Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
drazic
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 86
Joined: Wed Feb 25, 2015 18:37
Zařízení: Lumia 640 dual

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by drazic »

Moje řeč. Dal bych ho za 2500 a pak si přidal na L640 nebo l730/735 a budeš mít klid.
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 155
Joined: Wed Jan 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by faoltiarna »

Dala jsem ho za 2500, tak uvidim, ale nevim, zda se za tu cenu proda...
drazic
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 86
Joined: Wed Feb 25, 2015 18:37
Zařízení: Lumia 640 dual

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by drazic »

třeba jo a když ne,tak třeba po měsíci až výjde L640 bych ho sundal na max. 2000kč. Ale myslím si že se prodá.... :-)
faoltiarna
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 155
Joined: Wed Jan 28, 2015 20:45
Zařízení: Lumia 535

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by faoltiarna »

Jako ono to asi nebude až tak horký s tím dotykem, možná jsem fakt tak nešikovná, a je pravda, že mi ani nesedí velikostně, což je hlavní důvod, proč bych jej ráda prodala. Těch pět palců je pro mou ruku už moc, a furt ho musím přechytávat dvěma rukama, aby mi nespadl náhodou :D

V multitouch testu vyše už celkem dobře, rozpozná dva prsty spolehlivě i blízko sebe, nemá výrazný problém ani s více, takže je to dost možná jen můj subjektivní dojem.
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by Petulinek »

Mám obavy, že to není jen Tvůj subjektivní dojem. Oproti jiným modelům je dotyk mizerný a hlavně mně šokovalo, jak je pohyb na displeji trhaný a chod není vůbec plynulý oproti jiným modelům, ať již slabší L520, tak i 625, 820, 920, 1520, prostě čemukoliv.
User avatar
wepezwanil
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Sat Jan 17, 2015 12:31
Zařízení: Blackberry Z3
Location: Nejhlavnější město Prahahaha

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by wepezwanil »

nechtel jsem to psat, protoze bych byl za hatera, ale to trhani jsem si taky vsiml, to nedelala ani 610 :-(
mantacs
nováček
nováček
Posts: 16
Joined: Tue Mar 10, 2015 21:21
Zařízení: nokia
Contact:

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by mantacs »

Cafteee
Uz dlho tu nikto nepisal ako to je po aktualizaciach. Mam v plane kupit fon ale neviem sa rozhodnut ci 532 alebo 535. Viem ci nepockat na 640 ale som si povedal ze viac ako 100 evri nedam. Mal som androidov a uz nechcem a postaci mi WP. Zena ma este ZTE tania win 7.8 a spokojna ziadne lag, tak cakam ze mi poradite.
Dikes
Kupa asi v piatok alebo na buduci tyzden
lacikaboss
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Wed Jan 14, 2015 21:16
Zařízení: Lumia 820

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by lacikaboss »

7.8 je už mŕtvy os. Keď tak by som siel do 640. Ale dnes som bol na it expo a acer mi ukazal wp novinky a v auguste by mal prísť konkurent 640tky.
mantacs
nováček
nováček
Posts: 16
Joined: Tue Mar 10, 2015 21:21
Zařízení: nokia
Contact:

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by mantacs »

To je jasne ze je mrtvy OS. To aby clovek cakal cely zivot :tlem: Len som cakal na radu ci 535 alebo 532. A kedy ma vyjst 640? Ked WP tak microsoft, ina znacka nepripada k uvahe.
User avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 213
Joined: Wed Jun 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Location: Most

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by stm01 »

Já bych doporučil obě Lumie. Zásadní rozdíl je velikost displeje, automatické ostření u fotoaparátu a GlanceScreen. Záleží na tobě co upřednostňuješ. Akorát u té L535 to chce vychytat s tím displejem. :)
mantacs
nováček
nováček
Posts: 16
Joined: Tue Mar 10, 2015 21:21
Zařízení: nokia
Contact:

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by mantacs »

Tak tak
Este to neham vychladnut do konca a potom sa rozhodnem :!:
Opravil sa vlastne ten dotyk po tom update?
User avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 213
Joined: Wed Jun 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Location: Most

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by stm01 »

No dost lidí psalo na netu, že jim to razantně ten dotyk opravilo. Pár lidí psalo, že ne. Moje známá co jsem jí objednával jednu z prvních Lumii ten update zatím nemá, ale i tak říká, že je spokojená. Kamarád se nyní také rozhoduje mezi těmito dvěma telefony.
lacikaboss
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Wed Jan 14, 2015 21:16
Zařízení: Lumia 820

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by lacikaboss »

Zlepsilo. Neopravilo. HW problém sa SW nedá opraviť. Len skorigovat.
mantacs
nováček
nováček
Posts: 16
Joined: Tue Mar 10, 2015 21:21
Zařízení: nokia
Contact:

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by mantacs »

Len cakam na nejake info este o 532 ci tam tiez neni problem z dotykom.
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by Petulinek »

Na 532 problém s dotykem není, měl jsem jí v ruce a pohrál jsem si s ní na tiskovce MS, běhá podstatně lépe a plynuleji než 535
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3219
Joined: Tue Jan 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Location: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by veigy »

L532 budu kupovat do 14 dní, tak pak dam echo ;) jen mě mrzí, že nejde sehnat single sim...
kope
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 113
Joined: Wed Jan 14, 2015 21:12
Zařízení: Nokia 7.1 4/64GB

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by kope »

stm01 wrote:No dost lidí psalo na netu, že jim to razantně ten dotyk opravilo. Pár lidí psalo, že ne. Moje známá co jsem jí objednával jednu z prvních Lumii ten update zatím nemá, ale i tak říká, že je spokojená. Kamarád se nyní také rozhoduje mezi těmito dvěma telefony.
Já 535 pro tuhle chvíli vzdal. Po tom, co jsem četl na zahraničních fórech, tak rozhodně to podle ohlasů na nich nevypadá, že by update razantně opravilo dotyk, spíš lehce zlepšilo. Jak to tak vypadá, tak pomůže výměna displeje v servisu (viz příspěvek z Microsoft mobile community portálu):
"send it to service, if the update 02060.xxxxx does not improve the toch screen behavior.

have a look at this clip: https://vid.me/Kgon" onclick="window.open(this.href);return false;
the new update works really well in combination with a new generation of touch panels, the NOK/TOUCH PNL# CT2S1973-E TRULY.

with older panels like NOK/TOUCH PNL CT2C1553-V3-E TRULY the new firmware 02060.xxxxx didn't improve a lot."


Z mého pohledu je to taková sázka do loterie-koupit telefon s tím, že možná bude relativně ok a nebo hned půjde na měsíc do servisu? Děkuji nechci. K tomu problém s černáním displeje... No a poslední kapkou je přístup Microsoftu-mlžení, žádné jasné stanovisko, na přímý dotaz, zda to je HW nebo SW problém a v případě, že HW, tak jak ho MS hodlá řešit, se člověk nedočká odpovědi...
Navíc to ani nevypadá, že by už na trhu byly přístroje, které tenhle problémm nemají-pořád se objevují nové zoufalé příspěvky typu "tento týden jsem koupil 535 a nefunguje dotyk" nebo "u mé nové 535 po odpojení z nabíječky zčernal displej".
User avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 213
Joined: Wed Jun 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Location: Most

Re: Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by stm01 »

Ano lidi píšou, že mají problémy. Ale sem píše 95%lidí co mají problémy a ne ti co je nemají. Vím, že hodně telefonů mají ten problém, ale prostě není problém si ho objednat na krám a během par dnů budou vědět na čem jsou. Konec konců to lidi dělají i u jiných výrobků a to nemusí mít žádné známé problémy. Jo a určitě se najdou i tací, kteří to klidně absolvují i s tou výměnou displeje. Je to každého věc a jeho peníze.
drazic
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 86
Joined: Wed Feb 25, 2015 18:37
Zařízení: Lumia 640 dual

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by drazic »

Nene, L535 fakt nebrat ! Ano kazdyho vec a do 14 dni muzete vratit mobil bez udani duvodu. Ale zase se muze stat že pojee v poho mesic a pak to prijde. Loterie jako prase. Tohle je pruser MS. Snad se to nestane u dalsich modelu napr. l640.
User avatar
stm01
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 213
Joined: Wed Jun 13, 2012 0:25
Zařízení: Xiaomi Mi Mix 6GB/256GB
Location: Most

Microsoft Lumia 535: Všeobecná diskuze

Post by stm01 »

Průšvih určitě, věřím že samotné vedení MS to pěkně s..e, ale bohužel někde se stala chyba a oni si to musí zjistit. Pokud je to HW chyba, tak výrobce co jim vyrábí ty displeje jim možná poslal část dodávky vadnou a část dobrou. Mohli testovat x kusů s dobrými displeji. Těžko říci, nikdo z nás tam nebyl. Jinak pokud ten displej je špatný, tak do těch 14 dnů se to projeví. Rád bych věděl kolik tisíc kusů se u nás prodalo a kolik lidí ten telefon reklamovalo skrze displej. Jak jsem řekl kamarádovi, pokud se rozhodne pro 535, tak to objednáme na netu a pořádně odzkoušíme. O tom problému jsem mu řekl a bude to jeho rozhodnutí. No a nedej bože, že by se ten displej projevil až po těch 14 dnech, tak třeba po výměně mu bude sloužit dlouho a dobře a rád si pořídí další telefon s WP. :)
Post Reply

Return to “Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest