SnapVue skin pro rlToday

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

SnapVue skin pro rlToday

Post by tslany »

Takže už asitak 2 dny se pokouším dostat SnapVue jako skin pro rlToday, protože ten originál ze Shifta mi nejde. Zatím mi to de pomalu a moc funkcí tam nebude, ale potřeboval bych pomoct s timdle:
  • písmo jako má ty hodiny na today - jedno sem našel, ale je to jenom kurzívou
  • jestli by někoho bavilo to předělávat na QVGA ať se mi ozve
  • pokud někdo má Shifta doma tak video, na kterým je zobrazený všechny funkce co jsou na Today (kromě programů (např. kalendář, mejl apod.) a nastavení)
Mezi výhody proti originálnímu SnapVue jsou nízké nároky na RAM a snadná konfigurace.

Tady ukázku jak to teď vypadá a jak by to mělo vypadat ve finální podobě

Image Image
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 313
Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Location: Rousínov

Post by nofxsak »

to pismo je snad stejne jako u klasickeho HTC home plug-inu ne? takze pokud to jde menit pomoci HHC, tak by to melo jit nejak z toho plug-inu vytahnout a pouzit na toto...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

počkat, co je "HHC"? no to je jedno, v originálu SnapVue je to dělaný pomocí PNG obrázky a myslím že je to tak aj v HTC Home, ale rlToday potřebuje klasickej font, nebo kdyby se napsal skript, ale do toho se mi moc nechce
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 313
Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Location: Rousínov

Post by nofxsak »

hhc je htc home customizer, ale je to tak jak rikas, je to tam v png pak jsem si to uvedomil, no myslim ze primo takovy font asi sehnat nepujde...
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

sehnat možná ne, ale vytvořit, najde se někdo?
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Post by IkE Blaster »

pismo se "svatozari" vytvorit nepujde. tedy alespon ne klasicke ttf pismo. bez svatozare najdete treba na 1001fonts.com nebo dafont.com
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

dik, teď jenom najit to pravý
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Post by IkE Blaster »

tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

jj, už ho mám, ale nechce mi "najet" :cry: no nic, zkusim to ještě přejmenovat atd...
EDIT: tak už to de, ale musim ještě doladit umístění a možná ještě velikost, tloušťku atd...
EDIT2: takže to vypadá takhle, ale pořád to není ideální, musím použít tučný jinak to nepasuje a ta dvojtečka taky není nej...
Image
(v RealVGA to mám proto, protože ta Tray lišta by tomu kazila vzhled, takhle tam je ještě pár px free)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Post by IkE Blaster »

muzes zapnout cleartype? treba se pismo zlepsi, nevim. jinak jestli potrebujes nejakyznak z jakehokoliv fontu upravit, tak napis. do fontu jsem dlouho delal (prekladal), tak nebude problem. jestli tu dvojtecku, tak mi udelej nejaky nacrt jak upravit (asi jak moc k sobe)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

takže po zapnutí cleartype se to pro mě zhoršilo - dostavil se efekt rozmazanýho vidění (tak když mám RealVGA...) ale jinak sem si nevšim, že je v tom ZIPu dalí font a ten je tučnej tak sem ho nahodil a zjistil sem problém s jedničkou - nemá dostattečnou tloušťku, sem ti psal na ICQ
jinak tady screen
Image

EDIT:
takže spolu s IkE Blasterem se nám povedlo konečně dodělat ty fonty - no nevypadá tol íp?
Image
(sry, nebyl čas přepnout do realVGA)
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1013
Joined: Tue Mar 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Location: Brno

Post by Kamil Pulicar »

Tslany můžeš mi poskytnout jen tuhle část? Zbytek se mi nelíbí, ale ty hodiny s kalendářem jsou dobrý!
Image
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

takže tady je první veřejná testovací verze

normální
Image
Down: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/718 ... .76KB.html

lite
Image
Down: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/930 ... 7.6KB.html

JE TO POŘÁD JENOM BETA TAKŽE VŠECHNO NEFUNGUJE

Kdo má Shifta a funkční SnapVue (ten today plugin) ať mi napiše, dík
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Post by IkE Blaster »

jak to vypada v portrait (ta lite verze)? muzes kdyztak udelat screen?

jinak dobra prace :wink: mozna by nebylo spatny zkusit udelat neco s pruhlednym nebo polopruhlednym pozadim
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

mno, moc dobře ne... možná optom zapracovat a podstatně to přeskládat, ale prvně dodělám tu hlavní verzi
Image
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

dobrá práce, pěkné :-)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

tekže jelikož nemám co napráci (nemůžu najít základ ROMky, ale to sem teď nepatří...) tak sem se zase po pauze dal do skinování, ale potřeboval bych video s veškerýma funkcema originálního today pluginu SnapVue, kdyby se někomu chtělo ať se mi ozve

jinak tady taková malá ochutnávka, kdo uhádne, jaké to je zařízení? (Universal :twisted: )

Image Image Image

ještě by to chtělo vypřesnit pozici tlačítek podle originálu, přidat počasí a na centr ty ptákovinky co sou v originále a mělo by to bejt skoro podobný :wink:
Skijumper
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 59
Joined: Thu Aug 02, 2007 9:48
Zařízení: BlackBerry 8520
Location: Praha
Contact:

Post by Skijumper »

Pěkný akorát by to mohlo bejt i pro QVGA :(
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

pro QVGA možná udělám až bude todle hotový, ale teď by s se mi fakt hodilo to videjko z toho, jak to funguje, dík
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest