Windows 10 Mobile: Release preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

Kalmia to uz tu maju asi vsetci od rana :D
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od imperator »

ransot píše:preco by si mal ist spet,...? ofiko wm10 je uz za rohom a ten 1-2 tyzdne uz treba vydrzat aj na tomto poslednom builde... :lol:
Este som nasiel zopar nedodelkov... ale vyzera to ze ta 2x rychlejsia prechodova animacia - nove modre farby ktore mi vyhovuju a kopec inych veci (dialer, baterka v hornej liste, outlook posta atd), joystick na kurzor, pridavanie slov konecne funguje

ale aj kopec nedodelkov

setric baterie nema tile, senzor uloziska nema live tile... edge nevie priamo subory otvarat len rovno stahovat, sem tam blbne onedrive (nenacita priecinky) atd...

za mna ale viac zlepseni (podla mna vacsina mala byt v 8.1) nez negativ... edge ide ako raketa... pre mna spojenie w10m so 4G ktore akurat spustili znamena pri prehliadani skoro novy telefon :tlem:
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od kalmia »

imperator píše:Kalmia to uz tu maju asi vsetci od rana :D
Být chvíli za blbce, co si nepřečte předchozí příspěvky, taky není špatné. :tlem:
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od robsol »

Hledá vám outlook mail regulérně v kontaktech? Mě opět nová verze po update skoro nic nenajde
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od veigy »

Já dneska našel snad první stránku, která funguje líp na Edge, než na IE. Teda vlastně funguje úplně, na rozdíl od nefunkčního scrolování v IE :tlem: Jináč nový build dobrý. Bylo avizováno zlepšení BT, ale hned po aktualizaci se mi začal odpojovat Band :x ale po odstranění a přidání zařízení šlape dobře.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Zkoušel jste někdo propojit chytrý náramek Garmin s mobilem s WP 8.1. nebo s Win 10 TP? Manžel před dvěma týdny vyhrál náramek s tím, že by neměl být propojitelný s Microsoftem, ovšem jsem na storu našla jednu aplikaci, která by to zčásti umožňovat měla - Astro Fitness.
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Objevil jsem celkem zásadní bug posledního buildu. Doteď ukazovala zamykací obrazovka/GS události kalendáře den dopředu a daný den, nyní pouze den dopředu. Dnešní události byly ukázány včera jako "zítra" což je OK, ale dnes už nejsou ukázány vůbec
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od JirkaTom »

Nejsi ty z té velké země, kde "Zítra již znamená včera" ? :)

Jinak: na Lumii 1320 skvělý chod současného buildu. Ostatně - platilo to už i pro minulý build... ;-)
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od qwerty »

Mne to zatial zobrazuje tak, ako ma
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

JirkaTom > no jo, tak co já si vlastně stěžuju :-)

Nicméně tohle mi problém nevyřeší...

Twl... vytvořil jsem si v kalendáři na Live účtu položky "Pokus" s dnešním datem a "Pokus 2" zítra.... Telefon je v Outlooku i Week View vidí, ale na zamykací obrazovce a GS není ani jedna... sakra, co se kde mohlo podělat? Přes noc jsem s tím fakt nic nedělal
gorby
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon pro 08, 2014 20:29
Zařízení: Nokia

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od gorby »

Některé aplikace se stále nedaří aktualizovat. Jedná se vždy o stejné aplikace: Modul plug-in, Lumia beamer, Bonusy a info, Lumia help+tips. Vždy napíše, že to potřebuje nainstalovat do vnitřní paměti a že jen pro tento účel přepíše nastavení. Vždy to ale havaruje a objeví se tato chyba. Máte také tento problém? (Lumia 640xl - jinak vše funguje ok).
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Programy Lumia "něco" jsou pozůstatkem Nokie, takže je MS umrtvuje
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Mahtiel »

Mně takhle pár týdnů ve store visí Heuréka, semtam mi to napíše chybovou hlášku i u jiných aktualizací včetně systémových, ale u nich stačí dát opětovné stahování
Wertigo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 712
Registrován: pon led 13, 2014 21:57
Zařízení: Lumia 820,Lumia 830,Galaxy Tab 10.1
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Wertigo »

Tak na posledním / předposledním buildu mi blbne GPS na 830. Na WP 8.1 to nedělá takže problém je v softu. Někdo další taky?
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od joeslovakia »

ja som zvedavy ako to bude pri finálnych verziach. lebo ked otvaam nastavenia a rozklikavam tak to nieco trva. inac funkcne je to uz v pohode. jedina sanca Microsoftu je aby pomocou W10M predlzil zivotny cyklus smatfonu a tym urzal a aj zvysoval podiel na trhu
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Tomet »

Prosím o pomoc. Chtěl jsem udělat HR na své L830 po včerejším update WM10 586.29. Po restartování se mi zobrazí modrá obrazovka viz screen a nemohu s telefonem nic dělat, mohu pouze restarovat kombinací tlačítek, ale ihned naskočí zpět modrá obrazovka.
Připojil jsem telefon WDRT, ten telefon najde ale pokus o obnovení skončí hned nazačátku chybou. Je tam napsáno, že mám zkusit postup obnovení při nerozpoznání telefonu, který skončí stejnou chybou a takhle pořád dokola.
Neví někdo o nějakém řešením mimo návštěvy servisu?
Přílohy
1.jpg
(117.61 KiB) Staženo 535 x
hotovyrado

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od hotovyrado »

Problém vyřešil HR. Jsem puntičkář, kvůli jednoho problému bych to nedělal, ale druhý problém byly Here Maps, které nyní už opět mám... obnovím ze zálohy, stáhnu mapy... to se mi fakt líbí, že mimo stažení map a nastavení zvonění řeší obnova ze zálohy vše :-)

Takže pokud někdo chce HERE Maps i Drive, tak po restartu a aktualizacích oba programy v posledním buildu W10M jsou :-)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od relouth »

Funguje vám história v edge?
joeslovakia
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 244
Registrován: čtv zář 10, 2015 16:57
Zařízení: lumia 930, lumia 925

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od joeslovakia »

mne funguje. aj na Lumii 930 aj na Lumii 925
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Windows 10 Mobile Technical Preview

Příspěvek od Luks »

hotovyrado píše: Twl... vytvořil jsem si v kalendáři na Live účtu položky "Pokus" s dnešním datem a "Pokus 2" zítra.... Telefon je v Outlooku i Week View vidí, ale na zamykací obrazovce a GS není ani jedna... sakra, co se kde mohlo podělat? Přes noc jsem s tím fakt nic nedělal
Jo,tohle mi dělá taky,HR pomohl jen na pár dní a pak se to zase kouslo a nezobrazuje to.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů