Přehrávač live rádia (vlastní stream)

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Přehrávač live rádia (vlastní stream)

Příspěvek od Sandra »

Juju, žena, ale teď už jenom virtuálně :-) Jinak má za sebou jedenáct let po EU a státy jako Kyrgyzstán a podobné destinace.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Přehrávač live rádia (vlastní stream)

Příspěvek od ManT »

Jasny ja na kamionu vydržel rok a už me tam nikdo nedostane, zit jako pes, tedy chrápat v boudě a čurat na kola, to fakt nemusím...ted si spokojene jezdím po republice 15tunou mam klid a kazdej den spím doma jako člověk. :)
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Přehrávač live rádia (vlastní stream)

Příspěvek od Sandra »

Juju, na tom něco je. Jsem ráda že už nejezdí, ani to dnes není příliš bezpečné.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Přehrávač live rádia (vlastní stream)

Příspěvek od ManT »

No tak v destinacích podobných te conjsi zmínila rozhodne.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Přehrávač live rádia (vlastní stream)

Příspěvek od Sandra »

Ono i v Evropě, stačí přijet do Calais... A protože jsou slimáci stále hájení a člověk se bránit nemůže, je v dost velkém průseru, protože mu nalezou na kamion, vyhodit se nenechají a hrozí i smrt (co vím, tak jednou řidiče zavraždili).
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Přehrávač live rádia (vlastní stream)

Příspěvek od ManT »

Tak hele, ten Tune In chodi ale ne pod W10m...ted jedu na WP8.1 a normalne slape, takze bud downgrade a nebo pockat az vyjde verze co na W10m pobezi.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Přehrávač live rádia (vlastní stream)

Příspěvek od Sandra »

Už jsme to vyřešily :-) Návrat na WP8.1 je jako vrátit se do pravěku (není swype klávesnice, nejde přidat vlastní slovo do slovníku a spousta dalších věcí), takže místo Lumie jsme pořídily Lenovo Vibe P1m a je to. Domi také došla trpělivost s posledním buildem, když se jí např. v Edge po jakémkoliv zadání čehokoliv do adresního řádku otevřel seznam.cz a bylo nutné to zadávat dvakrát, včera během dne dvakrát dobíjela (při standardním používání) a podobně. Ony WM10 jistě jednou vyjdou a budou asi i dobré, ale my už se to nedozvíme :-) Lenovo zatím vypadá dobře a pokud se během 14 dnů nestane nic zásadního, nechá si ho, pokud se objeví nějaký problém, pořídí si jako já ZenFone 2 Laser. Už toho čekání bylo zkrátka moc.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Přehrávač live rádia (vlastní stream)

Příspěvek od ManT »

Nj n škoda android at už je deravej nebo na necem i lagujici ma v tomhle vyrazne navrch, pokud si ale clovek vystaci s tim co je na store muze byt take spokojen.
Ja se na WP vratil proto abych pak snaze updatoval na W10m a ac maji o par funkci min nevadi mi a swipe hjsem nikdy na chut nepřišel, doplnovani sloviček chodi jak ma a pridavat dalsi ani nepotrebuji tolik z mobilu zase nepisi.


Jinak lenova jsou v pohode ale asusy vypadaji suprove to se musi necha, zatim jsem s lumii 640 spokojen a kupodivu mi android neschazi.
Co se tyka aplikaci nasel jsem vse co potrebuji a jsem schopen vyuzit vcetne aplikaci moji banky tedyx ČS https://www.microsoft.com/cs-cz/store/a ... zdncrdt546" onclick="window.open(this.href);return false; mozna schazi app rychly prehled ta na androidu je a na wp/w10m ne ale mozna casem
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Přehrávač live rádia (vlastní stream)

Příspěvek od Sandra »

No, lagující, ono asi záleží na tom, co s tím kdo dělá. Já mám stejný HW jako jsem měla v Lumii 830, jen RAM je dvojnásobná a Android 5 je podstatně rychlejší než WM10, jak prostředí, tak spouštění aplikací tak i jejich běh. A to samé platí o Lenovu. S Lumií 1020 se to vůbec nedá srovnat, to je rychlejší asi tak o 100% nebo i více. Musím říct, že WM10 a neustálé čekání na novou verzi mě přesvědčily, že radši Android :-) A dobře jsem udělala, i ty telefony jsou hezčí (červený Asus je přímo luxusní a bílé Lenovo taky vypadá hodně dobře, tam by mi tedy vadily obráceně tlačítka, ale je to o zvyku, Domi to nevadí, zvykla si rychle a to i na prostředí).

Aplikace mi taky žádné nechyběly, ale možná proto, že jsem nevěděla, že existují :-) Co mi ale hodně vyhovuje, tak Chrome a synchronizace záložek a historie a LastPass, který vyplňuje hesla, žádné copy/paste, ale normálně jako na počítači :-) Potom taky konečně zase píšu bez překlepů, protože tu je QWERTY klávesnice, nahrávání hovorů funguje skvěle a quiet hours funguje všude, nepotřebuje hlasovou asistentku (ale to na iOS je stejné, v tomhle jsem krok MS fakt nepochopila, proč základní funkce je vázaná na Cortanu, když normálně funguje na úrovni jádra a je to vlastně něco jako budík).
Co je to rychlý přehled?
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 3 hosti