Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvekod Tade » stř led 11, 2017 22:26

Na L820 po třech letech to bylo sakra znát. Byl vypálen především adresní řádek od internetového prohlížeče - jak v režimu na výšku, tak na šířku.

L950 mám teprve 3 měsíce, ale nedělám si iluze, jak to bude vypadat za půl roku nebo za rok :)

Teoreticky to opravdu řeší reklamace. Otázkou je, komu se do ní bude chtít po zkušenostech s Maďary, které tu na fóru jsou popsané.

Jinak k té barvě origo krytu. Šel jsem do bílé, což bych před lety nikdy netipoval a v porovnání ,,na živo" s černou verzí se mi osobně líbí bílá varianta o dost více. Telefon rozhodně není žádný krasavec, ale v reálu vypadá lépe.
Lumia 950 W10M - 10.0.15063.414 FW - 01078.00053.16236.35026
Tade
smartguru
smartguru

Zařízení: Lumia 950

Příspěvekod amentma » stř led 11, 2017 23:27

co sa tyka vzhladu 950 a 950xl, tiez ma nechali na zaciatku chladnym. Ale ked som uvidel nazivo bielu verziu, mal som z nej dobry pocit. cierna mi pride pocitovo taka lacnejsia. Nakoniec som ocenil aj moznost vymenitelnych krytov, mal som hnedy mozo kryt ale pomerne rychlo sa ta koza opotrebovala a ostala smuhava. teraz mam pre zmenu novy cierny mozo kryt, na tom to opotrebenie asi nebude az tak vidno. ale ked sa znici, vratim sa naspat k bielemu plastu.

paradoxne ale prichadzam na to, ze na 950 najviac ocenujem to, ze sa nesnazi byt iphonom. nevadi mi plast, nenariekam ze konkurencia ma hlinik. ale ked vidim vsetky tie samsungy, huawei, xiaomi a dalsich co maju akoze exkluzivny hlinik, bradu s piatimi otvormi ala iphone tak som rad, ze MS v konecnom dosledku zachoval triezvy dizajn.
Obrázek
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel

Zařízení: Lumia 950, Galaxy S8, iPad Air 2, ...

Příspěvekod imperator » stř led 11, 2017 23:53

hej cinania maju vsetci na jedno kopyto - hlavne urobit hlinik a repro dierky dole... aj ked mne sa napr honor paci - vlastne aj original iPhone sa mi paci - aj s tymi ramcekami tak ako je - na bezramcekovom telefone nic nevidim

kazdopadne 950tka vyzera ako 550 ci lenovo A6000

https://n1.sdlcdn.com/imgs/b/0/3/Lenovo ... -0e496.jpg

akorat ze je hrubsia ale na nerozoznanie

https://compass-ssl.xboxlive.com/assets ... esktop.jpg

o ziadnej reprezentativnosti nemoze byt ani rec... skoda - pretoze nekopirovat iPhone a vyzerat elegantne dokazala aj 920, 830, 930
imperator
smartmaniak
smartmaniak

Zařízení: Iphone 7

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvekod finchcz » čtv led 12, 2017 0:09

kdyz koukam na ten lockscreen u 950ky, hodne nevyuziteho mista + jestli si dobre pamatuju, byla tu i debata ohledne home screenu a mnozstvi informaci na nem dlazdice vs. ikony/widgety... me osobne momentalne staci lock screen :)

Obrázek
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel

Zařízení: Samsunsg Galaxy A5 (2016), Lumia 920 (WP8.1)

Příspěvekod imperator » čtv led 12, 2017 1:55

Ale to sa každý dozvie skoro všetko aj bez odblokovania telefónu :D
imperator
smartmaniak
smartmaniak

Příspěvekod finchcz » čtv led 12, 2017 9:53

Vsak tohle mam na lock screenu = neodblokovany tel.

Odesláno z mého SM-A510F pomocí Tapatalk
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel

Zařízení: Samsunsg Galaxy A5 (2016), Lumia 920 (WP8.1)

Příspěvekod Jumbo78 » čtv led 12, 2017 11:02

Bylo by fajn zde řešit budoucnost WP a ne kdejaký problém, který se má řešit jinde...
Skvělá navigace - vyzkoušej
Jumbo78
moderátor
moderátor

Věk: 39
Zařízení: Samsung Galaxy NOTE EDGE

Příspěvekod Pišta Hufnágl » čtv led 12, 2017 11:44

Jestli by spíš nebylo fajn mít radost z toho, že sem vůbec ještě někdo leze. Je nás jak šafránu ale žvanírnu rozdělíme do pětadvaceti témat... Blbost.
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru

Věk: 40
Zařízení: Lumia 640 LTE, W10 (15063.540)

Příspěvekod imperator » čtv led 12, 2017 12:00

Pravda Pišta
imperator
smartmaniak
smartmaniak

Příspěvekod Krayzie » čtv led 12, 2017 13:22

finchcz píše:Vsak tohle mam na lock screenu = neodblokovany tel.

Ale to je presno to, na co narazal imperator. Ktokolvek si zoberie tvoj telefon do ruky vidi "takmer vsetko" aj bez potreby odomknutia.
Krayzie
smartguru
smartguru

Zařízení: Lumia 950

Příspěvekod invia » čtv led 12, 2017 13:45

Sak myslim jde urcit, ktera oznameni maji byt skryta(soukroma) ne? Ale osobne se mi takovy lockscreen nelibi. Bohate mi staci stahnout horni listu
invia
přispěvatel
přispěvatel

Zařízení: lumia 930

Příspěvekod amentma » čtv led 12, 2017 15:06

Ok, cize ked niektori pisu ze vratme sa k teme, tak k Buducnosti W10...

Pred rokom a pol sme sa vo firme rozhodovali, ci ma zlysel standardizovat mobilny OS na firemnych telefonoch, aky je z toho prinos. Ak ano, tak aku platformu. Vzhladom k tomu, ze iOS je uplne inde co sa tyka nakladov na zariadenia, vo vybere bol WP a Android. U nas na IT sme sa jednoznacne postavili na stranu WP, vzhladom na architekturu OS a s tym spojene zabezpecenie zariadeni.

Preco to pisem? Ked uz sme plosne nasadili Windows a ma ho asi 3000 zamestnancov, venovali sme sa aj priblizeniu niektorych sucasti firemnych IS, mame vytvorene appky pre prevadzku, na zber operativnych udajov z terenu, a pod. A teraz sa dostavame do situacie, kedy nam operator uz nedokaze dodavat zariadenia s Windows a ani na volnom trhu nie je lahke ich kupit. A ocakavam, ze s pribudajucim casom sa to iba zhorsi. Po dopredaji Lumii ostane na vyber realne iba jeden model od HP, ktory je cenovo tiez mimo a jeden model od Aceru, ktory sa cenou da akceptovat akurat vo vypredaji v datarte.

Takze este raz bude nejaky kravatak z Microsoftu na seminaroch rozpravat, ze oni s mobilmi nekoncia a system je vo vyvoji, tak mu tresnem po hlave.
Obrázek
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel

Zařízení: Lumia 950, Galaxy S8, iPad Air 2, ...

Příspěvekod Antuch » čtv led 12, 2017 15:40

ano, u nás ve společnosti (banka) se loni také přecházelo na mobily s WP/WM...asi to nebude takový počet jako u vás ve firmě, ale vrchní management a ragionální manažeři mají mobily s WM...
lumia 820 yellow---lumia 1020 black---lumia 1520 black---lumia 950XL DS black---alcatel POP 4 6"
Antuch
přispěvatel
přispěvatel

Zařízení: Lumia 950 XL DS, Alcatel POP 4 6" 7070X

Příspěvekod Tedy » čtv led 12, 2017 17:07

finchcz píše:kdyz koukam na ten lockscreen u 950ky, hodne nevyuziteho mista + jestli si dobre pamatuju, byla tu i debata ohledne home screenu a mnozstvi informaci na nem dlazdice vs. ikony/widgety... me osobne momentalne staci lock screen :)

Obrázek

Parádní v bledě modré to vypadá náramně, hodil by jsi někam tapetu prosím?
MOTO X 2014- [ROM][Victara][6.0.1 | Nexus Experience
http://nxrom.us/motox2.html
Tedy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel

Zařízení: Motorola Moto X (2014)

Příspěvekod zoublu » čtv led 12, 2017 21:08

@amentma
Tak to je pěkně v pr.... Teď jen doufat v probuzení Microsoftu (nepravděpodobné) nebo co vymýšlí jiní výrobci, což je takový, ehm, docela nevyzpytatelný (osobně sem zvědav na nový od HP co by měl přijít). Jinak budete mít "pěknou" prácičku s přehozením. Nezávidím...
zoublu
nováček
nováček

Věk: 25
Zařízení: Lumia 950XL

Příspěvekod yrsej » sob led 14, 2017 14:52

tak a vratil som sa po 5 mesiacoch na androide 6 znova k lumii a windowsom,, kupil som cisto novu lumču a teraz stahujem,a nastavujem a aktualizujem a upravujem vzhlad.. ved to poznate :) android ma po case zacal nudit, telefon ktory som mal a jeho operacny system nemal ani spolovice tolko moznosti nastavenia a uprav prostredia,fotoaparatu..ako mam teraz,to sa mi na tom paci,aplikacie mi nechybaju - vsetky co potrebujem mam a funguju,
yrsej
přispěvatel
přispěvatel

Zařízení: Lumia 640 xl dual

Příspěvekod htcjirka » sob led 14, 2017 15:17

yrsej: Vítej zpět ;-) Nejsi jediný, kdo se vrátil/vrátí.
Mobilní Windows - Nejrychlejší a nejstabilnější OS na trhu
Momentálně používám.. Microsoft Lumia 950 XL, Nokia Lumia 930, Nokia Lumia 830, Nokia Lumia 925
s OS Windows 10 Mobile

Android - reklamosystém
Momentálně nepoužívám..
htcjirka
varování
varování

Věk: 38
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 930, Lumia 830, Lumia 925 32GB

Příspěvekod Mahtiel » sob led 14, 2017 15:31

Rado, už to fakt přeháníš. Tohle je už fakt trollení. Mně android taky připadá nudnější než Windows, občas taky něco nefunguje tak, jak bych chtěla. Každý OS má svá pro a proti, to ty, Pavel a slav nepochopíte, myslíte si, že máte absolutní pravdu. Jste jak bývalý manželův zaměstnavatel, který tvrdil o sobě, že má dokonalý vkus :D
Mahtiel
smartstar
smartstar

Věk: 35
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global

Příspěvekod hotovyrado » sob led 14, 2017 15:42

Mahtiel > Ty o koze, já o voze... Já píšu o tom, že možnost customizace je u A6 mnohem vyšší, než u W10M, což je neoodiskutovatelný fakt už z principu otevřenosti/uzavřenosti systémů... O tom, co je pro koho nudnější jsem se CÍLENĚ nezmiňoval, anžto subjektivní názory jedinců mě nezajímají..... Zdar

P.S.: Chceš mi snad vnutit názor, že jsem nějaký WM hater? Vždyť mám už třetím rokem Lumii! Já mám jen oči otevřené, což ano - ve zdejším fóru je vlastnost, která se dvakrát nenosí, a to je celé....
Мы не оставим города свои! Cвоя история, Cвоя легенда, Cвой путь...
hotovyrado
smartmaniak
smartmaniak

Zařízení: Huawei P8 Lite, L640 Dual LTE WP8.1

Příspěvekod relouth » sob led 14, 2017 16:18

AHa a ty teda chces otvorit oci aj nam ostatnym..
relouth
smartmaniak
smartmaniak

Věk: 37
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

PředchozíDalší

Zpět na Off Topic