HP iPAQ 614 Business Navigator

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Locked
1979
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Thu Dec 22, 2005 22:10

pro moderátory

Post by 1979 »

mám návrh...zatím bych toto fórum nechal otevřený, ale až bude přístroj i v ČR a nebude ho mít jen jeden pán ze Slovenska, otevřel bych nový fórum se zkušenostmi uživatelů...nemá cenu tu nechávat těch 14 listů dohadů a spekulací, když už bude přístroj mezi námi...snad to bude co nejdřív...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Post by IkE Blaster »

tady je letmy preklad, jsem liny to rucne prekladat,navic sotva prectu pulku.

http://www.tranexp.com:2000/InterTran?t ... hun&to=eng

zajimave jsou hlavne cisla a hlavne to VIDEO !!! je tam odpoved na vetsinu otazek, co zde padla, i ukazka posouvani na d-padu jen prejetim (ne tocenim). je velice rychly na video.

prosim co tam poustiu za aplikaci ci co v 2:50 a dale? vypada to jak nejaka emulace windowsu, CE nebo neceho stolniho, ale fakt netusim. nebo to je jen nejaky program ala wisbar?
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 107
Joined: Sat Jan 19, 2008 19:28

Post by Erkil1452 »

Rychly na video...aha to usuzujes z te naprosto staticke sceny s tim chlapem jak neco rika? Tak to utahne i Touch Cruise snad v HD... Me se filmy sekaj jen v mistech kde je hodne rychly strih (v PC rozliseni).
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 162
Joined: Fri Jan 20, 2006 10:49

Post by neveceral »

žádná aplikace, jenom se připojil na dálku k serveru, lze třeba i ke stolnímu počítači
Miro7
nováček
nováček
Posts: 37
Joined: Thu Feb 28, 2008 16:54

Niekolko odpovedi k 614c

Post by Miro7 »

1. Hlasitost telefonovania - je dostatocna ale ale napr. prehravani MP3 a FLV suborov dokaze "revat ako krava" aj na handfree sadu. Aj ked sa hlasitost reguluje zvlast, pre telefon v hlucnom prostredi bude asi treba pridat vo firmware. Pozor, handfree sa pripaja na USB mini konektor.
2. Hlasitost vyzvanania je dostatocna ale tiez nedokaze dokaze "revat ako krava" .
3. GPS funguje aj s vypnutym telef. modulom aj bez SIM. OziExplorer aj IGO zobrazuje pri okne 2 az 8 satelitov, vonku 12-15.
4. Ikony statusu a obsah dodavky su v prilohe.
5. Foto pristroja je v prilohe.
7. Skype naistalovany a funkcny cez WiFi alebo G3.
SkypeForPocketPC.CAB.
8. Vsetky aplikacie som instaloval na SD kartu 4 GB. Mozno by boli benchmarky lepsie pri spustani zo standartneho adresara.
9. Google map pre Slovensko nie je prilis podrobne ale cez Wifi
po prepnuti stahuje prislusne satelitne snimky.
Attachments
IIustracne foto
IIustracne foto
HP614.jpg (123.71 KiB) Viewed 5150 times
Obsah-dodavky.pdf
Obsah dodavky
(25.14 KiB) Downloaded 267 times
Ikony-status.chm.pdf
Okony statusove
(49.43 KiB) Downloaded 276 times
Miro7
nováček
nováček
Posts: 37
Joined: Thu Feb 28, 2008 16:54

Post by Miro7 »

Ano este obsahuje pripojenie vzdialenej plochy.
Vyskusane - pripojil som sa na moj PC s Windows XP profesional.
spree
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 116
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Post by spree »

Miro7: Dik. Na tej fotke s Nokiou mas podsvietenie 614c na maximum?
"pre telefon v hlucnom prostredi bude asi treba pridat vo firmware" To si myslel pre handsfree rezim (hlasity odposluch) alebo pre normalne telefonovanie?
Miro7
nováček
nováček
Posts: 37
Joined: Thu Feb 28, 2008 16:54

Post by Miro7 »

Podsvietenie mam nastavena na 75% pri vonkajsom napajani (adapter alebo USB) a 50% pre vnutornu bateriu, na snimke je 75%, Nokia 6233 mala uz zhasnute podsvietenie - osvietil ju len fotoblesk z Canona A720IS.
Hlasitost telefonu som myslel bez handfree v hlucnom prostredi (hokejovy stadion ...). A pridat bude treba vo firmware.
rooomish
nováček
nováček
Posts: 21
Joined: Sat Oct 06, 2007 14:40

Post by rooomish »

Miro7, v zahraničních diskuzích jsem našel zklamání nad výdrží baterie = 1 den. Při té kapacitě se mi to nezdá. Dejte pak vědět, jak to vypadá u vás.
Díky
pilarius
nováček
nováček
Posts: 8
Joined: Sat Mar 01, 2008 16:24
Contact:

Post by pilarius »

No já bych se zase tak nedivil. Ten Intel si určitě něco cucne.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Post by IkE Blaster »

jeste jedna vec, mohl by jsi udelat fotku prechodu mezi displayem a telem? tedy ten zapusteny display, je to v pohode, nebo je to hodne?

jinak to vypada velice dobre a uz se velmi tesim :) takze jsem objednal, na obchod by mel pry prijit kolem 22.3. dozvedel jsem se, ze hp zacalo vyrabet druhou varku pro sk a cz, prvni se pry rychle rozprchla a bylo jich malo (pry asi 200 phonu dohromady)
bobbik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 109
Joined: Mon Oct 08, 2007 14:18

Post by bobbik »

No vazeni, tak jsem precetl vsech tech 15 stranek (muzete si oddychnout, ze neprisli nazmar) a myslim, ze jsem ucinil po ruce a pul vybirani PDA rozhodnuti: chci ho a uz nevydrzim dele cekat. Vypada to fakt suprove a ta cena je luxusni!!

Doporucujete nejaky solidni obchod s dobrou cenou? Nejlepe Praha? Nemusi to byt nutne nejlevnejsi, rad si stovku dve priplatim, abych se vyvaroval pozdejsim problemum.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Post by IkE Blaster »

solidni a hlavne nejlevnejsi je pocitace-levneji.cz mam s nimi dlouholete zkusenosti a vzdy uplne ok. jinak asi nejsolidnejsi je sunnysoft nebo czechcomputer, oboji maji ale vyssi cenu. kazdopadne nyni je tezke ho sehnat, takze objednat cekat ve fronte az prijde ;)

///taky se nemuzu dockat :D
///jj ahmobile jeste taky ujde
Tomula
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 114
Joined: Fri Jan 11, 2008 21:18
Zařízení: SE Xperia Active, Samsung Galaxy Tab 10.1
Location: Praha

Post by Tomula »

Nejlepší je AHmobile. Tam nakupuju já ;-) Pak taky Sunnysoft.
ipaq610
nováček
nováček
Posts: 9
Joined: Sun Feb 03, 2008 1:27

HP support forum

Post by ipaq610 »

Par postrehu/problemu lze vycist zde:

http://forums12.itrc.hp.com/service/for ... &pageNum=1

Ve zkratce:

1) problem pri volani via bluetooth
2) slaba vydrz baterie - to bych ale pripisoval "nezformatovane" baterii
3) par uzivatelum nejde "zaktivovat GPS"
4) nejde vypnout 3G site
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 162
Joined: Fri Jan 20, 2006 10:49

Post by neveceral »

"nezformatovana" baterie je v éře Li-Ion a Li-Pol prostě blbost, může to být spíš špatný sw, osobně to ale připisuji nadšení z nového telefonu a jeho zkoušení na max., až si s ním vyhrají, výdrž se určitě znatelně prodlouží :-)
Stanley
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 107
Joined: Tue Feb 19, 2008 17:28
Zařízení: Samsung GT-I8000 Omnia II

Post by Stanley »

Úplná blbost to není, i li-ion a li-pol baterie maj trochu menší výdrž, než se zaběhnou, ale to počáteční nadšení se na výdrži podepíše daleko víc.

Jinak už to vidím jasně, jeden kousek pude ke mně. :grin:
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 388
Joined: Sun May 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Location: Košice

Post by Diamant »

Formátovanie batérie je potrebné aj dnes. Samotné formátovanie nie je nič iné, len správy prestup častíc medzi jednotlivými vrstvami. Proste pri výrobe to nejaký stroj naseká jednu vrstvu na druhú a pri prvých pár nabitiach tá chémia začne správne fungovať.
jirkab
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Sat Feb 24, 2007 19:11
Location: Praha

Re: Niekolko odpovedi k 614c

Post by jirkab »

Zařízení vypadá luxusně a jak je vidět určitě si pár svých kupců najde.
V jednom parametru však naprosto drtí všechny doposud existující gps přístroje, které jsou na zemském povrchu používány. Svědčí o tom popis praktických zkušeností (až 15 satelitů :tlem:) :
Miro7 wrote:...OziExplorer aj IGO zobrazuje pri okne 2 az 8 satelitov, vonku 12-15....
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 162
Joined: Fri Jan 20, 2006 10:49

Post by neveceral »

nedámi a vrátím se k tomu formátování, trvám si na svém, že je to blbost. (Formátování rozumím několik sérií vybití a nabití po sobě). Doporučuji si přečíst http://cs.wikipedia.org/wiki/Li-ion dále také anglickou wiki, zejména část, kde se píše o maximální kapacitě baterie v okamžiku výroby a snižování v průběhu času, to samé také viz http://www.batteryuniversity.com/partone-12.htm zvláště část Preparing new lithium-ion for use
Locked

Return to “Hewlett-Packard”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests