypnutí" na horní hraně a současně strčíš stylus opět do té dírky na dolní hraně. Chce to hledat víc, protože to tam určitě někde je :wink:
FOXXX
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 130
Joined: Tue May 23, 2006 10:22
Zařízení: HTC HD2

Post by FOXXX »

pochybuju, že se HR dělá u touche takhle... u posledních dvou HTC co jsem měl se dělal kombinací dvou tlačítek a stylusu. Na xda developers určitě bude návod jak na to, když jsi to nenašel v manuálu.

EDIT: tady to máš: http://wiki.xda-developers.com/index.ph ... Elf_Resets
Tomula
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 114
Joined: Fri Jan 11, 2008 21:18
Zařízení: SE Xperia Active, Samsung Galaxy Tab 10.1
Location: Praha

Post by Tomula »

Jj, máš pravdu. :wink: Dík za opravu. Zkušenost s hard-resetem u nových HTC nemám, takže jsem radil, tak jak to znám ze starších typů.
Marko161
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Sun Jan 13, 2008 18:17
Contact:

Post by Marko161 »

no tak už to mám ZELENY+CERVENY a stiskout reset a reset pustit a ty 2 pořát držet jinak dik
Post Reply

Return to “Aplikace”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest