HTC One nebo Iphone 5s

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Post Reply
xysgamers
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Posts: 1
Joined: Mon Mar 16, 2015 18:37
Zařízení: HTC One m7 32GB

HTC One nebo Iphone 5s

Post by xysgamers »

Ahoj,

chtěl bych poradit od zkušených uživatelů, mám HTC One m7 32 gb, mám ho 13 měsíců ještě je v záruce a jsem s tím maximálně spokojený, jen jsem tak uvažoval, že bych chtěl vyzkoušet i něco jiného, měl jsem WP, a ted Android a chtěl jsem zkusit i iOS, tím , že jsem se dočetl že se iphony mají zdražovat tak uvažuju, že bych už ted do něj skočil, a nebo je to blbost. Jsem s HTC spokojený jen už mě nebaví dávat do telefonů co 2 roky 10-15 000 za nový a za 2 roky ho neprodal ani za 30% ceny atd, a myslím si, že kdybych zainvestoval do Iphonu tak za 2 roky bych ho prodal ještě za hodně slušnou cenu. Telefon využivám na net, občas na vyfocení když něco chci někomu ukázat, a sem tam nějaká ta hra když je nuda. Jen se trochu u 5s bojím, že skočím do menšího displaye a iphone 6 má tatík a ten nechci nelíbí se mi ikdyž je velikostí stejné jako One. Tak se chci zeptat, jestli je dobrá volba jít do iphone, nebo se na to raději vykašlat a zůstat u HTC One.
marcoama
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 74
Joined: Wed Jan 16, 2013 19:43
Zařízení: iP6/ SGSIV / iPAD mini2

Re: HTC One nebo Iphone 5s

Post by marcoama »

Neznám nikoho kdo by přešel na menší display a byl spokojen. Takže buď iP6 nebo raději HTC.
User avatar
iambenny
nováček
nováček
Posts: 14
Joined: Fri Mar 08, 2013 9:49
Zařízení: OnePlus One

HTC One nebo Iphone 5s

Post by iambenny »

Na podzim přijde 6s a iPhone 5s půjde zase o něco dolů. ALe souhlasím s tím, že to jde určitě pomaleji než Androidy. Výrobci se snaží chrlit 2 vlajkové lodě za rok :)
Post Reply

Return to “Jaké zařízení si mám koupit?”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest