HTC Touch Cruise (Polaris): Dojmy, zkušenosti a rady

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Locked
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 107
Joined: Sat Jan 19, 2008 19:28

Post by Erkil1452 »

Proste nasdilej v PC slozku a pak se na ni pripoj treba v Total Com. v telefonu.
Rakis
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Sun Mar 02, 2008 11:19
Zařízení: HTC Cruise
Location: Brno

Cruise a Skype

Post by Rakis »

Rád bych se zeptal:

Cruise má na čelním panelu videokameru pro videotelefonování. Lze tuto kameru použít i pro video ve Skype? Nějak to nemůžu nikde najít. Děkuji
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 107
Joined: Sat Jan 19, 2008 19:28

Post by Erkil1452 »

Kameru muzes pouzit k cemu chces. Klidne i k videotelefonovani pres libovolnou aplikaci. Skype pro WM nepodporuje videotelefonovani. Neznam zadnou aplikaci tretich stran, ktera podporuje videotelefonovani. Tak doufam ze jsem to vyjasnil:-D
trancemaniac
nováček
nováček
Posts: 19
Joined: Sun Feb 10, 2008 18:47

Post by trancemaniac »

Erkil1452: Dobrý dík, už mi to jede, ja jsem v Total CMDeru zadaval \\Pracovni skupina\Jmeno pocitace, coz neslo, pak jsem jen dal jmeno pc a zadal heslo a jsem tam
Rakis
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Sun Mar 02, 2008 11:19
Zařízení: HTC Cruise
Location: Brno

Post by Rakis »

Erkil1452 wrote:... Neznam zadnou aplikaci tretich stran, ktera podporuje videotelefonovani. Tak doufam ze jsem to vyjasnil:-D
Já to myslel tak, že jestli nejde ta kamera využít ke Skypu jako když si spustím webkameru ve Skypu na PC
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 107
Joined: Sat Jan 19, 2008 19:28

Post by Erkil1452 »

No a ja te pochopil a napsal, ze Skype pro WM nic takoveho vubec neumi. Audio only:-)

trancemaniac: To je fajn. Nestalo se ti taky nekdy, ze kdyz si otevrel napr. mp3 primo ze site, tak telefon vytuhnul? Dalsi problem je, ze se takhle nemuzu dostat na soubory nasdilene na linuxovem file serveru... :-/
trancemaniac
nováček
nováček
Posts: 19
Joined: Sun Feb 10, 2008 18:47

Post by trancemaniac »

Erkil1452: Nene, zatim se mi nic takovyho nestalo, jede to vsechno v pohode. Pustil jsem si i primo ze site video, jeden dil Prison Break a vsechno jelo ok. A s linuxem ti asi nepomuzu, bohuzel :(
Jeste jeden dotaz. Muzu se i pres wifi dostat z PC do PPC? V PPC jsem nikde nenasel moznost nasdileni slozek nebo tak neco, tak nevim jestli to vubec nejak jde. Ale melo by to jit ne?
TALI
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Mon Feb 11, 2008 20:44
Zařízení: HTC Touch HD & HTC desire HD

Nefunkční bluetooth

Post by TALI »

Prosim o nazor, radu ?! Nevite nahodou, jde skontrolovat, jestli nějaký software neblokuje bluetooth, nebo jestli není zakázané v registrech? Používal jsem Cruise aktivně 3 týdny a znenadání mi přestal fungovat bluetooth. Tedy přesně řečeno, po přechodu z režimu "V letadle" do standartního mi už bluetooth nenastartoval ? Ze "Správce komunikace" ani přímo v nastavení Bluetooth nejde zapnout. Soft reset nepomahá a HR se mi zatím dělat nechce. Díky za jakýkoli nápad :)
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 54
Joined: Tue Feb 26, 2008 17:50

TOMTOM 6

Post by mancusco »

po instalaci TT Navigator jsem si stáhnul Prahu. Další mapy mám samozřejmě ale také. Chtěl jsem do Prahy doplnit BZ, ale nemůžu ji najít. Jenom doufám že je na kartě. Nevíte kde je?
E707
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Posts: 1
Joined: Tue Mar 04, 2008 18:06

problém s wi-fi a bluetooth

Post by E707 »

Dobrý den, prosím o radu či názor. Mám ani ne měsíc HTC Cruise, do teď vše fungovalo jak má. Teď nemohu v manažeru komunikace zapnout wi-fi a bluetooth. Nevím proč, nepomohl ani HR. Po snaze o zapnutí se vždy zase rozsvítí ikona vypnuto.Všiml jsem si že už tu podobný problém někdo měl ale reakci sem nenašel,díky za reakce
spree
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 116
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Post by spree »

Zdravim, mal by som dotaz na majitelov Cruise:
Je mozne nastavit, aby pri dotyku na obrazovku Cruise zavibroval? Ako LG Viewty alebo I-Phone...
Este by ma zaujimalo, ako je na tom v reali s rychlostou. Videa ma netrapia, lebo v QVGA rozliseni behaju v pohode a pocul som, ze aj youtube je OK.
Hlavne by ma zaujimalo, ci na nom netrha navigacia iGO alebo TomTom, ake je plynule prezeranie zlozitejsich internetovych stranok a aky je rychly v menu oproti starsim strojom. Takisto neviem ako su na tom hry.
Popisalo sa toho uz dost, ale mam v tom dost nejasno - informace su rozne.
Ten slubovany software update co ma vyjst od HTC, ma riesit iba video alebo aj ostatne "spomalene" zalezitosti?
Dik za vsetky reakce :wink:
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

Post by IkE Blaster »

k druhe veci - to co mad vydat htc by mela byt optimalizace prace s procesorem a systemem, tedy u vsech aplikaci
Cvok
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Thu Feb 28, 2008 13:46

Post by Cvok »

Cruise je rychlý, display QVGA je naprosto v pohodě, a ani Tomtom se neseká. Všechno běží jak má... Ale z angličtinou by byl asi mnohem rychlejší.. Co se týče her, tak taky farají v klidu.
spree
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 116
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Post by spree »

Takze ked si nainstalujem cestinu, tak mi zacne napriklad pri navigaci trhat?
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 54
Joined: Tue Feb 26, 2008 17:50

Ne

Post by mancusco »

může to trhat jenom když si tam necháš zaškrtnutých hafo nesmyslných bodů zájmu. To pak nestíhá, než to všechno zkontroluje. Mám zašrtnuto jenom několik jako upzornění - radary apod. Vše ostatní nemá smysl a mám vypnuto
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 54
Joined: Tue Feb 26, 2008 17:50

Mapa Prahy

Post by mancusco »

tak jsem tu free mapu Prahy, instalovanou z cab našel. Je to na kartě, My Documents/Praha
spree
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 116
Joined: Fri Jan 04, 2008 12:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Post by spree »

Dik. Prosim odpovedzte niekto: Ma Cruise silne podsvietenie? Napriklad silnejsie v porovnani s iPAQ od HP?
davs
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Thu Feb 07, 2008 9:29

Navigace - turistika

Post by davs »

Ahoj,

muzu se zeptat, jaky na Cruise pouzivate navigacni SW pro turistiku?

Nejlepe aby umel zobrazit pocet km, vyskovy profil atp. Mam Oziexplorer, ale bud to neumi nebo jsem neprisel jak to udelat :(

Diky

D.
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 107
Joined: Sat Jan 19, 2008 19:28

Post by Erkil1452 »

Podsviceni je plne dostatecne, je potreba pocitat s utlumem kryci folie. Nemam moznost porovnat s HP iPAW 614.


Pouzivam SmartMaps, uvedene funkce myslim ma, ale ja ho beru spis jako mapu do kapsy.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

Nerekl bych, ze ta ochranna folie nejak vyrazne tlumi podsviceni displeje. Na me potreby je podsviceni dostatecne, pri nastaveni na maximalni hodnotu Cruise dost znatelne sviti, ale lze to samozrejme regulovat.
Locked

Return to “HTC Touch series”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest