emulátor java

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Post Reply
Marko161
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Sun Jan 13, 2008 18:17
Contact:

emulátor java

Post by Marko161 »

Tak sem tady hledal ale nic sem nenašel. Hledám nějakej emulátor javy s podporou 3D mám htc touch a skoro žádná hra mě tam nefunguje dik
yaqwsx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 204
Joined: Wed Jan 30, 2008 16:03
Zařízení: Samsung Omnia

Post by yaqwsx »

S tim nic asi neuděláš....A vykašli se na javu.Pro WM je spousta lepších her....
Marko161
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Sun Jan 13, 2008 18:17
Contact:

Post by Marko161 »

no jo v tom je ten problem vim že to není warez ale ja newim kde to mam stahovat zas až tolik peněz nemám abych si to kupoval a freeware se mě většinou nelíbí tak sem skoušel javu
Tommy.SL
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Thu Feb 07, 2008 22:49
Location: Šenov
Contact:

Post by Tommy.SL »

yaqwsx wrote:S tim nic asi neuděláš....A vykašli se na javu.Pro WM je spousta lepších her....
Pro WM je spousta lepsich her ? COZE ? WM hry se nabidce Java her nemuzou rovnat...Java her jsou mraky a mraky a prestoze kvalitnich jich je minimum, porad jich je vic nez samotnych her pro WM, ktere stoji za rec. Zvlast v dnesni dobe 3D J2ME.

Abych odpovedel na otazku - bohuzel, v soucasnosti neexistuje zadny Java emulator pro WM6, ktery by obsahoval jsr-184 (podpora 3D vykreslovani). Nezbyva nez cekat, ze se neco pouzitelneho casem objevi.

Dodavam, ze pisu zkusenosti s WM6 Smartphone Edition... na normalni WM pro touchscreeny je situace mozna jina, nevim.



Mimochodem, pridavam jediny vysledek, ke kteremu jsem se po hodinach patrani dopidil. Esmertec 3D Java. Je to nejspis pro WM6 SE, udajne to podporuje 3D, ale dost mizerne co jsem zkousel (nebo mam moc slaby smart) a JE TO CINSKY.

Jsem vdecny za kazdy tip na WM hru, ktera mi na WM6 SE pojede...
Attachments
Emsertec_3D_Java.rar
Emulator udajne schopny jsr-184
(497.03 KiB) Downloaded 774 times
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 313
Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Location: Rousínov

Post by nofxsak »

ja nechci nic rikat ale na mem ipaq mi 3d hry na vestavenem esmertec java emulatoru jedou... (treba NFS:most wanted....) a nadmiru svizne
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1013
Joined: Tue Mar 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Location: Brno

Post by Kamil Pulicar »

Potvrzuji drtivá věčina java her jede i na PDA! Jen někdy je problém s rozlišením.
Tommy.SL
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Thu Feb 07, 2008 22:49
Location: Šenov
Contact:

Post by Tommy.SL »

nofxsak wrote:ja nechci nic rikat ale na mem ipaq mi 3d hry na vestavenem esmertec java emulatoru jedou... (treba NFS:most wanted....) a nadmiru svizne
Hm, ty mas asi obyc. PPC, co ?
Autor tohoto topicu vlastni HTC Touch...a mam dojem ze Touch je spis smartphone nez PPC. Navic svym dotykovym ovladanim dost atypicky smart :-\

Trocha OT: Jake WM ma vubec Touch ?
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1013
Joined: Tue Mar 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Location: Brno

Post by Kamil Pulicar »

Touch je klasické PDA s Windows Mobile 6 + Touch Flo I. generace
nofxsak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 313
Joined: Tue Aug 28, 2007 18:20
Zařízení: Samsung Galaxy SII
Location: Rousínov

Post by nofxsak »

muj ipaq je stejne tak pda s telefonem (ne smartphone) jak touch... a skrz to touch ovladani to na to nema zadny vliv... :wink: je to ryze softwarova vec
(je ale fakt ze na touchy s tim muze byt problem, protoze ma malo tlacitek a dotekem jde ovladat hodne malo java aplikaci...)
pankrejro
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Wed Feb 20, 2008 10:53
Zařízení: iPhone 7
Location: Chrudim

Post by pankrejro »

mám MDA VARIO a na něm je už pod wm správce midlletů a ten rozjede javu
JuriG
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 187
Joined: Fri May 05, 2006 21:42
Location: Liberec
Contact:

Post by JuriG »

pankrejro: to je zalezitost ROMky od ROMky (zalezi na mistru kuchari zda do te ci one verze sveho kulinarskeho vytvoru implementuje emulator ci ne)
xetron
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 90
Joined: Thu Feb 15, 2007 16:54
Zařízení: Htc Kaiser + Nokia N95
Contact:

Post by xetron »

mno jsem se ted spiš setkal s problemem že vždycky spustim hru a ta za a) neni uplně fullscreen(nahoře zustane ten pasek s hodinama atd)
b) Sehnal jsem si hru CSI Miami CZ a po chvili hrani to hodi hlašku "A MIDlet thread threw an uncaught exception. Kill the MIDlet?" Po chvilce hlaška zmizne a jenom bila obrazovka....Nechci shanět kvuli tomu dalši hry jenom nvm co to znamena....
Post Reply

Return to “Hry”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests